Tik8

نرم افزار اندروید Tik8 v1.4.0 تیکت مرجع خرید آنلاین بلیط

اگر می خواهید همیشه از بهترین های هنر با خبر شوید و بلیط های کنسرت ها، تئاتر ها و … سریعا تهیه کنید پیشنهاد ما به شما استفاده از نرم افزار اندروید تیکت می باشد. با نصب Tik8 از اولین کسانی باشید که از بهترین رویداد های هنری با خبر می شود و از بهترین تخفیف ها بهره مند شوید. تیکت همانطور که گفته شد بهترین مرجع برای خرید بلیط …

۱۳۹۶-۱۲-۲۵ 286 بار بدون دیدگاه سجاد وزان

اگر می خواهید همیشه از بهترین های هنر با خبر شوید و بلیط های کنسرت ها، تئاتر ها و … سریعا تهیه کنید پیشنهاد ما به شما استفاده از نرم افزار اندروید تیکت می باشد. با نصب Tik8 از اولین کسانی باشید که از بهترین رویداد های هنری با خبر می شود و از بهترین تخفیف ها بهره مند شوید. تیکت همانطور که گفته شد بهترین مرجع برای خرید بلیط انواع رویداد هاست و همه روزه تازه ترین ها را داخل اپلیکیشن برای شما به همراه دارد.

شما در Tik8 برای اولین بار می توانید حتی صندلی مورد نظر خود را انتخاب کنید. برای خرید هم از شارژ حساب خود و هم از کارت های شتاب میتوان استفاده کرد. نرم افزار تیکت بسیار سبک، زیبا، ساده و کاربر پسند طراحی شده است و با آن از از دست ندادن هیچ رویدادی مطمئن خواهید بود.

Tik8

نرم افزار کاربردی تیکت Tik8 برای اندروید

نرم افزار دارای کتگوری ها و دسته بندی های مختلف برای راحتی کاربر است و شما می توانید مطالب مرتبط با تئاتر،کنسرت ها، همایش ها، ورزش ها و … را جداگانه بررسی کنید. Tik8 توسط جی پی اس به شما این امکان را می دهد که از نزدیک ترین رویداد ها به خود با خبر شوید و حتی می توان فاصله را برای نشان دادن رویداد ها تنظیم کرد. همچنین می توانید هر رویداد را با دوستانتان به اشتراک بگذارید و نظرات کاربران در مورد هر یک از مطالب را بخوانید و نظر خود را نیز وارد کنید.

ازموارد دیگر Tik8 خبر نامه ایمیلی آن است که باعث می شود احتمال از دست دادن یک رویداد برای شما به صفر برسد و همچنین شما را از بهترین تخفیف ها و کد های هدیه ویژه اعضای تیکت آگاه می سازد. دیگر نیازی نیست که از بلیط پرینت ور کپی تهیه نمایید بلکه تنها بارکدی که نرم افزار به شما می دهد برای جضور در رویداد کافی است. پس عجله کنید تا رخداد هنری دیگری را از دست نداده اید نرم افزار تیکت که بیش از ۱۰۰۰۰ نصب در بازار را داشته است نصب کنید و از نرم افزار های کاربردی دیگر سایت مثل نرم افزار سینما تیکت نیز دیدن نمایید.

توجه: برنامه در نسخه های اولیه خود می باشد و ممکن است مشکلاتی داشته باشد.


ویژگی های کلیدی تیکت :

  • بدون نیاز به چاپ بلیط
  • امکان خبر دار شدن از نزدیک ترین رویداد ها
  • قابلیت انتخاب صندلی
  • خبرنامه ایمیلی

تغییرات نسخه جدید تیکت :

  • قابلیت استفاده از کد تخفیف
  • تغییرات محیط کاربری

پیش نمایش

تیکت
تیکت
تیکت

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.4.0 حجم 3 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده