Tanze Ashena

نرم افزار اندروید Tanze Ashena v1.6 طنز آشنا

نرم افزار Tanze Ashena یک نرم افزار آموزشی می باشد که در آن کاربر می تواند با ادبیات غنی و فرنگ کشور های مختلف در قالب یک مجموعه طنز آشنا شود. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید. امروزه اکثر مردم در بیشتر رده های سنی از تلفن های هوشمند استفاده می کنند. هر یک از این افراد استفاده ی مشخصی از این وسیله ی جهانی و فراگیر …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۶-۰۷ 3003 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

نرم افزار Tanze Ashena یک نرم افزار آموزشی می باشد که در آن کاربر می تواند با ادبیات غنی و فرنگ کشور های مختلف در قالب یک مجموعه طنز آشنا شود. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

امروزه اکثر مردم در بیشتر رده های سنی از تلفن های هوشمند استفاده می کنند. هر یک از این افراد استفاده ی مشخصی از این وسیله ی جهانی و فراگیر می کنند. شاید بتوان گفت که در جوامع امروزی حتی کودکان کم سن و سال نیز تلفن هوشمند دارند و از آن استفاده می کنند در شرایطی که در برخی از مواقع، این استفاده فقط بازی کردن و یا گذراندن وقت در اینترنت باشد. در این میان وجود نرم افزار هایی همچون Tanze Ashena کاملا یک نیاز اساسی می باشد.

خوشبختانه نرم افزار های آموزشی متعددی در دنیای اندروید وجود دارد که هر کدام مبحثی را پوشش می دهند. این نرم افزار ها با توجه به اینکه روی تلفن همراه شما نصب می شوند، می توانند بسیار مفید باشند زیرا کاربر می تواند حتی در بازه های زمانی کوتاه نیز از آن ها استفاده کند. از میان این نرم افزار ها می توان به نرم افزار های مکتب خونه و Casco اشاره کرد. نرم افزار Tanze Ashena را نیز می توان به نوعی نرم افزار آموزشی دانست. این نرم افزار حاوی طنز هایی جالب و مفید از ادبیات غنی فارسی و فرهنگ جهانی می باشد که می تواند شما را بیشتر با ادبیات فارسی آشنا کند. این نرم افزار را شرکت Ally Unit ساخته است که در گذشته نیز شاهد فعالیت این شرکت در حوزه ی اندروید بوده ایم.

 

Tanze Ashena

 

Tanze Ashena گنجینه ای از طنز و ادبیات

همانطور که گفته شد، این نرم افزار گنجینه ای از طنز و ادبیات می باشد. در Tanze Ashena طنز های مفید و حکایات ادبی در قالب انیمیشن و یا کاریکاتور هایی برای شما بازگو می شود. داستان های طنز به کار رفته در این نرم افزار از ادبیات غنی فارسی و فرهنگ جهانی گرفته شده است. دکتر حسین الهی قمشه ای مشاور فرهنگی این نرم افزار بوده است که مسلما برای ما ایرانی ها فردی کاملا معتبر و شناخته شده به حساب می آید. او و پسرش در بعضی انیمیشن ها نقش گویندگی را نیز بر عهده داشته اند.

نرم افزار Tanze Ashena یک نرم افزار بسیار مفید می باشد که می تواند شما را با استفاده از طنز و حکایات با ادبیات آشنا کند. شما می توانید نرم افزار Tanze Ashena را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید Tanze Ashena :

  • وجود انیمیشن های مختلف
  • وجود کاریکاتور های گوناگون
  • آشنایی با ادبیات از طریق طنز و حکایات
  • امکان مشاهده ویدئو طنز
  • امکان مشاهده اخبار و رویداد‌ها به صورت طنز

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید Tanze Ashena :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید Tanze Ashena
نرم افزار اندروید Tanze Ashena
نرم افزار اندروید Tanze Ashena

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.6 حجم 10 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده