The Tribez

بازی اندروید The Tribez: build a village v9.3.5 قبیله‌ها یک روستا بسازید

در بازی The Tribez یک روستا که از افراد قبایل ساخته شده است را به سمت شکوفایی و خوشبختی هدایت کنید. بازی قبیله‌ها فقط برای ساختن یک روستا نیست بلکه در این بازی ماجراجویی شما به گذشته ای اسرار‌آمیز سفر خواهید کرد و ساعت های زیادی صرف دنیایی ناشناخته اما زیبا و اعتیادآور خواهید کرد. شما به دیدن جهانی بدوی که توسط انسان های عاشق صلح پر شده است دعوت شده …

۱۳۹۷-۰۴-۲۰ 359 بار بدون دیدگاه سجاد وزان

در بازی The Tribez یک روستا که از افراد قبایل ساخته شده است را به سمت شکوفایی و خوشبختی هدایت کنید. بازی قبیله‌ها فقط برای ساختن یک روستا نیست بلکه در این بازی ماجراجویی شما به گذشته ای اسرار‌آمیز سفر خواهید کرد و ساعت های زیادی صرف دنیایی ناشناخته اما زیبا و اعتیادآور خواهید کرد. شما به دیدن جهانی بدوی که توسط انسان های عاشق صلح پر شده است دعوت شده اید.

روستای عصر حجری خود را بسازید، در دوران پارینه سنگی کوه‌ها، دریا،زمین‌های حاصل خیز و … را زیر پا بگذارید و مردم خودم را که شما را انسانی که از طرف خدا آمده است می دانند به سوی شکوفایی رهبری کنید. در دنیای The Tribez شما احساس زنده بودن خواهید کرد و به دروازه ای از زمان قدیم قدم خواهید گذاشت که مردم بسیاری منتظرتان هستند!

The Tribez

دانلود بازی آنلاین استراتژیک The Tribez: build a village

The Tribez که ارائه شده توسط Game Insight می باشد یک بازی بسیار معروف است که یک تغییر بزرگ در بازی های آنلاین استراتژیک ایجاد کرده است. طراحی بازی قبیله‌ها یک روستا بسازید بسیار زیبا و حرفه ای است که بازیکن را ترغیب به جست‌وجو در بازی و کمک به مردم می کند. با این که The Tribez یک بازی استراتژیک و آنلاین است اما توجهی که به گرافیک در آن شده است آن را یک بازی منحصر به فرد ساخته است. از ویژگی های دیگر قبیله ها این است که می‌توان آن را به صورت آفلاین نیز بازی کرد!

شما عاشق کاراکتر های بازی خواهید شد و در بازی کشاورز، معمار،داروغه و بسیاری دیگر را ملاقات خواهید کرد. انیمیشن‌های زیبا روستای ماقبل تاریخی شما را جذاب‌تر نشان خواهد داد و رشد گیاهان مزارع و ساخته شدن ساختمان‌ها را خواهید دید. همچنین می توانید با تولید محصولات مختلف، افزایش جمعیت، پیش بردن مرز ها حاکمیت خود را توسعه دهید!

همین حالا بازی The Tribez که بیش از ۱۰ میلیون نصب در گوگل پلی و امتیاز ۴.۴ را دارد دانلود کنید و صد‌ها کوئست و جست و جو که بازی از شما می خواهد را به پایان برسانید تا رهبر خوبی برای مردم خود باشید و در رنکینگ بازی جایگاه مناسبی پیدا کنید. جزیره‌های دور و غار های راز آلود نیز در انتظار شما هستند! اگر از بازی های استراتژی آنلاین لذت می‌برید Jungle Heat و Sky Clash: Lords of Clans 3D را هم امتحان کنید.


ویژگی های کلیدی The Tribez :

  • کنترل راحت و قابل درک
  • قابل بازی بودن به صورت آفلاین
  • جهان زیبا و پر جنب و جوش که سریعا در آن غرق خواهید شد!
  • دکوراسیون‌ها، آیتم‌ها،افراد و ساختمان‌های مختلف
  • کوئست‌های متعدد

تغییرات نسخه جدید The Tribez :

  • Quokka در حال آمدن است برای خوش‌آمد گویی به او مجسمه اش را به دکوراسیون جزایر اضافه کنید!
  • در جشن عشق شرکت کنید.
  • آیتم‌ها و غنائم جدید را بیابید.

پیش نمایش

The Tribez
The Tribez
The Tribez

دانلود باکس Download Box

نسخه v9.3.5 حجم 80 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده