Summoner's Greed - Idle TD

بازی اندروید Summoner’s Greed – Idle TD v1.8.4 طمع جادوگر

Summoner’s Greed – Idle TD یک بازی سرگرم کننده است که شما باید در آن با استفاده از جادو و قدرتی که در دست دارید در برابر لشکر و سپاه  پادشا مقاومت کنید. بازی طمع جادوگر یک بازی کژوال است که توسط تیم PIXIO طراحی شده و برای سیستم عامل اندروید به صورت کاملا توسعه یافته است، امتیاز این بازی ۴٫۸ از ۵ بوده از بین ۲۶ هزار رای که بسیار …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۲-۰۴ 185 بار بدون دیدگاه مجید نوایی

Summoner’s Greed – Idle TD یک بازی سرگرم کننده است که شما باید در آن با استفاده از جادو و قدرتی که در دست دارید در برابر لشکر و سپاه  پادشا مقاومت کنید. بازی طمع جادوگر یک بازی کژوال است که توسط تیم PIXIO طراحی شده و برای سیستم عامل اندروید به صورت کاملا توسعه یافته است، امتیاز این بازی ۴٫۸ از ۵ بوده از بین ۲۶ هزار رای که بسیار شگفت انگیز و حیرت‌آور است که این بازی چنین امتیاز را کسب کرده است. داستان بازی از جایی شروع می‌شود که Summoner صندوق با ارزش پادشاه را که متعلق به او نیست را می‌دزد، از این رو پادشاه بر Summoner خشم گرفته و یک سپاه بی‌نظیر از انواع سربازان تشکیل داده و به سمت Summoner فرستاده تا او دستگیر کنند و صندوقچه را از او پس بگیرند اما به سرعت به سرزمین خود برگشته که پر از هیولا‌های تشنه به خون پادشاه هستند و ارزوی مرگ پادشاه را دارند و در این راه Summoner دوستان خود را به جنگ با پادشاه فرا می‌خواند و … . همچنین در ادامه می‌توانید از بازی Tower Crush بازدید نمایید.

در این بازی شما می‌باستی به دقت قلعه‌ها را بنا کنید و هیولاها و دوستان خود را به موقع در زمین بازی احضار نمایید تا سربازان پادشاه نتوانند به شهر شما نفوذ کنند و جادوگر محبوب یعنی Summoner را دستگیر کنند. استراتژی قرار دادن برج‌ها و دیوار‌های دفاعی بسیار مهم است، زیرا ممکن است سربازان پادشاه از میان بر استفاده کنند و یک حمله ناگهانی و سهمگین را به شما وارد کنند، پس دقت کنید که هر یک از کاراکتر‌های را در چه قسمتی از زمین بازی قرار می‌دهید. در این بازی بیش از ۲۵ نوع قهرمان وجود دارد که شما می‌توانید با کسب امتیاز آنها را آزاد کرده و به زمین مبارزه با لشکر پادشاه فرا بخوانید.

 

Summoner's Greed - Idle TD

 

بازی سرگرم کننده اندروید Summoner’s Greed – Idle TD

گیم پلی بازی Summoner’s Greed – Idle TD مانند سایر بازی‌های کژوال است، اما داستان بازی و محیطش او را از سایر بازی‌ها جدا می‌سازد، در این بین شما می‌توانید قهرمان خود را انتخاب و قدرت او را به مراتب تا سطوح بالایی ارتقاء دهید. آخرین ورژن این بازی هیجان انگیز، سرگرم کننده و تفننی را می‌توانید هم اکنون به صورت مستقیم و رایگان از سرور‌ یزد اپلیکیشن دریافت و بر روی دیواس اندروید خود نصب نمایید.

 


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Summoner's Greed - Idle TD طمع جادوگر :

  • وجود بیش از 25 نوع هیولا
  • وجود هیولا‌ها در چهار سطح کمیاب، حماسی و افسانه ای
  • امکان ارتقاء سطح برج‌ها و هیولا‌ها
  • امکان استفاده از جادو‌های متفاوت
  • گیم پلی عالی و صداگذاری با افکت‌های جالب

پیش نمایش

بازی اندروید Summoner's Greed - Idle TD طمع جادوگر
بازی اندروید Summoner's Greed - Idle TD طمع جادوگر
بازی اندروید Summoner's Greed - Idle TD طمع جادوگر
بازی اندروید Summoner's Greed - Idle TD طمع جادوگر

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.8.4 حجم 55 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده