Teeny Titans

بازی اندروید Teeny Titans v1.1.2 کوچک های پر اهمیت

بازی Teeny Titans یک بازی کارتونی و ماجراجویی می باشد که در آن شخصیت های کارتونی قهرمان داستان بازی می شوند. در این بازی شما می توانید حرکات زیبایی را با قهرمان داستان خود اجرا کنید و از آن لذت ببرید. با ما با معرفی این بازی همراه باشید. بازی های کارتونی جزو با قدمت ترین بازی های دنیای اندروید به حساب می آیند و طرفداران خاص خود را دارند …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۵-۰۶ 399 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

بازی Teeny Titans یک بازی کارتونی و ماجراجویی می باشد که در آن شخصیت های کارتونی قهرمان داستان بازی می شوند. در این بازی شما می توانید حرکات زیبایی را با قهرمان داستان خود اجرا کنید و از آن لذت ببرید. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

بازی های کارتونی جزو با قدمت ترین بازی های دنیای اندروید به حساب می آیند و طرفداران خاص خود را دارند و عده ی زیادی از این بازی های لذت می برند. به همین علت بازی های کارتونی زیادی ساخته می شود. بازی Teeny Titans یکی از همین بازی ها می باشد. از دیگر بازی های کارتونی دنیای بازی های اندروید می توان به بازی Summoner’s Greed –Idle TD اشاره کرد. البته در بازی Teeny Titans صحنه های اکشن و مبارزه ای نیز رخ می دهد که هیجان و جذابیت آن را چندین برابر می کند که از این لحاظ این بازی را می توان شبیه به بازی Portal Knights دانست.

بازی Teeny Titans را استودیوی معروف بازی سازی Cartoon Network  ساخته است. این استودیو یکی از استودیو های پر کار عرصه ی اندروید به حساب می آید و بازی ها و اپلیکیشن های زیادی به بیروت عرضه می کند. جالب است بدانید بیشتر بازی های این استودیو دقیقا مانند Teeny Titans فضای کارتونی دارند که از بین آن ها می توان به بازی Superstar Soccer اشاره کرد. بازی Teeny Titans نیز توانسته از دیدگاه کاربران گوگل پلی امتیاز ۴٫۶ از ۵ را کسب کند که یک آمار بسیار خوب به حساب می آید.

 

Teeny Titans

 

در Teeny Titans با تیم قهرمان خود با رقیب خود مبارزه کنید

همانطور که گفته شد در بازی Teeny Titans شخصیت های کارتونی زیادی وجود دارد که شما باید از بین آن ها ۳ قهرمان را انتخاب کنید و به مبارزه با دیگر حریفان بپدازید. در بین این قهرمانان شخصیت های محبوبی مانند Harley Quinn نیز دیده می شوند. برای جمع آوری قهرمانان خود باید در شهر بگردید و از مغازه های مختلف آنان را انتخاب کنید. علاوه بر این می توانید با انجام چالش هایی مکان هایی جدیدی باز کنید تا بتوانید قهرمانان بیشتر و نیرومند تری را انتخاب کنید.

در این بازی قهرمانان شما با حرکات جذاب و هیجان انگیزی به مبارزه با حریفان می روند که می تواند شما را بیشتر جلب این بازی کند. علاوه بر این می توانید با تغییر قهرمان خود حمله های سنگین تری انجام دهید و حریف خود را غافلگیر کنید.

بازی Teeny Titans یک بازی کارتونی و استراتژیک می باشد که شخصیت ها و نوع مبارزات آن ها می تواند مدت ها شما را سرگرم خود کند. شما می توانید بازی اندروید Teeny Titans را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Teeny Titans کوچک های پر اهمیت :

  • وجود صحنه هایی گرافیکی کارتونی
  • وجود بیش از 70 شخصیت
  • اجرا حرکات دیدنی و جذاب توسط شخصیت های بازی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Teeny Titans کوچک های پر اهمیت :

  • اضافه شدن امتیازات و جوایز جدید
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Teeny Titans کوچک های پر اهمیت
بازی اندروید Teeny Titans کوچک های پر اهمیت
بازی اندروید Teeny Titans کوچک های پر اهمیت
بازی اندروید Teeny Titans کوچک های پر اهمیت

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.1.2 حجم 24 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده