Sumikko gurashi-Puzzling Ways

بازی اندروید Sumikko gurashi-Puzzling Ways v1.8.5 پازل ساز عالی

در بازی Sumikko gurashi-Puzzling Ways که گیمی پازلی می‌باشد شما باید در آن شخصیت ها و کاراکتر های کوچک رنگی در بازی را به صورت مرتب و ۴ عددی به صورت عموی و افقی در کنار هم قرار دهید تا آن رنگ حذف شود تا بتوانید رنگ های بعدی را نیز همینطور مرتب کنید و به مراحل بعد برسید.مراحل بازی دارای سطح بندی و سرعت ریزش شخصیت ها از بالا …

آفلاین ۱۳۹۷-۱۰-۰۵ 907 بار بدون دیدگاه majidpashaie

در بازی Sumikko gurashi-Puzzling Ways که گیمی پازلی می‌باشد شما باید در آن شخصیت ها و کاراکتر های کوچک رنگی در بازی را به صورت مرتب و ۴ عددی به صورت عموی و افقی در کنار هم قرار دهید تا آن رنگ حذف شود تا بتوانید رنگ های بعدی را نیز همینطور مرتب کنید و به مراحل بعد برسید.مراحل بازی دارای سطح بندی و سرعت ریزش شخصیت ها از بالا به پایین می‌باشد یعنی در ابتدا که بازی را اجرا می‌کنید در اولین مراحل شما با سرعت کمی کار خواهید کرد و بعد که بازی شما خوب شد و به مراحل بالاتر رسیدید سطح شما و سطح بازی باهم بالا می‌روند.

بازی Sumikko gurashi-Puzzling Ways یک گیم در سبک پازل، معما و فکری  با درجه سنی می‌باشد. این گیم توسط شرکت Imagineer Co.,Ltd. برای نسخه های اندروید تولید شده و منتشر گشته است. دانلود بازی Sumikko gurashi-Puzzling Ways در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب این گیم بین ۵۰۰ تا ۱ میلیون نسخه و امتیاز  گرفته شده در گوگل پلی ۴٫۱ از ۵ می‌باشد.

 

Sumikko gurashi-Puzzling Ways

گیم پلی Sumikko gurashi-Puzzling Ways

بازی Sumikko gurashi-Puzzling Ways هم یک بازی فکری برای به چالش گذاشتن ذهن و تفکر شما است. بازی های زیادی در سبک این گیم وجود دارد اما این بازی تفاوتی اساسی بازی های مشابه خود دارد و آن فضای دوستانه و جالب در آن است که شما را متحیر خواهد کرد. از ویژگی های حیرت انگیز و خوب این گیم می‌توان به گرافیک و فیزیک و همینطور داستان خوب آن اشاره کرد.

با هر بازی پیروزی در هر مرحله و دست یابی به مراحل دیگر شما جوایزی نیز دریافت خواهید کرد که با استفاده از آن ها قادر به خرید کاراکتر های جدید و یا آپدیت و بروز کردن کاراکتر های قدیمی خواهید بود. اگر به سبک بازی Sumikko gurashi-Puzzling Ways علاقه دارید بهتر است که بازی Block Puzzle Jewel را نیز تجربه کنید. و با کلیک بر روی آن، آن را نیز دانلود کنید و لذت ببرید.


ویژگی های کلیدی Sumikko gurashi-Puzzling Ways :

  • وجود کاراکتر های متفاوت
  • وجود نقشه های زیاد و مختلف
  • وجود گرافیک و داستان خوب
  • و...

تغییرات نسخه جدید Sumikko gurashi-Puzzling Ways :

  • به روز رسانی محتوا
  • افزوده شدن رویداد محدود کننده
  • آماده شدن برای کریسمس
  • رفع اشکالات جزئی

پیش نمایش

Sumikko gurashi-Puzzling Ways
Sumikko gurashi-Puzzling Ways
Sumikko gurashi-Puzzling Ways
Sumikko gurashi-Puzzling Ways

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.8.5 حجم 97 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده