Terminator Genisys: Future War

بازی اندروید Terminator Genisys: Future War v1.8.0.234 نابودگر جنسیس: نبرد آینده

در بازی Terminator Genisys: Future War شما در نقش یک فرمانده نیرو های انسانی هستید که باید در مقابل نیرو های رباتیک مقاومت کنید. اطلاع داده شده است که سازمان جنسیس غیرفعال و آفلاین شده است اما جنگ با نیرو های رباتی باقی مانده هنوز وجود دارد و قرار است که در آینده ای نه چندان دور نبردی بزرگ بین شما و آن ها رخ دهد که پیروزی و بقا بشریت …

آنلاین ۱۳۹۶-۱۰-۱۱ 937 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

در بازی Terminator Genisys: Future War شما در نقش یک فرمانده نیرو های انسانی هستید که باید در مقابل نیرو های رباتیک مقاومت کنید. اطلاع داده شده است که سازمان جنسیس غیرفعال و آفلاین شده است اما جنگ با نیرو های رباتی باقی مانده هنوز وجود دارد و قرار است که در آینده ای نه چندان دور نبردی بزرگ بین شما و آن ها رخ دهد که پیروزی و بقا بشریت به نقشه های شما بستگی دارد.در بازی Terminator Genisys: Future War کاری که شما باید بکنید این است که ربات هارا نابود کنید تا نسل بشر به راحتی بتواند تکامل پیدا کند و خود را از نوع بسازد. برای این کار شما پایگاه برای خود بسازید و آن را گسترش دهید و سعی کنید در پایگاه خود نیرهای نظامی پرورش دهید تا در نبرد علیه ربات ها شکست نخورید.

ویژگی خوب و جالبی که این بازی استراژیک دارد قابلیت مولتی پلیر یا همان آنلاین آن می‌باشد با وجود این قابلیت شما قادر به ساخت گروه و کلن خواهید بود.

بازی Terminator Genisys: Future War یک گیم در سبک استراژیک با درجه سنی می‌باشد. بازیTerminator Genisys: Future War توسط شرکت Plarium LLC  تولید شده و توسعه یافته است. این گیم در گوگل پلی و سایت یزداپیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت می‌باشد. آمار دانلود و نصب این گیم هم بین ۱ تا ۵ میلیون نسخه و همینطور امتیاز گرفته شده آن در گوگل پلی ۴٫۵ از ۵ می‌باشد.

 

Terminator Genisys: Future War

گیم پلی Terminator Genisys: Future War

 بیشتر ما با سری فیلم های نابودگر آشنایی و خاطره داریم و با نقش اصلی آن یعنی آرنولد آشنا هستیم در این گیم هم شما در نقش یک فرمانده نیرو های انسانی خواهید بود که باید بتوانید با دوستان خود یک قلمرو و پایگاه قوی و خوب درست کنید تا بتوانید در مقابل ربات ها مقاومت کنید و نسل بشر را از منقرض شدن توسط آن ها نجات دهید.

از ویژگی های خوب این گیم می‌توان به ساخت و ساز و ارتقا پایگاه تا حد بالایی اشاره کرد و همینطور این بازی حجم کمی از اینرتنت را مصرف می‌کند پس نگران مصرف حجم خود نباشید. اگر به این سبک بازی علاقه دارید بهتر است که بازی Assassin’s Creed: Rebellion را نیز تجربه کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Terminator Genisys: Future War :

  • قابلیت چند نفره و آنلاین
  • قابلیت ارتقاء تجهیزات به بالاترین سطح ها
  • قابلیت سفارش هرگونه سرباز و نیروی نظامی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Terminator Genisys: Future War :

  • رفع اشکالات حزئی
  • ایجاد فضای کریسمس و سال نو میلادی
  • اضافه کردن آدم برفی

پیش نمایش

بازی اندروید Terminator Genisys: Future War
بازی اندروید Terminator Genisys: Future War
بازی اندروید Terminator Genisys: Future War
بازی اندروید Terminator Genisys: Future War

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.8.0.234 حجم 63 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده