Talking Tom Bubble Shooter

بازی اندروید Talking Tom Bubble Shooter v1.5.3.20 تام سخنگو تیراندازی حباب ها

Talking Tom Bubble Shooter نام جدید بازی تیراندازی حباب ها تام و دوستانش است. علاقه مندان به سبک بازی های تام، این بازی تفننی و سرگرم کننده را به هیچ وجه از دست ندهید. حتما نام بازی محبوب تام سخنگو را شندیده اید و یا کودکان شما این بازی دوست داشتنی را تجربه کرده اند. امروز می خواهیم سری جدید این شخصیت محبوب را به شما معرفی کنیم. بازی هایی …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۳-۱۸ 904 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

Talking Tom Bubble Shooter نام جدید بازی تیراندازی حباب ها تام و دوستانش است. علاقه مندان به سبک بازی های تام، این بازی تفننی و سرگرم کننده را به هیچ وجه از دست ندهید.

حتما نام بازی محبوب تام سخنگو را شندیده اید و یا کودکان شما این بازی دوست داشتنی را تجربه کرده اند. امروز می خواهیم سری جدید این شخصیت محبوب را به شما معرفی کنیم. بازی هایی که قبلا از کاراکتر تام منتشر شده بود مانند بازی تام دونده طلایی و… همگی بازی های آفلاین بودند و شما در آن بازی ها به اینترنت دسترسی نداشته اید. اما بازی تفننی Talking Tom Bubble Shooter یک بازی آنلاین می باشد و شما می توانید حریفان و دوستان خود را به چالش بکشانید.

Talking Tom Bubble Shooter

بازی تفننی اندروید Talking Tom Bubble Shooter

در بازی تیراندازی حباب ها، شما باید حباب های رنگارنگ را بترکانید. زمانی که به صورت آنلاین و چند نفره بازی Talking Tom Bubble Shooter را انجام می دهید، بازی تیراندازی حباب ها به همین سادگی نخواهد بود. با جمع آوری امتیازات خود دیگر دوستان تام را باز کنید و در دسترس قرار دهید. ویژگی های جدیدی در برخی از ماجراجویی های جدی تام کشف کنید و رقبای خود را سوپرایز کنید.

بعد از بازیپر طرفدار تام سخنگو، بدون شک بازی Talking Tom Bubble Shooter بازی محبوب شما خواهد بود. انگشتان خود را گرم کنید و اماده یک بازی سرگرم کننده و جذاب شوید. کاراکتر هایی جذاب با قابلیت شخصی سازی، مقابله بی سابقه با اربابان و بازی در مقابل دوستان تنهاآغاز یک داستان حیرت انگیز است. با شکست هر یک از اربابان یک شکلک برای شما جمع آوری می شود. بنابراین حباب های خود را پرتاب کنبد و دیگر حباب ها را له کنید و آماده مقابله با اربابان شوید.

تیراندازی حباب ها

هر چه سریع تر دوستان خود را به بازی Talking Tom Bubble Shooter سرگرم کننده دعوت کنید و در حالت چند نفره آنلاین آن ها را به چالش بکشید. رتبه خود را ارتقا دهید و با کسی که استاد تیراندازی حباب ها است مقابله کنید. بازی Talking Tom Bubble Shooter با بیش از ۵۰ میلیون نصب در مارکت اندروید یکی از محبوب ترین بازی های اندروید می باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Talking Tom Bubble Shooter :

  • قابلیت به چاش کشیدن دوستان و حریفان در حالت آنلاین
  • گیم پلی وان و سرگرم کننده
  • گرافیک خیره کننده و مهیج بازی
  • امکان آنلاک کردن دوستان تام و بازی با آن ها

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Talking Tom Bubble Shooter :

  • رفع مشکلات جزئی و بهبود عملکرد

پیش نمایش

بازی اندروید Talking Tom Bubble Shooter
بازی اندروید Talking Tom Bubble Shooter
بازی اندروید Talking Tom Bubble Shooter
بازی اندروید Talking Tom Bubble Shooter

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.5.3.20 حجم 54 مگابایت
برای مشکل پیش آمده (حذف شدن) برخی از اپلیکیشن ها از سرور سایت عذر خواهی می کنیم در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده