Strava Running and Cycling GPS

نرم افزار اندروید Strava Running and Cycling GPS v62.0.0 ردیاب دوچرخه و دوندگی

اگر شما از دسته افرادی هستید که علاقه زیادی به دوچرخه سواری و یا دویدن دارید ولی نمی‌دانید که در روز چند دقیقه و یا چند کیلومتر توانسته اید ورزش مفید داشته باشد لازم نیست از دستگاه های گام شمار استفاده کنید بهتر است با دانلود برنامه Strava Running and Cycling GPS تمامی حرکات خود را زیر نظر داشته باشید.همانطور که گفته شد با استفاده از برنامه Strava Running and …

۱۳۹۷-۰۶-۱۷ 1548 بار بدون دیدگاه majidpashaie

اگر شما از دسته افرادی هستید که علاقه زیادی به دوچرخه سواری و یا دویدن دارید ولی نمی‌دانید که در روز چند دقیقه و یا چند کیلومتر توانسته اید ورزش مفید داشته باشد لازم نیست از دستگاه های گام شمار استفاده کنید بهتر است با دانلود برنامه Strava Running and Cycling GPS تمامی حرکات خود را زیر نظر داشته باشید.همانطور که گفته شد با استفاده از برنامه Strava Running and Cycling GPS دیگر نیازی به دستگاه های کوچک و بزرگ و پراز هزینه ی گام شمار نخواهید داشت. این برنامه تنها با اتصال به اینترنت GPS شما کار می‌کند و با هربار ورزش شما تمامی قدم ها و مسیری که طی کرده اید را به نمایش می‌گذارد.

نرم افزار Strava Running and Cycling GPS یک برنامه در سبک کاربردی با درجه سنی +۱۲ می‌باشد. این برنامه توسط شرکت Strava Inc. برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. دانلود نرم افزار Strava Running and Cycling GPS در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب برنامه بین ۱۰ تا ۵۰ میلیون نسخه و امتیاز گرفته شده در گوگل پلی ۴٫۵ از ۵ می‌باشد.

 

 Strava Running and Cycling GPS

 

نرم افزار Strava Running and Cycling GPS

با استفاده از برنامه Strava Running and Cycling GPS می‌توانید با دوستان خود چالش های ورزشی برگزار کنید به عنوان مثال با ۱۰ نفر از دوستان خود مسابقه ی زمان و تعداد مسافت طی شده با دوچرخه یا دویدن را برگزار کنید و با استفاده از برنامه مسافت و گام های طی شده را محاسبه کنید تا در آخر هرکس که بیشترین امتیاز و گام را داشته پیروز شود.

همانطور که می‌دانید دوچرخه سواری و یا دویدن در صبح زود برای بدن انسان بسیار مفید و کارآمد است و پیشنهاد می‌شود هر روز صبح این کار را انجام دهید. اما بهتر است که این ورزش را با هدف انجام دهید به عنوان مثال بگویید امروز از خانه تا ۲۰ کیلومتر را ورزش می‌کنم و در نرم افزار آن را علامت می‌زنید و در روز های بعد این مسافت را بیشتر می‌کنید. اگر به سبک برنامه های کاربردی علاقه دارید بهتر است که برنامه Find My Friends را نیز دانلود و تجربه کنید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید Strava Running and Cycling GPS :

  • فقط برای ورزش های دوچرخه سواری و دوندگی و شنا
  • قابلیت حساب کردن مسافت و تعداد گام هایی که طی کردید
  • آنالیز و بررسی تمام فعالیت‌ها
  • نمایش نمودار مصرف کالری نسبت به مسافت

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید Strava Running and Cycling GPS :

  • رفع اشکالات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید Strava Running and Cycling GPS
نرم افزار اندروید Strava Running and Cycling GPS
نرم افزار اندروید Strava Running and Cycling GPS
نرم افزار اندروید Strava Running and Cycling GPS
نرم افزار اندروید Strava Running and Cycling GPS

دانلود باکس Download Box

نسخه 62.0.0 حجم 40 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده