The Trail

بازی اندروید The Trail v9199 دنباله رو

آماده ماجراجویی و هیجان هستید؟ خوب، با بازی اندروید The Trail می توانید این احساسات را تجربه کنید. خودتان را برای یک سفر مهیج و جالب آماده کنید. در این بازی زیبا شما غرق در یک سفر مجازی خواهید شد. بازی The Trail  را می توان جز بازی های شبیه سازی دانست. در این بازی همه چیز دقیقا شبیه دنیای واقعی طراحی شده است و مرز بین دنیای بازی و …

آفلاین ۱۳۹۷-۱۲-۱۱ 1220 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

آماده ماجراجویی و هیجان هستید؟ خوب، با بازی اندروید The Trail می توانید این احساسات را تجربه کنید. خودتان را برای یک سفر مهیج و جالب آماده کنید. در این بازی زیبا شما غرق در یک سفر مجازی خواهید شد.

بازی The Trail  را می توان جز بازی های شبیه سازی دانست. در این بازی همه چیز دقیقا شبیه دنیای واقعی طراحی شده است و مرز بین دنیای بازی و واقعی به حداقل می رسد. طراحی این بازی آنقدر زیبا هست که شما به هیچ عنوان خستگی را حس نخواهید کرد.

در بازی های سبک شبیه سازی، شما معمولا باید فکر زیادی بکنید و ایده های مختلفی را پیاده سازی بکنید و یا باید خیلی دقیق و سریع یک سری از کار ها را انجام بدهید که هر دو باعث خستگی شما می شوند دیگر بازی را ادامه نخواهید داد. در بازی The Trail شما به هیچ وجه چنین احساسی را نخواهید کرد و راحتی و زیبایی با هم در این بازی به چشم می خورند.

استودیو هایی کمی بازی های این چنینی می سازند چون با خطر جذب کم طرفدار مواجه خواهد بود. استودیوی Kongregate این بازی را ساخته است و آنقدر این بازی را زیبا طراحی کرده است که بی شک طرفداران زیادی را مجذوب خود خواهد کرد. البته استودیوی Kongregate قبلا نیز بازی کارتونی ساخته است که می توان از آن ها به بازی Animation Throwdown اشاره کرد. این استودیو در زمینه بازی های اکشن نیز فعالیت هایی داشته است و بازی Global Assault را ساخته است. بنابراین می توان انتظار زیادی از بازی جدید آن ها نیز داشت.

نکته ی جالب در ساخت این بازی آن است که در ساخت این بازی از بسیاری از ایده های Peter Molyneux استفاده شده است. کسانی که بازی های اندروید را به  شدت دنبال می کنند، مسلما او را می شناسند. Peter Molyneux را می توان از طراحان افسانه ای بازی اندروید دانست. او همواره به خاطر طراحی و ساخت بازی ها بسیار عالی مشهور بوده است. با در نظر گرفتن تمام این نکات می توان ندیده،  بازی The Trail  را حداقل روی کاغذ بازی زیبایی دانست.

 

The Trail

سبک بازی The Trail

همانطور که گفته شد، این بازی را می توان در سبک بازی های شبیه سازی و ماجراجویانه قرار داد. قهرمان شما در این بازی یک مسیر معین را خواهد دوید و دوربین از زاویه ی پشت از او فیلم خواهد گرفت. صبر کنید، این بازی با بقیه بازی های این چنینی تفاوت های زیادی دارد.

در این بازی خبری از پریدن از روی چاله و یا دوری کردن از موانع نیست. شما می توانید سرعت خود را از دویدن تا پیاده روی تغییر دهید. علاوه بر این امکان چرخاندن دوربین برای داشتن دید وسیع تری از محیط اطراف که به خوبی نیز طراحی شده است نیز وجود دارد.

گیم پلی بازی The Trail

در این بازی قرار است شما چه کاری بکنید؟ شما می توانید اشیا و موارد مختلفی برای خود جمع کنید. مخروط کاج، پر، سنگ و مقداری پشم و همینطور خز از مواردی هستند که با آن ها رو به رو خواهید شد.  شما می توانید آن ها را جمع آوری کنید. همچنین امکان بریدن درختان و قطعه قطعه کردن چوب برای حمل مقداری چوب نیز وجود دارد. از تمامی این خرت و پرت ها در بازی استفاده خواهید کرد و گاهی برای پیدا کردن و به دست آوردن آن ها باید به نقاط مختلفی سر بزنید.

اگر بتوانید به کمپ بعد برسید ( بله، اگر، ممکن است شما طاقت رسیدن به کمپ بعدی را نداشته باشید) می توانید از خرت و پرت های خود اشیایی کاربردی برای خود بسازید. به عنوان مثال شما می توانید برای خود تبر بسازید و یا لباسی برای خود طراحی کنید که بعدا به کار شما بیاید. شما همینطور می توانید بعضی از خرت و پرت های خود را بفروشید.

داستان بازی The Trail

ایده و هدف اصلی این بازی رسیدن به شهری به نام Eden Falls می باشد، فعلا کسی نمی داند در آنجا چه چیزی انتظار شما را می کشد. مسلما رسیدن به یک مقصد می تواند پایانی خوش برای یک سفر جذاب در این بازی باشد.

شما در این بازی با تمام نکات یک سفر مهیج مواجه خواهید شد. شما باید خود را با چالش هایی که در این سفر آماده کنید و برای آن ها برنامه مشخصی داشته باشید. شما باید خرت و پرت ها و البته تجهیزات خود را نیز به خوبی مدیریت کنید. به عنوان مثال یک کلاه می تواند طاقت شما را در طول سفر بیشتر کند و از کم شدن سریع آن جلوگیری کند. همیشه حواستان به نوار طاقت خود باشید چون با تمام شدن آن قادر به ادامه ی مسیر نخواهید بود.

بازی اندروید The Trail  را می توان یک بازی منحصر به فرد دانست که البته با توجه کادر قوی سازنده ی این بازی، خیلی دور از انتظار نمی باشد. شما در طول این بازی زیبایی های زیادی را تجربه خواهید کرد و از آن ها لذت خواهید برد. شما می توانید این بازی زیبا را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی The Trail :

  • زیبایی صحنه ها در صحنه های مختلف
  • سادگی کنترل که از بازی خسته نخواهید شد
  • بازی منحصر به فرد که تا به حال مانند آن را بازی نکرده اید
  • قابلیت پیوستن به یک شهر و گسترش آن
  • دارای مراحل متعدد و جذاب

تغییرات نسخه جدید The Trail :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

The Trail
The Trail
The Trail
The Trail

دانلود باکس Download Box

نسخه v9199 حجم 51 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده