Sugar Smash

بازی اندروید Sugar Smash v3.67.107.901141313 سر و صدای آب نبات ها

ذهن های خلاق و با استعداد همیشه به دنبال چالش های جدید در شکل های متفاوت هستند. در بازی Sugar Smash شما می‌توانید با جا به جا کردن آب نبات ها و جاگذاری صحیح آن ها در صفحه بازی خود را به چالش بکشید.نسخه های مشابه سبک این بازی در دنیا بسیار زیاد هستند اما در این نسخه شما با جا به جا کردن آب نبات های خوشمزه و زیبا …

آفلاین ۱۳۹۷-۱۲-۰۳ 184 بار بدون دیدگاه majidpashaie

ذهن های خلاق و با استعداد همیشه به دنبال چالش های جدید در شکل های متفاوت هستند. در بازی Sugar Smash شما می‌توانید با جا به جا کردن آب نبات ها و جاگذاری صحیح آن ها در صفحه بازی خود را به چالش بکشید.نسخه های مشابه سبک این بازی در دنیا بسیار زیاد هستند اما در این نسخه شما با جا به جا کردن آب نبات های خوشمزه و زیبا سر و کار دارید در نتیجه حتما روحیه بهتری به شما خواهد داد. صدا گذاری بازی طوری تعبیه شده که شما فکر می‌کنید واقعا به آب نبایت ها دست زده اید و آن هارا تکان می‌دهید.

بازی Sugar Smash یک گیم در سبک پازل و معما با رده سنی +۳ می‌باشد. این بازی توسط شرکت Jam City, Inc. برای نسخه های اندروریدی تولید و منتشر گشته است. از دیگر بازی های با سبک پازل موجود در سایت می‌توان Two Dots و Homescape نام برد. دانلود بازی Sugar Smash در گوگل پلی و سایت یزد اپلیکیشن به صورت مستقیم، رایگان و بدون محدودیدت قابل دریافت است. امتیاز بدست آورده توسط کاربران در گوگل پلی ۴٫۵ از ۵٫۰ و تعداد دفعات دانلودی بازی از ۱۰ میلیون دفعه نیز گذشته است.

 

Sugar Smash

 

گیم پلی بازی اندروید Sugar Smash سر و صدای آب نبات ها

در بازی سر و صدای آب نبات ها همانطور که از نام آن پیداس صدای آب نبات ها بسیار شنیده می‌شود زیرا با هر جا به جایی صحیح و قرارگیری درست در جایگاه ها آب نبات ها با یکدیگر ترکیب می‌شوند تا برای شما فضای بیشتری ایجاد کنند، این کار باعث می‌شود شما بتوانید امتیاز های بسیار بیشتری را بدست آورید پس بهتر است تا می‌توانید جایگاه اضافی برای آب نبات های دیگر داشته باشید. امتیازات کاربران در هر هفته در بازی اعلام می‌شود تا کاربران بتوانند از نتایج خود با خبر شوند و برای کسب رتبه های بهتر بیشتر تلاش کنند.


ویژگی های کلیدی Sugar Smash :

  • کاملا آفلاین و رایگان
  • وجود چالش های شیرین و زیبا
  • صداگذاری خوب
  • بیش از 3 هزار لول و سطح

تغییرات نسخه جدید Sugar Smash :

  • رفع اشکالات جزئی

پیش نمایش

Sugar Smash
Sugar Smash
Sugar Smash
Sugar Smash

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.68.121.902011207 حجم 45 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده