Take Off The Flight Simulator

بازی اندروید Take Off The Flight Simulator v1.0.37 شبیه ساز پرواز

با بازی Take Off The Flight Simulator خود را در محیط پرواز قرار دهید و پرواز کردن با هواپیما های مختلف را تجربه کنید. همچنین با این بازی شما می توانید با بعضی از فنون پرواز آشنا شوید. با ما با معرفی این بازی همراه باشید. بازی های شبیه سازی همیشه طرفداران خود را دارند. این گونه بازی ها انگار فرد بازی کننده از محیط بازی خارج می کند و …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۲-۲۰ 473 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با بازی Take Off The Flight Simulator خود را در محیط پرواز قرار دهید و پرواز کردن با هواپیما های مختلف را تجربه کنید. همچنین با این بازی شما می توانید با بعضی از فنون پرواز آشنا شوید. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

بازی های شبیه سازی همیشه طرفداران خود را دارند. این گونه بازی ها انگار فرد بازی کننده از محیط بازی خارج می کند و آن را در یک محیط واقعی قرار می دهد که بیشتر بازی کنندگان بودن در آن محیط را تجربه نکرده اند. از این رو بسیاری از ما به وسیله ی بازی ها شبیه سازی به آرزوی دیرینه و دست نیافتنی خود می رسیم. با بعضی از بازی های شبیه سازی ما می توانیم شغل های مختلف را تجربه کنیم و یا هدایت وسایل مختلف را بر عهده بگیریم و خیلی از کار های دیگر که می توانیم با بازی های شبیه سازی آن ها را تجربه کنیم. با بازی Take Off The Flight Simulator شما می توانید پرواز کردن را تجربه کنید.

پرواز کردن از دیرین آرزوی بشر بوده است. امروزه، اما این آرزو به راحتی قابل تحقق می باشد. پرواز کردن امروز به یک روال عادی تبدیل شده است و روزمره پرواز های زیادی انجام می گیرد. با تمام این اوصاف، هنوز بسیاری از افراد آرزوی خلبان شدن و هدایت هواپیما های معروف را دارند که متاسفانه نمی توانند به آرزوی خود برسند. با بازی Take Off The Flight Simulator می توانید به آرزوی خود برسید.

این بازی را استودیو بازی سازی astragon Entertainment GmbH ساخته است. این استودیو در ساخت بازی های شبیه سازی سابقه دارد و به نوعی می توان گفت این استودیو در ساخت چنین بازی هایی مهارت خاصی دارد. بازی Construction Simulator 2 را نیز همین استودیو ساخته است.

Take Off The Flight Simulator

پرواز با Take Off The Flight Simulator

با این بازی، شما رد محیط خلبانی قرار خواهید گرفت. در گذشته بازی های شبیه ساز زیادی برای پرواز در دنیای اندروید ساخته شد اما آن ها نتوانستند موفقیت چشمگیری کسب کنند، اما این بازی به خوبی توانسته شبیه سازی پرواز را در اندروید پیاده سازی کند و از این رو مورد تشویق نیز قرار گرفته است.

شما در این بازی بیش از ۲۰ هواپیما در اختیار دارید که باید مراحل مختلف و هیجان انگیزی را پشت سر بگذارید و می توانید به ۱۸ مقصد مختلف سفر کنید. همچنین شما می توانید خط هوایی مخصوص خود را نیز راه اندازی کنید.

بازی Take Off The Flight Simulator یک بازی شبیه سازی پرواز می باشد. تنوع موجود در این بازی می تواند به راحتی شما را جذب خود کند. شما می توانید بازی Take Off The Flight Simulator را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Take Off The Flight Simulator :

  • اضافه شدن مراحل جدید
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Take Off The Flight Simulator :

  • پرواز در شرایط جوی مختلف
  • وجود هواپیما های مختلف
  • وجود مراحل مختلف
  • پرواز به فرودگاه های مختلف و معروف جهان

پیش نمایش

بازی اندروید Take Off The Flight Simulator
بازی اندروید Take Off The Flight Simulator
بازی اندروید Take Off The Flight Simulator

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.37 حجم 29 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده