Survival Of Primitive

بازی اندروید Survival Of Primitive v1.0.9 بازی ماجراجویانه نجات انسان های اولیه

Survival Of Primitive یک بازی ماجراجویانه در سبک بازی های نجات یابی و زندگی در شرایط سخت می باشد که توانسته است طرافداران خوبی برای خود به دست بیاورد و در حال پیشرفت می باشد. برای خواندن نقد و بررسی تخصصی این بازی سرگرم کننده و دانلود این بازی از طریق لینک مستقیم در یزد اپلیکیشن با ما همراه باشید. Survival Of Primitive و شرکت سازنده این بازی این بازی …

۱۳۹۵-۰۸-۲۷ 2311 بار بدون دیدگاه Mr

Survival Of Primitive یک بازی ماجراجویانه در سبک بازی های نجات یابی و زندگی در شرایط سخت می باشد که توانسته است طرافداران خوبی برای خود به دست بیاورد و در حال پیشرفت می باشد. برای خواندن نقد و بررسی تخصصی این بازی سرگرم کننده و دانلود این بازی از طریق لینک مستقیم در یزد اپلیکیشن با ما همراه باشید.

Survival Of Primitive

Survival Of Primitive و شرکت سازنده این بازی

این بازی ماجراجویه در استودیوی بازی سازی شرکت Loco با عنوان Loco Games Studio طراحی شده است. از ایمان کمپانی بازی های دیگری نیز در سبک های دیگر منتشر شده است، اما این شرکت از شهرت و سابقه چندانی در تولید بازی های اندرویدی برخوردار نمی باشد و می توان این شرکت را تقریبا یک تازه وارد در این زمینه تلقی کرد.

بررسی تخصصی Survival Of Primitive

نمره بازی در گوگل پلی و نظرات کاربران

این بازی تاکنون توانسته است نمره ۴ از ۵ را در گوگل پلی برای خود کسب کند که نمره ای خوب و قابل قبول است. اما در مورد نظرات ثبت شده در مورد این بازی باید به رضایت بسیار خوب کاربران اشاره کنیم. اکثر نظرات از جالب و سرگرم کننده بودن بازی و همچنین از اعتیادآور بودن گیم پلی و گرافیک کارتونی این بازی که مورد توجه است حکایت داشتند. این بازی به دلیل سبک خود که در دسته بازی های ماجراجویانه قرار گرفته است نظر مثبت کاربران را به خود جلب کرده است.

معرفی داستان و گیم پلی بازی

در این بازی شما در نقش یک انسان اولیه می باشید که از کودکی از قبیله خود رانده شده اید و شما را از زندگی با قبیله تان ممنوع کرده اند و مجبور به زندگی به شکل تنهایی می باشید و باید نیازها، وسایل و تجهیزات معاش خود را تامین کنید.

شما در این بازی باید منابع محدود خود را مدیریت کنید، کلبه ای گرم و نرم برای خود تهیه کنید و برای نجات در مقابل حیوانات وحشی برای خود اسلحه بسازید و همچنین برای امرار معاش و تامین نیاز های خود امکانات و وسایل و ابزارآلات مورد نیاز خود را بسازید تا بتوانید در مقابل خطر ها و انواع بلایای طبیعی از خود محافظت کنید. شما باید از مدیریت صحیح منابع و امکانات خود مطمئن شوید، به دلیل اینکه اگر با احتیاط از منابع خود استفاده نکنید ممکن است منابع شما بیهوده به پایان برسند و نتوانید زنده بمانید.

داستان Survival Of Primitive به عصر سنگی مربوط می شود و شکل داستان و اساس روند این بازی جذابیت خاصی را برای این بازی به وجود آورده است. در این بازی می توانید با استفاده از منابع و ابزارآلات مختلف به ساخت وسایل، تجهیزات مورد نیاز و اقلام مورد نیاز خود بپردازید. در این بازی بیش از صد نوع از اقلام وجود دارد که هرکدام برای کاری یا برطرف کردن نیازی مورد استفاده شما قرار خواهد گرفت.

همچنین در این بازی برای نجات از شر طبیعت باید به اکتشاف و جنگ با هیولاهای مختلف بپردازید.

گرافیک بازی Survival Of Primitive

گرافیک این بازی برای یک بازی بدون دیتا کاملا مناسب و موجه می باشد و کیفیت خوبی را برای کاربران رقم زده است. همچنین حجم این بازی با توجه به گرافیک آن معقول بوده و بیشتر از حد استاندارد نمی باشد. از مهمترین وجوه تمایز این بازی با بازی ها دیگر در این سبک، گرافیک کارتونی و استفاده از انیمیشن ها و رنگ های زنده و زیبا است.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Survival Of Primitive :

  • گیم پلی سرگرم کننده و اعتیادآور
  • گرافیک خوب و قابل قبول بازی
  • سبک طنز و کارتونی بازی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Survival Of Primitive :

  • رفع باگ ها و خطاهای بازی

پیش نمایش

بازی اندروید Survival Of Primitive
بازی اندروید Survival Of Primitive
بازی اندروید Survival Of Primitive
بازی اندروید Survival Of Primitive

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.9 حجم 34 مگابایت
برای مشکل پیش آمده (حذف شدن) برخی از اپلیکیشن ها از سرور سایت عذر خواهی می کنیم در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده