The King Of Fighters-A 2012

بازی اندروید The King Of Fighters-A 2012 v1.0.5 پادشاه مبارزان

مبارزه کردن همیشه بخش جدا نشدنی از بخش عمده ای بازی های اندروید می باشد. امروز می خواهیم یک بازی مبارزه ای دیگر به نام The King Of Fighters-A 2012 را به شما معرفی کنیم. از نخستین بازی های موجود در دنیای بازی ها، سبک مبارزه ای و اکشن همیشه در بین تعداد زیادی از بازی ها به چشم می خورد. این اتفاق در میان بازی های دنیای اندروید نیز …

آفلاین ۱۳۹۵-۱۲-۰۸ 1206 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

مبارزه کردن همیشه بخش جدا نشدنی از بخش عمده ای بازی های اندروید می باشد. امروز می خواهیم یک بازی مبارزه ای دیگر به نام The King Of Fighters-A 2012 را به شما معرفی کنیم.

از نخستین بازی های موجود در دنیای بازی ها، سبک مبارزه ای و اکشن همیشه در بین تعداد زیادی از بازی ها به چشم می خورد. این اتفاق در میان بازی های دنیای اندروید نیز افتاده است. این گونه بازی ها حاوی هیجان و جذابیت بالایی هستند و به خاطر همین دلیل نیز طرفداران زیادی پیدا می کنند. شاید به خاطر همین باشد که این سبک همیشه مورد توجه بازی سازان قرار دارد. بازی The King Of Fighters-A 2012 نیز در همین سبک می باشد و از جذابیت زیادی برخوردار است.

بازی The King Of Fighters-A 2012 را استودیو بازی سازی SNK Corporation  ساخته است. این استودیو یکی از موفق ترین استودیو های بازی سازی در اندروید دانست، طوری که میان برترین استودیو های بازی سازی در گوگل پلی قرار گرفته است. نا گفته نماند که بازی The King of Fighters-A 2012  نیز فقط در گوگل پلی بین ۵ تا ۱۰ میلیون بار نصب شده است.

استودیو بازی سازی SNK Corporation بازی های موفق زیادی ساخته است که بیشتر این بازی ها نیز در سبک اکشن و مبارزه ای بوده اند. از میان این بازی ها، می توان به بازی Metal Slug Defense اشاره کرد.

The King Of Fighters-A 2012

سبک و روند بازی The King Of Fighters-A 2012

وقتی وارد این بازی می شویم، سبک این بازی کمی برای ما آشنا می باشد. بله، شما حق دارید. دقیقا مانند بازی های مبارزه ای کنسول های قدیم شما باید در محیط های عجیب و غریب و البته جالب با شخصیت های دیگر مبارزه ای تن به تن داشته باشید. نا گفته نماند این نوع مبارزه را در بازی هایی هم چون Batman Arkham Origin و Shadow Fight نیز دیده بودیم.

در این بازی شما برای بازی تک نفره، شما باید از میان شخصیت های موجود یکی را انتخاب کنید، البته با پیشرفت در بازی شخصیت های جدید تری برای شما باز می شود که هر کدام از آن ها ویژگی های خاصی دارد.

در طول مبارزه، کنترل های جهت حرکت در سمت چپ و کنترل های اجرای حرکات در سمت راست قرار دارد که می توانید با ترکیب آن ها حرکات نمایشی و مرگبار تری نیز اجرا کنید.

بازی The King Of Fighters-A 2012 یک بازی مبارزه ای بسیار جذاب می باشد که با سبکی آشنای خود می تواند مدت ها شما را مشغول خود کند. در این بازی مبارزه های هیجان انگیزی خواهید کرد که شما را مجذوب خود خواهد کرد. شما می توانید بازی The King Of Fighters-A 2012 را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید The King Of Fighters-A 2012 :

  • گیم پلی آسان
  • وجود حالات مختلف برای بازی
  • وجود شخصیت های متفاوت
  • امکان اجرای حرکات ترکیبی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید The King Of Fighters-A 2012 :

  • اضافه شدن شخصیت های جدید
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید The King Of Fighters-A 2012
بازی اندروید The King Of Fighters-A 2012
بازی اندروید The King Of Fighters-A 2012

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.5 حجم 21 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده