The Tiger

بازی اندروید The Tiger v1.6.0 شبیه سازی زندگی ببر

اگر برای شما سوال است که یک ببر چگونه زندگی می‌کند، چه غذا هایی می‌خورد، در کجا می‌خوابد و… ولی جوابی برای آن ها ندارید بهتر است که بازی The Tiger را دانلود و نصب کنید. همانطور که از نام بازی مشخص می‌باشد داستان گیم مربوط به یک ببر درنده است.همانطور که گفته شد شما در بازی در نقش یک ببر درنده و خشن خواهید بود که باید بتوانید زندگی …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۳-۱۸ 1736 بار بدون دیدگاه majidpashaie

اگر برای شما سوال است که یک ببر چگونه زندگی می‌کند، چه غذا هایی می‌خورد، در کجا می‌خوابد و… ولی جوابی برای آن ها ندارید بهتر است که بازی The Tiger را دانلود و نصب کنید. همانطور که از نام بازی مشخص می‌باشد داستان گیم مربوط به یک ببر درنده است.همانطور که گفته شد شما در بازی در نقش یک ببر درنده و خشن خواهید بود که باید بتوانید زندگی یک ببر را در بازی حس و تجربه کنید تا بدانید که یک ببر چگونه زندگی می‌کند. شما باید همانند ببر ها شکار کنید، بخوابید، مبارزه کنید و… که تمامی این کار ها در بازی به نوبه خود برای شما پیش خواهد آمد.

بازی The Tiger یک گیم آفلاین و آنلاین در سبک شبیه ساز با درجه سنی +۱۲ می‌باشد. این بازی توسط شرکت Swift Apps LTD برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. دانلود بازی The Tiger در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۵۰۰ هزار تا ۱ میلیون نسخه و امتیاز گرفته شده در گوگل پلی ۴٫۷ از ۵ می‌باشد.

 

The Tiger

گیم پلی The Tiger

همانطور که گفته شد سبک بازی به صورت شبیه ساز می‌باشد یعنی شما باید زندگی یک حیوان وحشی را شبیه سازی کنید تا با حقایق درونی آن آشنا شوید. شکار کردن بخش مهمی از زندگی یک حیوان گوشت خوار می‌باشد که شما باید بتوانید با حس های غریزی خود ببر را کنترل کنید تا بتواند یک شکار خوب و تندرست داشته باشد. اگر شکار نکنید و یا شکار ضعیفی داشته باشید حیوان شما ضعیف خواهد شد و بعد از مدتی به بیماری مبتلا و خواهد مرد اما شما نباید این اجازه را بدهید بلکه باید حیوان خود را بزرگ و بزرگتر بکنید تا در هیچ شرایطی کم نیاورد.

بازی به صورت آفلاین، آنلاین و ۲ نفره نیز می‌باشد به این معنی که هم می‌توان بدون نیاز به اتصال اینترنت بازی کرد و یا می‌توان با اتصال به اینترنت با یک شخص دیگر نیز در بازی به صورت آنلاین و ۲ نفره بازی کنید. اگر به سبک بازی های شبیه ساز و The Tiger علاقه دارید بهتر است که بازی My Diggy Dog را نیز دانلود و تجربه کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید The Tiger :

  • قابلیت ارتقاء ببر
  • قابلیت 2 نفره و آنلاین و آفلاین
  • وجود حیوانات فراوان برای شکار

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید The Tiger :

  • رفع اشکالات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید The Tiger
بازی اندروید The Tiger
بازی اندروید The Tiger
بازی اندروید The Tiger

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.6.0 حجم 78 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده