The Atlas of Lemuria

بازی اندروید The Atlas of Lemuria v1.2.8 اطلس لوموریا

در بازی The Atlas of Lemuria شما در نقش یک شخص در یک فضای ۳ بعدی خواهید بود. در این فضا اتفاقات عجیب و نادری را مشاهده می‌کنید که مطئناً این اتفاق هارا در هیج جای دنیا ندیده اید و تجربه نکرده اید. برای مقابله با این اتفاقات باید بتوانید پازل و معمای مخصوص آن بخش را حل کنید تا از آن جا فرار کنید.همانطور که گفته شد شما در …

آفلاین ۱۳۹۶-۱۱-۱۰ 528 بار بدون دیدگاه majidpashaie

در بازی The Atlas of Lemuria شما در نقش یک شخص در یک فضای ۳ بعدی خواهید بود. در این فضا اتفاقات عجیب و نادری را مشاهده می‌کنید که مطئناً این اتفاق هارا در هیج جای دنیا ندیده اید و تجربه نکرده اید. برای مقابله با این اتفاقات باید بتوانید پازل و معمای مخصوص آن بخش را حل کنید تا از آن جا فرار کنید.همانطور که گفته شد شما در نقش شخصی باید بتوانید در محیط های عجیب و غریب با حل پازل و معما آن محیط هارا پشت سر بگذارید. این معما و پازل ها در ابتدا ساده خواهند بود اما بعد از مدتی که مراحل مختلفی را گذراندید معما ها بسیار سخت خواهند شد به طوری که فقط اشخاص باهوش و متفکر قادر به گذراندن و حل کردن آن ها خواهند بود.

بازی The Atlas of Lemuria یک گیم آفلاین در سبک پازل و معما با رده سنی می‌باشد. این بازی توسط شرکت AVAN Artworks برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. دانلود بازی The Atlas of Lemuria در سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. اما همین بازی در گوگل پلی با قیمت ۴٫۹۹ دلار عرضه می‌شود که خریدار زیادی هم نداشته است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۱ تا ۵ نسخه و امتیاز آن در گوگل پلی ۵ از ۵ می‌باشد.

 

 The Atlas of Lemuria

گیم پلی The Atlas of Lemuria

در بازی The Atlas of Lemuria بیش از ۵ فصل وجود دارد که هر فصل هم شامل چندین مرحله خواهند بود. در اولین فصل و مرحله شما جنبه آموزشی خواهید داشت و سختی زیادی به شما وارد نخواهد شد اما بعد از گذشتن از مراحل اولیه شاهد دشواری و سختی بازی خواهید بود که دیگر اجازه پیشروی به شما نمی‌دهد. از آنجایی که محیط بازی به صورت ۳ بعدی می‌باشد بازی کردن کمی راحت تر است زیرا شما تمامی محیط اطراف را با چرخاندن خواهید دید.

از ویژگی های خوب این بازی می‌توان به چند مورد آن ها مانند وجود موسیقی عالی و انگیزشی که باعث حرکت شما به سوی هدف می‌شود، آفلاین بود بازی که شما را از اتصال به اینترنت بی نیاز کرده است و وجود جلوه ها و فصل های گوناگون اشاره کرد. اگر به سبک بازی های پازل و معمایی علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود بازی Soccer Stars و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید The Atlas of Lemuria :

  • وجود 5 فصل و مراحل گوناگون
  • وجود داستان های مهیج
  • وجود موسیقی زیبا و انگیزشی
  • بدون پرداخت درون برنامه ای (کاملا رایگان)
  • بازی به صورت آفلاین

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید The Atlas of Lemuria :

  • رفع اشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید The Atlas of Lemuria
بازی اندروید The Atlas of Lemuria
بازی اندروید The Atlas of Lemuria
بازی اندروید The Atlas of Lemuria

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.2.8 حجم 95 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده