Tankr.io

بازی اندروید Tankr.io v5.0 تانک بازی

با بازی Tankr.io با راحتی تانک خود را کنترل کنید و تانک های حریف را از بین ببرید. این بازی اکشن با گیم پلی ساده اش می تواند شما را ساعت ها مشغول خود کند. با ما با معرفی این بازی همراه باشید. تانک بازی طرفداران بسیار زیادی دارد و بسیاری از ما نیز حتما با بازی هایی که در آن تانک هایی را هدایت می کردیم خاطره داریم، به …

آنلاین ۱۳۹۷-۱۱-۰۲ 341 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با بازی Tankr.io با راحتی تانک خود را کنترل کنید و تانک های حریف را از بین ببرید. این بازی اکشن با گیم پلی ساده اش می تواند شما را ساعت ها مشغول خود کند. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

تانک بازی طرفداران بسیار زیادی دارد و بسیاری از ما نیز حتما با بازی هایی که در آن تانک هایی را هدایت می کردیم خاطره داریم، به طوریکه حتی برای کنسول های قدیمی بازی نیز می توان بازی های تانک بازی را پیدا کرد. مسلما دنیای اندروید نیز این طرفداران را منتظر نگه نخواهد گذاشت و بازی های تانکی بسیاری در اندروید ساخته می شود. بازی Tankr.io یکی از همین بازی ها می باشد. از دیگر بازی های تانکی محبوب در اندروید می توان به بازی های Tank Strike 3D و World of Steel Tank Force نیز اشاره کرد.

بازی Tankr.io یک بازی جدید در حوزه ی تانک ها می باشد که در آن باید تیراندازی کنید و البته زنده هم بمانید. در این بازی شما باید تمامی تانک های موجود در زمین را نابود کنید تا خود برنده شوید. با از بین بردن هر تانک نیز امتیازاتی به شما تعلق می گیرد.

بازی Tankr.io را استودیو بازی سازی hotgames ساخته است. این استودیو جزو استودیو های پر کار اندروید به حساب نمی آید و در گذشته بازی های کارتونی و فانتزی ساخته است و بازی Tankr.io اولین بازی اکشن آن ها به حساب می آید. با این حساب باز هم این بازی توانسته موفق ظاهر شود و فقط در گوگل پلی بیشتر از ۱ میلیون بار نصب شود و از طرف کاربران امتیاز ۴٫۳ از ۵ را گرفته است.

 

Tankr.io

در Tankr.io به راحتی مبارزه کنید

شاید یکی از دلایل موفق شدن این بازی گیم پلی آسان آن باشد. در این بازی در یک طرف صفحه کنترل هایی برای کنترل جهت حرکت تانک و در سمتی دیگر کنترل نشانه گیری و شلیک گلوله به سمت دشمن به چشم می خورد. نکته ی جالب اینجاست که تانک شما به طور خودکار به سمت حریف نشانه می رود و شما فقط باید دستور آتش را صادر کنید.

در بازی Tankr.io زمین های مختلفی وجود دارد که هر کدام از آن متفاوت از دیگری می باشد. شما می توانید از اشیا و موانع موجود در هر زمین به نفع خود استفاده کنید تا از تیر های دشمنان خود در امان باشید و یکی پس از دیگری آن ها را نابود کنید تا پیروز نقشه شوید.

بازی Tankr.io یک بازی ساده و در عین حال جذاب می باشد که شما در آن هیجان هدایت یک تانک و مبارزه با تانک های دیگر را تجربه خواهید کرد. شما می توانید این بازی را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Tankr.io :

  • گیم پلی آسان و روان
  • وجود نقشه های متفاوت
  • کنترلی آسان
  • هدف گیری خودکار تانک
  • دارای بیش از 15 نوع تانک با قابلیت‌های ویژه

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Tankr.io :

  • تشکر برای بازی کردن بازی!
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Tankr.io
بازی اندروید Tankr.io
بازی اندروید Tankr.io

دانلود باکس Download Box

نسخه v5.0 حجم 60 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده