Surgeon Simulator

بازی اندروید Surgeon Simulator v1.4 شبیه سازی عمل جراحی

شما در بازی شبیه سازی Surgeon Simulator باید نقش جراحی را بازی کنید و به جراحی بیمار مورد نظر بپردازید. عملی که انجام می دهید بیشتر در ناحیه شکم بوده و می تواند برای افرادی که قصد دارند در آینده به عنوان پزشک گوارش مشغول کار شوند، می تواند مناسب باشد. در حین جراحی لوازم لازم برای عمل وجود داشته و می توانید هر یک از  لوازم موردنظر را برای جراحی …

۱۳۹۶-۰۹-۰۸ 1125 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

شما در بازی شبیه سازی Surgeon Simulator باید نقش جراحی را بازی کنید و به جراحی بیمار مورد نظر بپردازید. عملی که انجام می دهید بیشتر در ناحیه شکم بوده و می تواند برای افرادی که قصد دارند در آینده به عنوان پزشک گوارش مشغول کار شوند، می تواند مناسب باشد. در حین جراحی لوازم لازم برای عمل وجود داشته و می توانید هر یک از  لوازم موردنظر را برای جراحی به کار گیرد. شما با حرکت اشتباهی می توانید منجر به مرگ بیمار شوید یا با یک حرکت آن را از مرگ حتمی نجات دهید. در حقیقت هدف از بازی شبیه سازی عمل جراحی  Surgeon Simulator  قرار دادن بازیکن در نقش یک پزشک جراح بوده که با استرس بسیاری به عمل می پردازد.

عنوان شبیه ساز اتاق عمل یا همان جراحی کاری از استودیو Bossa Studios  بوده که تاکنون عناوین شبیه ساز مختلفی را توسعه داده و منتشر کرده است. حال نوبت به بازی شبیه سازی عمل جراحی رسیده که برای دوستداران پزشکی می تواند عنوانی لذت بخش باشد. با قیمت ۴٫۹۹ دلاری متاسفانه این بازی رایگان نیست و برای دانلود آن باید به خرید این بازی بپردازید. همچنین بیش از ۵۰۰ هزار بار در گوگل پلی مورد دانلود قرار گرفته که نشان از محبوبیت آن حتی با وجود قیمتی بودن است.

Surgeon Simulator

شبیه سازی عمل جراحی Surgeon Simulator

قرار گرفتن در نقش پزشک جراح با عنوان Surgeon Simulator بسیار جالب توجه خواهد بود و لذت بسیاری را شامل حال کاربر خود می سازد. از این رو می توان محصول شرکت Bossa Studios  را در شبیه سازی قابل توجه دانست. شما باید مهارت خود را به خوبی نشان دهید تا بیمار را از مرگ حتمی نجات دهید در غیر این صورت بیمار خواهد مرد و از امتیاز شما کم می شود. با کسب امتیاز ۴٫۴ از ۵ نشان می دهد Surgeon Simulator توانسته مورد توجه بازیکنان اندرویدی قرار گیرد و مورد استقبال واقع شود.


ویژگی های کلیدی Surgeon Simulator :

  • وجود 50 دستاورد مختلف
  • وجود تجهیزات لازم برای جراحی
  • مراحل چالش برانگیز درمان بیمار
  • گرافیک باکیفیت

تغییرات نسخه جدید Surgeon Simulator :

  • رفع مشکل بازی در برخی از دستگاه های دارای اندروید 7 و بالاتر
  • سازگاری با دستگاه های بیشتر

پیش نمایش

Surgeon Simulator
Surgeon Simulator
Surgeon Simulator
Surgeon Simulator

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.4 حجم 16 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده