Sword man – Monster hunter

بازی اندروید Sword man – monster hunter v0.8.2 شمشیر زن شکارچی هیولا

Sword man – Monster hunter اعتیاد آورترین بازی دو بعدی سبک RPG است که مملو از شمشیر های متنوع قدرتمندی است که از سیاه چال های محتلفی مانند Katana، bazeguard، Draughtbane، Ghostwalker و … به دست می آورید.شمشیر زن شکارچی هیولا دارای گیم پلی مهیجی است و شما در نقش یک جایزه بگیر در مقابل هیولاهای بزرگ می جنگید، غول ها را شکست می دهید و همزمان از تله ها فرار …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۳-۰۲ 841 بار بدون دیدگاه سجاد وزان

Sword man – Monster hunter اعتیاد آورترین بازی دو بعدی سبک RPG است که مملو از شمشیر های متنوع قدرتمندی است که از سیاه چال های محتلفی مانند Katana، bazeguard، Draughtbane، Ghostwalker و … به دست می آورید.شمشیر زن شکارچی هیولا دارای گیم پلی مهیجی است و شما در نقش یک جایزه بگیر در مقابل هیولاهای بزرگ می جنگید، غول ها را شکست می دهید و همزمان از تله ها فرار می کنید، کوئست های قهرمانی را کامل می کنید و جایزه های متنوع دیگری را به دست می آورید.

در بازی شمشیر زن شکارچی هیولا آیتم های متفاوتی را با شکست دادن هیولاها به دست می آورید که با استفاده از آن ها میتوانید شمشیر های جدید بسازید و آن را ارتقا دهید. این آیتم ها همچنین با باز کردن صندوق ها هم قابل پیدا شدن هستند. این بازی همچنین دارای ویکی مخصوص خود می باشد که می توانید در آن با آیتم ها، کاراکتر ها،شمشیر ها و … بازی بیشتر آشنا شوید و بیشتر جذب بازی شوید.

Sword man – Monster hunter

 

بازی RPG اعتیاد آور Sword man – Monster hunter

با آپگرید اسلحه خود محدودیت های خود را رفع کنید.هر تیغه قابلیت های مخصوص خود را دارد مانند شوک،فریز و …. با انتخاب عاقلانه و آپگرید به موقع قدرت خود را از دشمنان خود بالاتر ببرید و ماجراهای خطرناک را پشت سر بگذارید. گرافیک دو بعدی زیبا و افکت های Sword man – Monster hunter در نگاه اول شما را مانند بازی اندروید Tap Titans 2 تحت تاثیر قرار خواهد داد و بازی شما را در گرافیک رنگارنگ خود غرق خواهد ساخت.این بازی کاملا رایگان است اما بعضی آیتم های آن را باید خریداری کنید.

Sword man – Monster hunter به تازگی توسط GMS adventure منتشر شده است و سازنده بازی به سرعت در حال آپدیت بازی و افزودن مراحل جدید به بازی میباشد. ماجرای خود را آِغاز کنید، شکارچی هیولا شوید ،غول های خبیث را شکست دهید و از اولین کسانی باشید که این بازی را دانلود می کنید.


ویژگی های کلیدی Sword man – Monster hunter :

  • بدون نیاز به اینترنت
  • طراحی زیبا با کلید های مجازی برای کنترل راحت بازی
  • لباس های مختلف کاراکتر
  • آیتم های قابل جمع آوری متفاوت
  • تجربه زیبای انیمیشنی دنیای فانتزی

پیش نمایش

Sword man – Monster hunter
Sword man – Monster hunter
Sword man – Monster hunter
Sword man – Monster hunter

دانلود باکس Download Box

نسخه v0.8.2 حجم 38 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده