Sumikko gurashi-Puzzling Ways

بازی اندروید Sumikko gurashi-Puzzling Ways v1.7.2 پازل ساز عالی

در بازی Sumikko gurashi-Puzzling Ways که گیمی پازلی می‌باشد شما باید در آن شخصیت ها و کاراکتر های کوچک رنگی در بازی را به صورت مرتب و ۴ عددی به صورت عموی و افقی در کنار هم قرار دهید تا آن رنگ حذف شود تا بتوانید رنگ های بعدی را نیز همینطور مرتب کنید و به مراحل بعد برسید.مراحل بازی دارای سطح بندی و سرعت ریزش شخصیت ها از بالا …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۳-۱۹ 547 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

در بازی Sumikko gurashi-Puzzling Ways که گیمی پازلی می‌باشد شما باید در آن شخصیت ها و کاراکتر های کوچک رنگی در بازی را به صورت مرتب و ۴ عددی به صورت عموی و افقی در کنار هم قرار دهید تا آن رنگ حذف شود تا بتوانید رنگ های بعدی را نیز همینطور مرتب کنید و به مراحل بعد برسید.مراحل بازی دارای سطح بندی و سرعت ریزش شخصیت ها از بالا به پایین می‌باشد یعنی در ابتدا که بازی را اجرا می‌کنید در اولین مراحل شما با سرعت کمی کار خواهید کرد و بعد که بازی شما خوب شد و به مراحل بالاتر رسیدید سطح شما و سطح بازی باهم بالا می‌روند.

بازی Sumikko gurashi-Puzzling Ways یک گیم در سبک پازل، معما و فکری  با درجه سنی می‌باشد. این گیم توسط شرکت Imagineer Co.,Ltd. برای نسخه های اندروید تولید شده و منتشر گشته است. دانلود بازی Sumikko gurashi-Puzzling Ways در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب این گیم بین ۵۰۰ تا ۱ میلیون نسخه و امتیاز  گرفته شده در گوگل پلی ۴٫۱ از ۵ می‌باشد.

Sumikko gurashi-Puzzling Ways

گیم پلی Sumikko gurashi-Puzzling Ways

بازی Sumikko gurashi-Puzzling Ways هم یک بازی فکری برای به چالش گذاشتن ذهن و تفکر شما است. بازی های زیادی در سبک این گیم وجود دارد اما این بازی تفاوتی اساسی بازی های مشابه خود دارد و آن فضای دوستانه و جالب در آن است که شما را متحیر خواهد کرد. از ویژگی های حیرت انگیز و خوب این گیم می‌توان به گرافیک و فیزیک و همینطور داستان خوب آن اشاره کرد.

با هر بازی پیروزی در هر مرحله و دست یابی به مراحل دیگر شما جوایزی نیز دریافت خواهید کرد که با استفاده از آن ها قادر به خرید کاراکتر های جدید و یا آپدیت و بروز کردن کاراکتر های قدیمی خواهید بود. اگر به سبک بازی Sumikko gurashi-Puzzling Ways علاقه دارید بهتر است که بازی Block Puzzle Jewel را نیز تجربه کنید. و با کلیک بر روی آن، آن را نیز دانلود کنید و لذت ببرید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Sumikko gurashi-Puzzling Ways :

  • وجود کاراکتر های متفاوت
  • وجود نقشه های زیاد و مختلف
  • وجود گرافیک و داستان خوب
  • و...

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Sumikko gurashi-Puzzling Ways :

  • به روز رسانی محتوا
  • افزوده شدن رویداد محدود کننده
  • آماده شدن برای کریسمس
  • رفع اشکالات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Sumikko gurashi-Puzzling Ways
بازی اندروید Sumikko gurashi-Puzzling Ways
بازی اندروید Sumikko gurashi-Puzzling Ways
بازی اندروید Sumikko gurashi-Puzzling Ways

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.7.2 حجم 79 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده