The Walking Dead: Michonne

بازی اندروید The Walking Dead: Michonne v1.13 مردگان متحرک میشاون

حتما با نام مردگان متحرک آشنا هستید این نام مربوط به یکی از سریال های پرطفدار سبک بقا می‌باشد که در بیشتر نقاط جهان از طریق تلویزیون پخش شده و توانسته محبوبیت فراوانی کسب کند و در همین راستا شرکت های بازی ساز به فکر ساخت بازی با موضوع داستانی این فیلم شدند که بازی The Walking Dead: Michonne نسخه کاملی از تمامی آن ها تا به امروز می‌باشد.همانطور که اشاره …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۲-۰۱ 315 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

حتما با نام مردگان متحرک آشنا هستید این نام مربوط به یکی از سریال های پرطفدار سبک بقا می‌باشد که در بیشتر نقاط جهان از طریق تلویزیون پخش شده و توانسته محبوبیت فراوانی کسب کند و در همین راستا شرکت های بازی ساز به فکر ساخت بازی با موضوع داستانی این فیلم شدند که بازی The Walking Dead: Michonne نسخه کاملی از تمامی آن ها تا به امروز می‌باشد.همانطور که اشاره شد بازی The Walking Dead: Michonne دارای تمامی نسخه ها از ابتدا تا به حال می‌باشد به این معنی که با دانلود این نسخه می‌توانید از نسخه های پیشین هم استفاده کنید و از نابودی زامبی ها به همراه انجام دادن ماموریت های قدیمی لذت ببرید. اگر نسخه های قبلی این بازی را پلی داده باشید می‌دانید که بازی به طور داستانی پیش میرود.

بازی The Walking Dead: Michonne به صورت کاملا آفلاین است و نیازی به اتصال اینترنتی ندارد به این معنی که شما با دانلود و نصب دیتای بازی قادر به پلی دادن بدون هیچ محدودیتی هستید.

بازی The Walking Dead: Michonne یک گیم در سبک ماجراجویی با رده سنی +۱۸ می‌باشد. این بازی توسط شرکت Telltale Games برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. از دیگر بازی های ساخته شده توسط این شرکت محبوب می‌توان به Batman: The Enemy Within اشاره کرد. دانلود بازی The Walking Dead: Michonne در سایت یزد اپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است اما در گوگل پلی دریافت این بازی با قیمت ۴٫۹۹ دلار مقدور می‌باشد. آمار دانلود و نصب بازی بیش از ۱۰ هزار نسخه و امتیاز گرفته شده بازی در گوگل پلی توسط کاربران ۳٫۹ از ۵٫۰ می‌باشد.

The Walking Dead: Michonne

بازی ماجراجویی اندروید The Walking Dead: Michonne

در این قسمت از سری بازی های مردگان متحرک اندروید داستان شخصیت میشاون دنبال خواهد شد که چطور از تیم جدا شده و چه سرنوشتی در رو به روی خواهد داشت ولی اطلاعات کاملی در دسترس قرار ندارد که در ادامه بازی چه اتفاقاتی خواهد افتاد و شرکت کشف این اطلاعات را به عهده شخص بازیکن سپرده است. از ویژگی های این گیم می‌توان به گرافیک و فیزیک فوق العاده آن توجه کرد که همیشه باعث جذب طرفدار در این سری بازی ها شده است همینطور اینبار با آفلاین شدن بازی خوشحالی کاربران چند برابر شده است. اگر به سبک بازی های ماجراجویی علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Disney Magic Kingdoms و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید The Walking Dead: Michonne :

  • کاملا آفلاین
  • در بر دارنده تمامی محتویات نسخه های پیشین
  • به نمایش در آوردن صفحات 126 تا 139 کتاب کمیک مردگان متحرک

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید The Walking Dead: Michonne :

  • رفع مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید The Walking Dead: Michonne
بازی اندروید The Walking Dead: Michonne
بازی اندروید The Walking Dead: Michonne
بازی اندروید The Walking Dead: Michonne

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.13 حجم 19 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده