Street Wars: Basketball

بازی اندروید Street Wars: Basketball v0.0.115 مبارزات خیابانی : بسکتبال

به خیابان‌ها بیایید تا شاهد یک مسابقه حرفه‌ای بسکتبال باشید در بازی Street Wars: Basketball! این بازی یکی از سری بازی‌های اسپورت و ورزشی کمپانی ژاپنی im30.net می‌باشد که برای بار نخست در مارکت اندروید به انتشار در آمد و تا کنون شاهد استقبال نسبتا خوبی از این بازی بوده‌ایم. اگر شما بازی جذاب و هیجان انگیز Last Empire – War Z: Strategy را بازی کرده باشید حتما به سبک ساخت و …

آنلاین ۱۳۹۶-۱۲-۱۷ 574 بار بدون دیدگاه مجید نوایی

به خیابان‌ها بیایید تا شاهد یک مسابقه حرفه‌ای بسکتبال باشید در بازی Street Wars: Basketball! این بازی یکی از سری بازی‌های اسپورت و ورزشی کمپانی ژاپنی im30.net می‌باشد که برای بار نخست در مارکت اندروید به انتشار در آمد و تا کنون شاهد استقبال نسبتا خوبی از این بازی بوده‌ایم. اگر شما بازی جذاب و هیجان انگیز Last Empire – War Z: Strategy را بازی کرده باشید حتما به سبک ساخت و کیفیت ساخت بازی‌های این کمپانی پی برده‌اید، بازی Street Wars: Basketball نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست و همان الگوریتم ساخت و کیفیت بازی آخرین امپراطوری نیز برای این بازی جذاب و هیجان انگیز به کار برده شده است.

در خیابان‌ها حرکت کنید و رقابت با سایر افراد بپردازید و هر یک را از سر راه خود بردارید تا به مقام قهرمانی در بالای جدول امتیازات برسید. این بازی از حالت واقعی بازی بسکتبال استفاده می‌کند تا به کاربران خود یک تجربه و حس متفاوت را نسبت به سایر بازی‌ها ارائه کند و گیمر‌های بیشتری را به سمت خود جلب نماید. با انجام حرکات نمایشی در خیابان‌ها به یک اسطوره ورزشی تبدیل شوید. در این بازی شما قادر خواهید بود به صورت آنلاین چه با دوستان و چه با سایر افراد به رقابت بپردازید، شما فقط در هر بازی ۳ دقیقه وقت دارید تا پیروز میدان شوید و جام قهرمانی را به دست بیاورید.

 

Street Wars: Basketball

 

گیم پلی بازی Street Wars: Basketball

همانطور که در بالا گفته شد این بازی مانند سایر بازی‌های کمپانی‌اش به خوبی پایه ریزی شده و از قابلیت‌های منحصر به فردی مانند شخصی سازی کاراکتر خود و یا ارتقاء سطح عملکرد شخصیت اشاره نمود. کنترل این بازی چندان هم ساده نیست و به هماهنگی دست‌های شما نیاز دارد تا در مواقع ضروری و موقعیت‌های حساس بتوانید به سرعت پاس و یا شوت خود را انجام دهید و یا اینکه به خط دفاعی برگشته و توپ را از حریف خود بگیرید. بازی از گرافیک سه بعدی خوبی برخوردار است و حس واقعی را به کاربر ارائه می‌دهد، ویژگی خوب این بازی صدا گذاری آن می‌باشد، که هنگام استفاده از هدفون این ویژگی دو چندان می‌شود و شما به عمق بازی فرو می‌برد. این بازی جذاب را میتوانید به صورت مستقیم و رایگان از وبسایت یزد اپلیکیشن دریافت نمایید.

همچنین شما میتوانید تیم خود را متشکل از دوستان و آشنایان خود بسازید و در رقابت‌های گروهی و دوستانه به مسابقه مشغول شوید و امتیاز بیشتری را برای خود و گروهتان کسب کنید. با شخصی سازی کاراکتر‌های خود جذابیت بیشتری را برای او کسب کنید و با تمرین و تعلیم آنها را به یک ابر قهرمان بسکتبال مبدل سازید. بازی NBA LIVE Mobile Basketball یکی دیگر از بازی‌های مشهور در این زمینه است.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Street Wars: Basketball مبارزات خیابانی : بسکتبال :

  • امکان چت صوتی با سایر افراد
  • امکان ساخت و یا ملحق شدن به تیم مورد علاقه
  • گیم پلی پویا و سه بعدی
  • صدا گذاری فوق العاده قوی
  • استفاده از دریبل، پاس، شوت و ... در میدان بازی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Street Wars: Basketball مبارزات خیابانی : بسکتبال :

  • رفع مشکلا جزئی و بروز رسانی دسترسی‌ها به شبکه

پیش نمایش

بازی اندروید Street Wars: Basketball مبارزات خیابانی : بسکتبال
بازی اندروید Street Wars: Basketball مبارزات خیابانی : بسکتبال
بازی اندروید Street Wars: Basketball مبارزات خیابانی : بسکتبال
بازی اندروید Street Wars: Basketball مبارزات خیابانی : بسکتبال

دانلود باکس Download Box

نسخه v0.0.115 حجم 24 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده