Super Cats

بازی اندروید Super Cats v1.0.10 اَبَر گربه ها

در بازی Super Cats در نقش گربه ایفای نقش خواهید کرد اما نه یک گربه معمولی بلکه یک گربه با ویژگی های فوق العاده که همگی از قدرت شخصیت های تخیلی انسان ها(همانند سوپرمن، ددپول و…) برداشت شده است. شما در نقش این گربه باید به نبرد همتای های دیگر خود بروید و با ایجاد گروه های ۳ نفره به دیگران حمله کنید و پیروز شوید.همانطور که اشاره شد در بازی Super …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۲-۱۸ 266 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

در بازی Super Cats در نقش گربه ایفای نقش خواهید کرد اما نه یک گربه معمولی بلکه یک گربه با ویژگی های فوق العاده که همگی از قدرت شخصیت های تخیلی انسان ها(همانند سوپرمن، ددپول و…) برداشت شده است. شما در نقش این گربه باید به نبرد همتای های دیگر خود بروید و با ایجاد گروه های ۳ نفره به دیگران حمله کنید و پیروز شوید.همانطور که اشاره شد در بازی Super Cats شما در نقش یک گربه خواهید بود که ویژگی ها و قدرت های فوق العاده همانند قهرمان های انسانی دارد. در ابتدا باید یک گربه را با ویژگی های دلخواه انتخاب کنید که می‌تواند گربه ای با قدرت بتمن و یا دیگر قهرمان ها باشد و بعد با ملحق شدن و یا ایجاد گروه های ۳ نفره به نبرد گروه های دیگر بروید.

بازی Super Cats به صورت کاملا آنلاین است و نیازمند اتصال به نت می‌باشد. به این معنی که شما برای بازی کردن حتما باید به نت متصل باشید در غیر این صورت قادر به بازی کردن نخواهید بود.

بازی Super Cats یک گیم آنلاین در سبک ماجراجویی، اکشن با رده سنی +۳ می‌باشد. این بازی توسط شرکت Happy Universe Studios برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. از دیگر بازی های ساخته شده توسط این شرکت می‌توان به  Warship Commanders اشاره کرد. دانلود بازی Super Cats در گوگل پلی و سایت یزد اپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود نصب بازی بیش از ۱۰ هزار نسخه می‌باشد. هنوز اطلاعای از امتیاز بدست اورده این بازی در گوگل پلی ۵ در دسترس نمی‌باشد و دلیل آن هم قطعا به دلیل تازه منتشر شده بازی می‌باشد.

Super Cats

بازی ماجراجویی اندروید Super Cats

در بازی Super Cats صد ها شخصیت فیلم های مارول و دیگر شخصیت های محبوب تخیلی انسانی وجود دارند که شما می‌توانید در ابتدا یکی از آن ها انتخاب کنید. بعد از انتخاب باید به نبرد های آنلاین با کاربران سراسر جهان بپردازید تا با بدست آوردن امتیاز و جوایز گربه خود ارتقاء دهید با اینکار کاراکتر شما در نبرد های بعدی مبارزه ای آسان تر را خواهد داشت زیرا قدرت شما افزایش پیدا کرده است و برعکس اگر در مسابقات برنده نباشید جوایزی دریافت نمی‌کنید و در نتیجه کاراکتر شما با افت قدرت همراه خواهد بود. اگر به سبک بازی های ماجراجویی علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Frozen Free Fall و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Super Cats :

 • کاملا آنلاین
 • گیم پلی نوآورانه در سبک خود
 • وجود محدودیت زمان 3 دقیقه ای در هر نبرد
 • وجود گیم مود PVP سه به سه (3&3)
 • نقشه های زیبا و منحصر بفرد
 • وجود قدرت های متنوع در گربه ها

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Super Cats :

 • پاداش روزانه برای 3 پیروزی متوالی
 • اضافه شدن اطلاعات اکانت شما در تنظیمات
 • اضافه شدن چند زبان جدید
 • اضافه شدن سرور ها در چند کشور جدید
 • رفع مشکلات بازی و نت

پیش نمایش

بازی اندروید Super Cats
بازی اندروید Super Cats
بازی اندروید Super Cats
بازی اندروید Super Cats

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.10 حجم 76 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده