Swamp Attack

بازی اندروید Swamp Attack v3.0.1 حمله به برکه + نسخه مود

بازی اندروید حمله به برکه Swamp Attack یک بازی بسیار محبوب به همراه گیم پلی جذاب و بسیار عالی برای دستگاه های اندرویدی است که توسط کمپانی Outfit7 تولید و عرضه شده است. در این بازی زیبا شما نقش مردی را دارید که در کلبه ای چوبی زندگی می کند که در برکه خطرناکی واقع شده است. محافظت از کلبه در برابر حیواناتی مانند: کروکودیل، راکن، سگ آبی که به طرز …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۵-۱۰ 1842 بار بدون دیدگاه جهانبخش

بازی اندروید حمله به برکه Swamp Attack یک بازی بسیار محبوب به همراه گیم پلی جذاب و بسیار عالی برای دستگاه های اندرویدی است که توسط کمپانی Outfit7 تولید و عرضه شده است. در این بازی زیبا شما نقش مردی را دارید که در کلبه ای چوبی زندگی می کند که در برکه خطرناکی واقع شده است.

محافظت از کلبه در برابر حیواناتی مانند: کروکودیل، راکن، سگ آبی که به طرز وحشیانه ای به سمت شما حمله می کنند است بسیار جذاب و سرگرم کننده می باشد، این مسئولیتی است که در بازی Swamp Attack به عهده دارید. موج حملات این حیوانات یکی پس از دیگری قوی تر می شوند پس شما نیاز به خرید نارنجک ارتقاء و یا تعویض اسلحه های خود دارید که با نابود کردن این حیوانات خطرناک و کسب امتیاز شما قادر به انجام اینکار می باشد. در این بازی سلاح‌های متعددی گنجانده شده که شما بتوانید با استفاده از آنها و ارتقاء هرکدام، در مقابل بیگانگان مبارزه و مقابله کنید

 

Swamp Attack

 

ممکن است تصویری از یک بازی ماجراجویی بزرگ در که در آن به مکان های خطرناک، غارت مقبره ها در سراسر دنیا سفر می کنید و جمع آوری گنج در مناطق عجیب و غریب می پردازید اما در واقع بازی اندروید حمله به برکه در یک کادر کلی می باشد که در سمت چپ شما بروی صندلی در مقابل کلبه و سمت راست حیوانات مختلفی که با سلاح های مرگبار به شما حمله می کنند قرار دارد.

  • مجالی برای استراحت نیست، باید دست به کار شوید و با اسلحه های مرگبار آنها را نابود کنید.

سایت بازی اندروید یزد اپلیکشن آخرین نسخه این بازی را به همراه نسخه بی نهایت (مود شده) برای دانلود قرار داده است پس اگر از طرفداران بازی های تفننی و جالب هستید بی درنگ این بازی را از یزد اپلیکیشن دریافت نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Swamp Attack حمله به برکه :

  • گیم پلی بسیار سرگرم کننده و مهیج
  • دارای بیش از 150 مرحله متفاوت و جذاب
  • دارا بودن بیش از 30 نوع ابزار که از آنها می توانید به عنوان سلاح استفاده کنید
  • قابلیت کسب امتیاز در مراحل بازی و خرید و تجهیزات و ارتقاء بخش های مختلف
  • دارا بودن گرافیک عالی و صدا گذاری بسیار مهیج

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Swamp Attack حمله به برکه :

  • اضافه شدن آیتم‌های جدید
  • بهبود عملکرد بازی

پیش نمایش

بازی اندروید Swamp Attack حمله به برکه
بازی اندروید Swamp Attack حمله به برکه
بازی اندروید Swamp Attack حمله به برکه

دانلود باکس Download Box

نسخه 3.0.1 حجم 70 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده