Telegram v3.13 changes

امکان بازی در آپدیت جدید تلگرام اضافه شد! Telegram v3.13 changes

از مهمترین قابلیت های این نسخه جدید امکان بازی در این نرم افزار و اضافه شدن Gaming Platform v1.0 می باشد. همچنین در این نسخه قابلیتی افزوده شده که شما قادر خواهید بود با یکی از مخاطب های خود بازی کنید و رکورد خود را به رخ دیگران بکشید! . با ما در Telegram v3.13 changes یزد اپلیکیشن همراه باشید. طبق معمول تلگرام با آپدیت های منظم خود و اضافه …

۱۳۹۵-۰۷-۱۳ 1844 بار بدون دیدگاه Mr

از مهمترین قابلیت های این نسخه جدید امکان بازی در این نرم افزار و اضافه شدن Gaming Platform v1.0 می باشد. همچنین در این نسخه قابلیتی افزوده شده که شما قادر خواهید بود با یکی از مخاطب های خود بازی کنید و رکورد خود را به رخ دیگران بکشید! . با ما در Telegram v3.13 changes یزد اپلیکیشن همراه باشید.

طبق معمول تلگرام با آپدیت های منظم خود و اضافه کردن قابلیت های جدید به این نرم افزار محبوب رنگ و بوی تازه می بخشد. سال گذشته با معرفی ربات ها تحول عظیمی در این مسنجر ایجاد کرد. این ویژگی بصورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفت تا هر کس به نحوی از آنها بهره ببرد.

در بروزرسانی نسخه v3.13 بستر ربات ها تغییرات زیادی کرده اند به نحوی که می توانید از آنها برای بازی ها در این نرم افزارها و ثبت رکوردها استفاده کنید. برای دانلود  آخرین نسخه این برنامه می توانید روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود نسخه جدید تلگرام

Telegram v3.13 changes

Telegram v3.13 changes

برای شروع کافیست بروی gamebot@ کلیک کنید تا این ربات شروع به کار کند. تمامی بازی ها مانند صفحات معمولی یک سایت باز و سپس اجرا می شوند به نحوی که یک بایت هم به حجم بازی ما اضافه نمی کنند. می توانید در صفحه گفتگو گیم بوت بمانید و بازی خود را تکی انجام دهید و یا در صفحه گفتگو یکی از دوستان و یا گروه ها وارد شوید تا او هم به بازی دعوت شود و نتایج بازی را ثبت کنید. رکورد هر بازی در صفحه چت ذخیره و ثبت می شود.

اضافه شدن تغییرات کوچک زیادی به منوی استیکرها (شکلک ها) از دیگر تغییرات این نسخه از تلگرام است.

به گفته سرویس دهنده اپلیکیشن تلگرام ساخت بازی ها کار چندان سختی نیست؛ چراکه هر برنامه نویسی قادر به انجام این کار می باشد.

برای ساخت ساخت بازی های گیم بوت تلگرام gamebot@ کافیست رو لینک آن (API) کلیک کنید و آموزش های لازم را از وب سایت تلگرام بخوانید. بعنوان مثال زمان صرف شده برای ساخت بازی MathBattle تنها ۳ ساعت می باشد. برای انجام این بازی وارد gamebot@ شوید و Math Battle را انتخاب کنید.

زبان برنامه نویسی HTML5 بیشترین بخش ساخت این بازی ها را تشکیل می دهید پس این بازی ها مانند صفحات Page باز و لود می شوند. بازی های تلگرام بر روی اندروید ۴٫۴ و بالاتر قابل اجرا می باشند.

تغییرات در این نسخه تلگرام Telegram v3.13 changes :

  • اضافه شدن گیم بوت و امکان بازی با دیگر دوستان در گروه ها و چت ها
  • تغییر شکل شکلک ها

به نظر شما تلگرام باز هم می تواند بروزرسانی های جدید ویژگی های برتر و ایده های تازه ای بسازد؟!

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده