The Office Quest

بازی اندروید The Office Quest v3.00140 دفتر تلاش

کار کردن در ادارات به صورت یک کارمند برای بسیاری از افراد خسته کننده است اما راه هایی برای رفع این خستگی اداره وجود دارد. در بازی The Office Quest شما در نقش یک کارمند در یک اتاق اداری کسل کننده ایفای نقش خواهید کرد که توسط مدیر و دیگر کارمندان وهمینطور محیط کسل کننده دفتر تحت فشار هستید. وظیفه شما در بازی رهایی از این وضعیت می‌باشد. همانطور که گفته …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۳-۱۱ 561 بار بدون دیدگاه majidpashaie

کار کردن در ادارات به صورت یک کارمند برای بسیاری از افراد خسته کننده است اما راه هایی برای رفع این خستگی اداره وجود دارد. در بازی The Office Quest شما در نقش یک کارمند در یک اتاق اداری کسل کننده ایفای نقش خواهید کرد که توسط مدیر و دیگر کارمندان وهمینطور محیط کسل کننده دفتر تحت فشار هستید. وظیفه شما در بازی رهایی از این وضعیت می‌باشد.

همانطور که گفته شد در بازی The Office Quest وظیفه شما در گیم به عنوان یک کارمند فرار از کار های خسته کننده و ایجاد شادی و نشاط می‌باشد. برای این کار باید با دیگر افراد در اداره و با محیط اداره رابطه دوستانه و همینطور آزار دهنده برقرار کنید. با اذیت کردن افراد اعصاب ناراحت خود را به شادی تبدیل کنید.

بازی The Office Quest به صورت آفلاین و نیازی به اتصال اینترنتی ندارد. به این معنی که شما بدون دسترسی به اینترنت همیشه قادر به بازی کردن در هر مکان و زمانی خواهید بود.

بازی The Office Quest یک گیم در سبک ماجراجویی با رده سنی می‌باشد. این بازی توسط شرکت Deemedya INC برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. از دیگر عنواین ساخته شده توسط شرکت سازنده می‌توان به Dirt Xtreme 2 (Unreleased) اشاره کرد. دانلود بازی The Office Quest در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۵۰۰ هزار تا ۱ میلیون نسخه و امتیاز آن در گوگل پلی ۴٫۳ از ۵ می‌باشد.

The Office Quest

بازی The Office Quest

برای اینکه در دفتر خود سریعتر پیشرفت کنید باید با افراد زیادی آشنا شوید خصوصیات افراد بهتر است که شاد و بانشاط باشند تا افرادی که بدون حوصله هستند. با آشنا شدن هر شخص ماموریت جدیدی دریافت می‌کنید به عنوان مثال با آشنا شدن یک شخص بی حوصله باید آن را آزار دهید تا خود شما شاد شوید.

از ویژگی های خوب این می‌توان به آفلاین بودن اشاره کرد که قابلیت بازی کردن هر مکان و زمان بدون هیچ محدودیتی را به شما داده است. اگر به سبک بازی های ماجراجویی علاقع دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Ayo: A Rain Tale و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید The Office Quest :

  • بازی کاملا آفلاین است
  • وجود معما های فروران و جالب

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید The Office Quest :

  • رفع اشکلات جزئی
  • افزودن نقاط صرفه جویی در جهات مختلف بازی

پیش نمایش

بازی اندروید The Office Quest
بازی اندروید The Office Quest
بازی اندروید The Office Quest
بازی اندروید The Office Quest

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.00140 حجم 29 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده