Terror Hunter

بازی اندروید Terror Hunter v1.0.1 شکارچی زامبی

بازی Terror Hunter همانطور که از نامش پیداست شما را در نقش یک شکارچی زامبی قرار می دهد. همانطور که می دانید در حال حاضر تعداد بازیهایی با محوریت زامبی کم نیستند و بیشترشان هیجان انگیز بوده و لحظات سرگرم کننده ای را برای گیمرها رقم می زنند. بازی شکاچر زامبی نیز یکی از آنها بوده و تجربه خوبی را به عنوان یک بازی زامبی محور موبایلی ارائه می دهد. ساخت …

۱۳۹۶-۰۸-۱۹ 511 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

بازی Terror Hunter همانطور که از نامش پیداست شما را در نقش یک شکارچی زامبی قرار می دهد. همانطور که می دانید در حال حاضر تعداد بازیهایی با محوریت زامبی کم نیستند و بیشترشان هیجان انگیز بوده و لحظات سرگرم کننده ای را برای گیمرها رقم می زنند. بازی شکاچر زامبی نیز یکی از آنها بوده و تجربه خوبی را به عنوان یک بازی زامبی محور موبایلی ارائه می دهد.

ساخت این بازی برعهده استودیو AppEnjoy  قرار داشت و توانست با تیمی مجرب بازی را توسعه دهد که گیم پلی سراسر هیجان انگیزی دارد. Terror Hunter بدون هیچ هزینه ای در گوگل پلی قرار گرفته و حتی موفق شد از سوی گیمرها امتیاز بالایی کسب کند. این نشان می دهد استودیو AppEnjoy  موفق شد بازی را ایجاد کند که توانسته موردتوجه بیشتر گیمرها موبایل قرار گیرد.  Terror Hunter مراحل چالش برانگیز مختلفی داشته و شما را در برابر چندین زامبی قرار می دهد.

در سبک بازی های اکشن و زامبی علاوه بر بازی کشتار زامبی ها نیز می توانید بازی مهیج Last Empire – War Z: Strategy را نیز تجربه کنید.

Terror Hunter

بازی شکارچی زامبی Terror Hunter

زامبی تاکنون در بازی های مختلف موبایلی مشاهده شدند که در این میان بازی شکارچی زامبی ها با همان ساختار دیگر بازی ها رو به رو است. حجم این بازی اکشن و بقا تنها ۳۳ مگابایت بوده و با چنین حجمی قادرید از عنوان موبایلی هیجان انگیزی چون Terror Hunter بهره ببرید. بازی که ساعت ها شما را سرگرم مراحل چالش برانگیز کرده و لذت واقعی یک بازی موبایل را ارائه می دهد.

برای گیم پلی این بازی استودیو AppEnjoy  سعی کرده کلیدها را روی صفحه نمایش تعبیه کند. در گوشه سمت راست انواع سلاح قرار گرفته و در قسمت سمت چپ نیز کلید حرکت وجود دارد. با کسب امتیاز ۴٫۶ از ۵ باید Terror Hunter را عنوان یک بازی زامبی محور منحصر به فرد دانست. از ویژگی های بارز این بازی می توان به گرافیک HD باکیفیت، مراحل چالشی مختلف، پشتیبانی از زبان های مختلف، گیم پلی هیجان انگیز و برخی دیگر اشاره داشت. بازی شکارچی زامبی توانسته با کسب امتیاز ۴٫۶ یکی از موفق ترین بازی های جدید در مارکت بزرگ اندروی به شمار رود.


ویژگی های کلیدی Terror Hunter :

  • انواع اسلحه برای رسیدن به هدف شما.
  • دستاوردها و رتبه بندی جهانی.
  • 3 سبک مشکل برای انتخاب شما در بازی

تغییرات نسخه جدید Terror Hunter :

  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد
  • اضافه شدن زبان های اسپانیایی و پرتغالی

پیش نمایش

Terror Hunter
Terror Hunter

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.1 حجم 31 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده