Super Mario Run

بازی اندروید Super Mario Run v3.0.10 سوپر ماریو دونده

در بازی Super Mario Run شما در نقش کاراکتر محبوب و قدیمی خود یعنی سوپر ماریو باید به دویدن بپردازید و سکه ها و اهداف از پیش تعیین شده بازی را جمع آوری و بدست آورید. در این قسمت شما تنها با استفاده از یک انگشت خود می‌توانید با لمسی ساده به طور مداوم به جلو بروید و سکه ها و دیگر اشیاء مورد نیاز را جمع آوری کنید. وظیفه …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۲-۰۴ 1808 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

در بازی Super Mario Run شما در نقش کاراکتر محبوب و قدیمی خود یعنی سوپر ماریو باید به دویدن بپردازید و سکه ها و اهداف از پیش تعیین شده بازی را جمع آوری و بدست آورید. در این قسمت شما تنها با استفاده از یک انگشت خود می‌توانید با لمسی ساده به طور مداوم به جلو بروید و سکه ها و دیگر اشیاء مورد نیاز را جمع آوری کنید.

وظیفه دیگر شما نبرد با اهدافی ‌می‌باشد که می‌خواهند با شما مقابله کنند ولی شما باید با پریدن بر روی آن ها از را نابود کنید یا جوری پرش کنید که بتوانید از دست آن ها بگریزید.

Super Mario Run یک گیم در سبک اکشن و اعتیاد آور با درجه سنی +۳ می‌باشد که آخرین آپدیت آن در اواسط نوامبر توسط شرکت Nintendo Co., Ltd منتشر شده است. بازی دویدن قارچ خور در گوگل پلی به صورت رایگان قابل دریافت می‌باشد. آمار دانلود و نصب این بازی با امتیاز آن فرق نسبتاً زیادی دارد که باعث تعجب کاربران شده است این آمار و امتیازات عبارتند از: آمار نصب و دانلود بین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون نسخه می‌باشد و امتیاز گرفته شده از کاربران در گوگل پلی ۳٫۷ از ۵ می باشد که امتیاز خوبی به حساب نمی‌آید.

Super Mario Run

گیم پلی Super Mario Run

بیشتر ما شخصیت محبوب و دوست داشتنی قارچ خور را می‌شناسیم و از کودکی با آن خاطره داریم این بار با نسخه دویدن قارچ خور در گوشی های موبایل همراه شما هستیم. در بازی Super Mario Run شما تنها با لمسی ساده می توانید کارکاتر قارچ خور خود را کنترل کنید و به دویدن و جمع کردن سکه ها و امتیازات بپردازید. با هر بار پیروزی در ماموریت ها و جمع کردن بیشتر سکه ها و اشیاء علامت گذاری شده امتیازات بالایی دریافت می‌کنید که می‌توانید با آن ها برای خود کاراکتر جدید با قابلیت های جدید را باز و استفاده کنید.

در این نسخه از بازی سوپر ماریو ران  ۱۰ حالت جدید کوتاه وجود دارد یعنی ۱۰ دوره کوتاه در بازی وجود دارد که با طی کردن آن ها امتیازاتی را بدست می‌آورید. یکی دیگر از ویژگی های اضافه شده در بازی قارچ خور دونده تور جهانی می باشد که قبلا هم وجود داشت اما این بار گسترده تر شده است.

از بازی های دیگر سبک Super Mario Run می توان Fallout Shelter و Ironhide Game Studio نام برد که می‌توانید با کلیک بر روی آن ها را دانلود کنید


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Super Mario Run :

  • گرافیک و فیزیک خیر کننده
  • صداگزاری خوب
  • قابلیت اسب سواری
  • قابلیت ساخت پادشاهی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Super Mario Run :

  • همچنین برخی از دوره های جدید با نام تجاری جدید، شخصیت قابل پخش جدید و ویژگی جدید است که به شما امکان می دهد تا در هنگام بازی به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهید.
  • تنظیم شدن ابعاد بازی در صفحه گوشی
  • رفع باگ ها و معایب بازی

پیش نمایش

بازی اندروید Super Mario Run
بازی اندروید Super Mario Run
بازی اندروید Super Mario Run
بازی اندروید Super Mario Run

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.0.10 حجم 68 مگابایت
برای مشکل پیش آمده (حذف شدن) برخی از اپلیکیشن ها از سرور سایت عذر خواهی می کنیم در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده