Telewebion

نرم افزار اندروید Telewebion v3.1.1 تلوبیون

با نرم افزار Telewebion در همه جا شبکه های تلویزیونی ایران را مشاهده کنید. این نرم افزار امکانات ویژه ای دارد که با استفاده از آن ها، از این اپلیکیشن لذت خواهید برد. با گسترش اینترنت، خیلی ها  خواستار تماشای شبکه های تلویزیونی از طریق اینترنت شدند. این اتفاق بعد از مدت کوتاهی رخ داد و عده ای زیادی از این اتفاق راضی بودند زیرا در بعضی مواقع ما به …

آنلاین ۱۳۹۷-۱۲-۲۴ 1957 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با نرم افزار Telewebion در همه جا شبکه های تلویزیونی ایران را مشاهده کنید. این نرم افزار امکانات ویژه ای دارد که با استفاده از آن ها، از این اپلیکیشن لذت خواهید برد.

با گسترش اینترنت، خیلی ها  خواستار تماشای شبکه های تلویزیونی از طریق اینترنت شدند. این اتفاق بعد از مدت کوتاهی رخ داد و عده ای زیادی از این اتفاق راضی بودند زیرا در بعضی مواقع ما به تلویزیون دسترسی نداریم و فقط اینترنت داریم.

با پیشرفت روز افزون تلفن های هوشمند، انتظار می رفت تا ما بتوانیم با تلفن هوشمند خود به تماشای تلویزیون بپردازیم. این اتفاق در مورد تلویزیون خارجی و شبکه های آن ها اتفاق افتاد. کمی بعد نرم افزار Telewebion به خوبی توانست این نیاز را در ایران و مورد صدا و سیما ایران به خوبی برطرف کند.

با این اپلیکیشن شما می توانید در هر جایی که هستید، شبکه های تلویزیون ایران را مشاهده کنید. البته این اپلیکیشن، نسخه ی وب نیز دارد که می توانید از آن نیز استفاده کنید. نا گفته نماند این نرم افزار قابلیت ها بیشتر و ویژه ای دارد که به آن ها نیز می پردازیم. از این رو، این نرم افزار جزو برنامه های کاربردی قرار می گیرد.

 

Telewebion

 

امکانات نرم افزار Telewebion

این نرم افزار علاوه بر امکان پخش زنده برنامه های تلویزیونی قابلیت های دیگری نیز دارد. شما می توانید با این اپلیکیشن، برنامه های مورد علاقه ی خود را با کیفیت های متفاوت نیز به صورت رایگان دانلود کنید. بنابراین می توانید برنامه ی مورد علاقه ی خود را هر چند بار که خواستید با یکبار دانلود به صورت رایگان ببینید.

یکی دیگر از امکانات خاص این برنامه، آرشیو کامل نرم افزار Telewebion می باشد. بعضی مواقع ممکن است شما یک فیلم دیدنی یا یک قسمت حساس از یک سریال را از دست بدهید، با این امکان شما می توانید به راحتی برنامه ی مورد نظر خود را که موفق به دیدن آن را نشدید و یا حتی می خواهید دوباره آن را ببینید، را مشاهده کنید. در این اپلیکیشن آرشیو کاملی از فیلم ها و سریال های پخش شده ی صدا و سیما می باشد. از طرفی فیلم ها و قسمت های جدید سریال نیز بعد از چند ساعت روی آرشیو این نرم افزار قرار می گیرد.

نرم افزار Telewebion یک نرم افزار جامع تلویزیونی می باشد. با این اپلیکیشن می توانید به راحتی برنامه های تلویزیونی مورد علاقه ی خود را مشاهده کنید. شما می توانید Telewebion را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی Telewebion :

  • امکان تماشای زنده ی برنامه های تلویزیونی
  • امکان دانلود رایگان برنامه های مورد نظر با کیفیت های مختلف
  • وجود آرشیو کاملی از فیلم و سریال
  • عدم وجود تبلیغات درون برنامه ای
  • امکان مشاهده جدول پخش برنامه‌ها در طول روز و هفته

تغییرات نسخه جدید Telewebion :

  • حل مشکل پخش در برخی دستگاه‌ها
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

Telewebion
Telewebion
Telewebion

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.1.1 حجم 8 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده