Tap Knight

بازی اندروید Tap Knight – RPG Clicker Hero Game v1.56 شوالیه ضربه ای

بازی Tap Knight یک بازی اکشن می باشد که در آن می توانید بدون داشتن دغدغه به خاطر کنترل های پیچیده بازی کنید و ساعت ها وقت خود را با آن بگذرانید. در این بازی اکشن شما باید با غول های زیادی بجنگید و مراحل مختلفی در انتظار شما می باشد. بازی هایی که کنترل های ساده تری دارند، معمولا در جذب طرفدار موفق تر خواهند بود چون کاربر می …

آفلاین ۱۳۹۸-۰۲-۰۱ 1322 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

بازی Tap Knight یک بازی اکشن می باشد که در آن می توانید بدون داشتن دغدغه به خاطر کنترل های پیچیده بازی کنید و ساعت ها وقت خود را با آن بگذرانید. در این بازی اکشن شما باید با غول های زیادی بجنگید و مراحل مختلفی در انتظار شما می باشد.

بازی هایی که کنترل های ساده تری دارند، معمولا در جذب طرفدار موفق تر خواهند بود چون کاربر می تواند به سادگی خود را مشغول این بازی ها بکند. این بازی ها می توانند در هر سبکی باشند و تعداد کم انتخاب برای کنترل شخصیت از بارز ترین ویژگی آن ها می باشد. بازی Tap Knight نیز یکی از همین بازی ها می باشد، شما می توانید تنها با ضربه زدن روی صفحه مشغول این بازی شوید.

در داستان بسیاری از بازی های اکشن یک قهرمان به چشم می خورد که اصولا شما در نقش آن قهرمان قرار خواهید گرفت. معمولا این قهرمانان باید زمین را از وجود دشمنان بد ذات پاک کند. قهرمانان را در بازی های مختلف به صورت های گوناگون از جمله تکاور، شوالیه و … دیده ایم. در بازی Tap Knight که استودیوی PIXOWL INC. ساخته است نیز قهرمان بازی یک شوالیه شجاع می باشد. در گذشته نیز بازی هایی دیده بودیم که شوالیه ها در آن قهرمان بودند که از بین آن ها می توان به بازی Nonstop Knight و Soul Knight اشاره کرد.

 

Tap Knight

 

در Tap Knight دشمنان را بکشید و پیشرفت کنید

موجودات دیو صفتی در این بازی با شما مبارزه خواهند کرد. شما نیز به عنوان یک شوالیه تنها امید مردم برای مبارزه با آن ها هستید، پس باید شجاع باشید و به جنگ با آن ها بپردازید. در Tap Knight شما می توانید تنها با ضربه زدن روی صفحه دشمنان خود را بکشید.

قهرمان داستان در مکان های مختلفی از جمله کوه و جنگل و … به جنگ با دشمنان می پردازید. در این راه شما با موانع و دشمنان متعددی رو به رو خواهید شد. البته نا گفته نماند در این مسیر شما می توانید سلاح های مختلفی نیز پیدا کنید که به درد شما خواهند خورد. هر چه دشمنان بیشتری را بکشید، امتیاز بالاتری کسب خواهید کرد و در نتیجه می توانید با آن امتیاز ها مهارت ها و سلاح های خود را ارتقا دهید.

بازی Tap Knight یک بازی جذاب می باشد که با کنترل بسیار ساده و وجود مراحل مختلف می تواند شما را ساعت ها مشغول خود کند. شما می توانید بازی Tap Knight را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Tap Knight :

  • کنترل آسان
  • وجود مراحل متعدد
  • وجود مکان های مختلف
  • وجود سلاح های متعدد
  • وجود غول‌های مختلف در پایان هر مرحله
  • تلفیق و ادغام جادو‌های مختلف

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Tap Knight :

  • اضافه شدن چند اژدها جدید
  • برطرف شدن مشکلات جزئی
  • تغییر نام بازی به Tap Knight - RPG Idle-Clicker Hero

پیش نمایش

بازی اندروید Tap Knight
بازی اندروید Tap Knight
بازی اندروید Tap Knight
بازی اندروید Tap Knight

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.56 حجم 59 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده