در بازی The Troopers: Mercenaries کنترل تیپ مزدوران بی رحم را به دست می گیرید که در برابر شرکتی شیطانی برای جلوگیری از انهدام کل دنیا ایستادگی می کند.

جنگجویان کوچکی که تحت کنترل شما هستند قابل ارتقا بوده و سلاح هایشان نیز قابل بهبود است. شما باید با تمرین دادن جوخه با تکنیک های جنگی نوین، به نبرد با دشمنان بروید. یک واحد ۹۰ نفری از سربازان نخبه با یونیفرم های استتاری و سلاح های افسانه ای در انتظار شما است تا توانایی های جنگی خود را به آزمون گذارید. نیروی دشمن که Corporation V نام دارد در برابر نیرو های تحت رهبری شما مقاومت نشان خواهد داد پس با اتخاذ بهترین استراتژی با صرف کمترین نیرو و تلفات، هر نبرد را با موفقیت پشت سر بگذارید.

 

The Troopers: Mercenaries

بازی اندروید The Troopers: Mercenaries

طیف وسیعی از انواع سرباز ها در بازی تدارک دیده شده اند که باید سعی کنید از ضعیف ترین ها تا چابک ترین ها را به درستی به کار گیرید. هر نوع سرباز توانایی های منحصر به فرد خود را دارد و باید با توجه به نکات ظریف تاکتیکی تعبیه شده، آن ها را به میدان نبرد بفرستید. گیم پلی بازی بسیار ساده و قابل فهم طراحی شده که حتی یک کودک خردسال نیز می تواند به راحتی آن را یاد بگیرد. سبک اکشن-استراتژی بازی، با تم نظامی بامزه ای ترکیب شده و در کنار گرافیک قابل قبول خود می تواند لحظات خوشی را در دستگاهای اندروید برای شما به ارمغان آورد.

گفتنی است که بازی اندروید The Troopers: Mercenaries در زمره بازی های اکشن قرار می گیرد که توسط استودیو بازی سازی Azur Interactive Games ساخته و پرداخته شده است. این بازی بیش از ۵۰۰ هزار بار از فروشگاه گوگل پلی دانلود شده و برای اجرا به اندروید ۴٫۲ و بالاتر نیاز دارد. ارتش مزدوران تا کنون موفق به کسب نمره ۴٫۶ از سوی کاربران پلی استور گردیده است.


ویژگی های کلیدی The Troopers: Mercenaries :

  • طیف وسیعی از جنگجویان
  • رابط کاربری ساده و گیم پلی آسان
  • وجود بخش تمرینی برای مبارزات
  • وجود انواع تجهیزات و ادوات جنگی
  • گرافیک کارتونی با تم نظامی

تغییرات نسخه جدید The Troopers: Mercenaries :

  • اضافه شدن یک میدان نبرد جدید
  • پایدار سازی و رفع مشکلات بازی

پیش نمایش

The Troopers: Mercenaries
The Troopers: Mercenaries
The Troopers: Mercenaries
The Troopers: Mercenaries
The Troopers: Mercenaries

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.2.5
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده