The House of Da Vinci

بازی اندروید The House of Da Vinci v1.0.5 خانه داوینچی

بازی The House of Da Vinci در سبک بازی های پازل و حل معما طراحی شده است و خانه هنرمند مشهور؛ «لئوناردو دا وینچی» را به تصویر می کشد. در این بازی پازل های سه بعدی و مکانیکی را حل می کنید، اشیا مخفی را کشف کرده و در قالب اتمسفر اسراسر آمیز بازی که جلوه هایی از دوره رنسانس را در خود گنجانده ساعت ها سرگرم می شوید.

آفلاین ۱۳۹۷-۰۷-۱۷ 263 بار بدون دیدگاه aydin405

بازی The House of Da Vinci در سبک بازی های پازل و حل معما طراحی شده است و خانه هنرمند مشهور؛ «لئوناردو داوینچی» را به تصویر می کشد. در این بازی پازل های سه بعدی و مکانیکی را حل می کنید، اشیا مخفی را کشف کرده و در قالب اتمسفر اسراسر آمیز بازی که جلوه هایی از دوره رنسانس را در خود گنجانده ساعت ها سرگرم می شوید.

کم نیستند کاربران سیستم عامل اندرویدی که ساعت ها از اوقات فراغت خود را صرف بازی های اشیای مخفی و معمایی می کنند و حتی این سبک از بازی ها را جذاب ترین سبک بازی های ویدیویی می دانند! این بازی سعی دارد با به کارگیری اتمسفریک عناصری از محل زندگی داوینچی، و چاشنی المان هایی از دوره تجدد فرهنگی و ادبی اروپا، بازیکن را به کشف راز های نهفته در خود تشویق کند و او را در جستجوی هدفی نهایی برای ساعاتی سرگرم کند.

 

The House of Da Vinci

بازی اشیای مخفی The House of Da Vinci

ارباب خانه داوینچی کجاست؟ در طول این بازی وظیفه شماست که با حل معما ها، تکمیل پازل های مکانیکی، کشف اشیای مخفی، فرار از اتاق های خطرناک و گشت و گذار در دنیای اتمسفریک بازی، پرده از این راز بردارید. گوشه و کنار بازی مملو از عناصر دوره رنسانس است که تم بسیار زیبا و الهام بخشی در بازی به وجود آورده. رابط کنترلی مستقیم و بی قید و شرط بازی تاثیر بسزایی در تجربه گیم پلی آن دارد به طوری که تجربه بازی های پازلی را بیش از پیش جذاب تر کرده است. مکانیک های منحصر به فرد گیم پلی بازی شما را قادر می سازد تا از پشت سطوح مختلف بتوانید اشای مخفی را کشف کنید. آیتم های مهارتی و چالشی همچون ماشین های جنگی، گاوصندوق های پیچیده، پازل های مکانیکی و فرار از اتاق ها، توانایی های شما را به آزمون می گذارند. گفتنی است که بازی خانه داوینچی تا کنون بیش از ۱۰۰ هزار بار دانلود شده و موفق به کسب نمره حیرت انگیز ۴٫۸ در فوشگاه گوگل پلی گردیده است.


ویژگی های کلیدی The House of Da Vinci :

  • گرافیک زیبا و دنیای اتمسفریک و الهام بخش
  • حل پازل های مکانیکی
  • رابط کنترلی حسی
  • وجود عناصر بیشمار از دوره رنسانس
  • مکانیکی های منحصر به فرد گیم پلی

پیش نمایش

The House of Da Vinci
The House of Da Vinci
The House of Da Vinci
The House of Da Vinci
The House of Da Vinci

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.5 حجم 27 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده