The Outlived

بازی اندروید The Outlived v1.0 آخرین بازمانده

بازی The Outlived یک بازی پر مخاطب و اکشن می‌باشد که برای سیستم عامل محبوب اندروید برای اولین بار در گوگل مارکت توسط تیم بازی سازی xiaojiao zhang به صورت کاملا رایگان به انتشار در آمد. بازی The Outlived تقریبا شبیه بازی معروف Last Day on Earth: Survival طراحی شده و شما باید در آن به تلاش برای بقا در جهانی پر از زامبی، و با سایر افراد به رقابت‌های گروهی و تک نفره بپردازید. خود …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۲-۰۴ 331 بار بدون دیدگاه مجید نوایی

بازی The Outlived یک بازی پر مخاطب و اکشن می‌باشد که برای سیستم عامل محبوب اندروید برای اولین بار در گوگل مارکت توسط تیم بازی سازی xiaojiao zhang به صورت کاملا رایگان به انتشار در آمد. بازی The Outlived تقریبا شبیه بازی معروف Last Day on Earth: Survival طراحی شده و شما باید در آن به تلاش برای بقا در جهانی پر از زامبی، و با سایر افراد به رقابت‌های گروهی و تک نفره بپردازید. خود را برای یک نبرد و بقا در میان هزاران زامبی بی‌رحم آماده کنید زیرا باید زندگی خود را با آنها ادامه دهید! بازی آخرین بازمانده از گرافیک خوبی برخوردار است البته نه به خوبی بازی Last Day on Earth: Survival که ستاره همیشگی در آسمان بازی‌های در سبک بقا است.

خود را با تجهیزاتی و وسایلی که پیدا می‌کنید مجهز کنید و منطقه خود را با دوستانتان بسازید تا در برابر زامبی‌های وحشی مقاوم باشد، دیوار بسازید، وسیله جمع کنید و در نهایت به یک زندگی پر از آرامش دست یابید. در این بازی شما باید با دیگر افراد یک تیم را تشکیل دهید و از انواع مهارت‌های بقا مثل شکار، جمع‌آوری غذا، و … استفاده کنید و با ماشین‌هایی که پیدا کرده‌اید زامبی‌ها را له کرده و به سایر نقاط که ممکن است افراد دیگری در آنجا باشند سفر کنید.فقط وقت خود را در این بازی صرف زنده ماندن و بقا کنید. تجهیزات دفاعی خود را بسازید و از خودتان در برابر زامبی‌ها محافظت نمایید.

 

The Outlived

 

بازی اکشن اندروید The Outlived

چیزی که این بازی را نسبت به سایر بازی‌ها در سبک بقا متمایز می‌سازد وجود حالت‌های مختلف است که سبب می‌شود هر یک از مهارتهای بقای خود را در تمامی مکان‌ها بیازمایید. برای مثال در حالت مولتی پلیر باید در رقابت‌ها شرکت کرده و با شکست تمام رقیبان خود، پیروز میدان شوید. با استفاده از نقشه‌ها برای پیشروی و کشف سرزمین‌های پنهان و ناشناخته آماده شوید و به سمت سرزمین های جدید وجود دارد که با وسایل نقلیه مختلف همچون ماشین و موتور و یا پیاده خودتان را به آنجا برسانید. اگر مایل به نصب یک بازی ماجراجویی و تلاش برای بقا هستید توصیه می‌کنیم این بازی جذاب را که شما با چالش‌های مختلف بقا رو به رو می‌کند را ازدست ندهید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید The Outlived آخرین بازمانده :

  • امکان رقابت با دیگر بازیکنان برای بقا
  • امکان ایجاد یک تیم با دیگر بازیکنان
  • دفاع از خود در برابر از زامبی‌ها
  • امکان ساخت خانه برای خود
  • امکان شرکت در حالت‌های مختلف
  • وجود وسایل نقلیه مختلف

پیش نمایش

بازی اندروید The Outlived آخرین بازمانده
بازی اندروید The Outlived آخرین بازمانده
بازی اندروید The Outlived آخرین بازمانده
بازی اندروید The Outlived آخرین بازمانده
بازی اندروید The Outlived آخرین بازمانده

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0 حجم 20 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده