The Room

بازی اندروید The Room اتاق

در بازی The Room وارد دنیای اسرار آمیز یک اتاق می شوید و می بایست یکی پس از دیگری راز ها و معما ها را حل کنید. این بازی توانسته نظر مثبت بسیاری از منتقدین را به سوی خود جذب کند و جوایز زیادی گرفته است. با ما با معرفی این بازی همراه باشید. حل کردن معماها و پی بردن به اسرار همواره برای بسیاری از ما جالب و جذاب …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۷-۱۳ 362 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

در بازی The Room وارد دنیای اسرار آمیز یک اتاق می شوید و می بایست یکی پس از دیگری راز ها و معما ها را حل کنید. این بازی توانسته نظر مثبت بسیاری از منتقدین را به سوی خود جذب کند و جوایز زیادی گرفته است. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

حل کردن معماها و پی بردن به اسرار همواره برای بسیاری از ما جالب و جذاب بوده است و وقتی سرگرم حل کردن یک معما یا پازل می شویم، گذر زمان را حس نمی کنیم و خود را غرق در آن می بینیم. از این رو همواره فیلم ها و بازی های زیادی در این زمینه ساخته می شود که دنیای اندروید نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. بازی The Room نیز یکی از همین بازی های اسرار آمیز می باشد که توانسته جایزه های بی شماری را کسب کند، البته گرافیک فوق العاده این بازی نیز تاثیر بسیار مثبتی روی منتقدین گذاشته است. به طوری که سایت IGN در مورد این بازی این طور نوشته است: “واقعی ترین ساختار اشیا را در بازی های اندروید در این بازی شاهد هستیم”. حل کردن معما ها در کنار گرافیک فوق العاده ی این بازی می تواند بسیار جذاب باشد. از این حیث، این بازی به بازی Lumino City نیز شباهت دارد.

بازی The Room را استودیو بازی سازی FireProof Games ساخته است. این استودیو توانست با ساخت این بازی گام بلندی در مسیر موفقیت بردارد و همچنین نسخه ی های بعدی و نسخه ی مخصوص رایانه این بازی را نیز عرضه کرد. بازی The Room توانسته فقط در گوگل پلی بین ۱ تا ۵ میلیون بار دانلود شود و نمره ی ۴٫۸ از ۵ را به دست بیاورد که یک آمار خارق العاده می باشد.

The Room

در The Room در محیطی زیبا و البته مرموز معما حل کنید

همانطور که گفته شد، گرافیک بازی The Room بی نظیر می باشد. شما در این بازی درون یک اتاق نسبتا تاریک قرار می گیرید که یک گاوصندوق قدیمی و اسرار آمیز و عجیب و غریب در آن قرار دارد. شما باید با پیدا کردن اشیای خاصی قسمت های مختلف این گاو صندوق را باز کنید و معما های درون آن را حل کنید. بنابراین شما می توانید فقط با یک انگشت خود را مشغول این بازی ببینید.

بازی The Room یک بازی معمایی بسیار موفق می باشد که از معما ها و گرافیکی بی نظیری بهره می برد که می تواند مدت ها شما را مشغول خود کند. شما می توانید بازی The Room را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید The Room :

  • گرافیک 3 بعدی بی نظیر
  • وجود معما های جذاب و اسرار آمیز
  • گیم پلی بسیار راحت، با یک انگشت بازی کنید
  • برنده جوایز بسیار
  • طراحی عالی صحنه ی بازی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید The Room :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید The Room
بازی اندروید The Room
بازی اندروید The Room
بازی اندروید The Room

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.7 حجم 13 | 183 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده