T-Cast

نرم افزار اندروید T-Cast v7.4.218 کنترل تلویزیون هوشمند

نرم افزار T-Cast می تواند یک رابط بسیار قوی و کاربردی بین تلویزیون هوشمند شما و تلفن هوشمند شما باشد. با این نرم افزار شما می توانید تلویزیون هوشمند خود را به وسیله ی تلفن هوشمند خود کنترل کنید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید. تکنولوژی روز به روز در حال پیشرفت می باشد و روزانه شاهد گجت ها و وسیله های مختلفی هستیم که از آخرین …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۶-۰۷ 3697 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

نرم افزار T-Cast می تواند یک رابط بسیار قوی و کاربردی بین تلویزیون هوشمند شما و تلفن هوشمند شما باشد. با این نرم افزار شما می توانید تلویزیون هوشمند خود را به وسیله ی تلفن هوشمند خود کنترل کنید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

تکنولوژی روز به روز در حال پیشرفت می باشد و روزانه شاهد گجت ها و وسیله های مختلفی هستیم که از آخرین تکنولوژی روز بهره می برند و زندگی ما را تحت تاثیر خود قرار می دهند، هر چند که شاید همه ی افراد به دلایلی نتوانند از این وسیله و گجت های بروز استفاده کنند. یکی از وسایلی که اخیرا توانسته به بازار بیاید و مورد توجه عده زیادی نیز قرار گرفته است، تلویزیون های هوشمند می باشد که می توانند به راحتی به اینترنت متصل شوند و قابلیت های چشمگیری دارند و کاملا با تلویزیون های سنتی متفاوت می باشند.

با نرم افزار T-Cast شما می توانید تلویزیون هوشمند خود را کنترل کنید و از راحت استفاده کردن از قابلیت های آن لذت ببرید. البته نا گفته نماند در گذشته نیز شاهد نرم افزار های اندرویدی بودیم که به وسیله ی آن می توانستیم تلویزیون خود را کنترل کنیم که از بین آن ها می توان به اپلیکیشن Smart IR Remote اشاره کرد.

نرم افزار T-Cast را شرکت Shenzhen New Technology ساخته است. این شرکت در ساختن نرم افزار هایی مرتبط با تلویزیون های هوشمند تجربه ی فراوانی دارد و یکی از پیشرو های تولید نرم افزار در این صنعت می باشد و توانسته نرم افزار های نوآورانه متعددی بسازد.

 

T-Cast

با T-Cast تلویزیون هوشمند خود را کنترل کنید

شما می توانید به وسیله ی T-Cast تلویزیون هوشمند خود را به راحتی کنترل کنید، تنها کاری که شما باید بکنید این است که هر دوی تلفن هوشمند و تلویزیون هوشمند به یک شبکه ی WiFi متصل کنید. بعد از این کار در این اپلیکیشن یک تاییدیه به شما نشان داده می شود که به این معناست که هم اکنون می توانید از T-Cast استفاده کنید.

شما با T-Cast می توانید تلویزیون هوشمند خود را کنترل کنید و یا حتی بیشتر از آن فیلم ها و عکس های خود در تلفن خود را روی صفحه ی بزرگتر و با کیفیت تر تلویزیون هوشمند خود تماشا کنید. نرم افزار T-Cast یک نرم افزار کاربردی می باشد که به وسیله ی آن می توانید به راحتی تلویزیون هوشمند خود را کنترل کنید. شما می توانید نرم افزار T-Cast را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید T-Cast :

  • امکان کنترل تلویزیون هوشمند
  • رابط کاربری مناسب و استفاده ی آسان از نرم افزار
  • امکان به نمایش گذاشتن فیلم ها و عکس ها تلفن شما روی تلویزیون هوشمند
  • پشتیبانی از انواع مدل‌های تلویزیون
  • امکان مشاهده برنامه‌های تلویزیونی در خود گوشی

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید T-Cast :

  • پشتیبانی از کنترل صوتی
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید T-Cast
نرم افزار اندروید T-Cast
نرم افزار اندروید T-Cast

دانلود باکس Download Box

نسخه 7.4.218 حجم 22 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده