بازی اندروید Stormblades v1.4.10 تیغه طوفان

در بازی Stormblades به عنوان یک جنگجو شما وظیفه نجات آثاری بسیار ارزشمند را دارید که در سراسر دنیا در مکان های خطرناک پخش شده اند و توسط نیرو هایی بسیار قوی و مجهز که جسه ای چند برابر شما دارند محافظت می‌شوند. شما به عنوان یک بازیکن سوم شخص باید بتوانید با استفاده از سلاح های قدرتمند و متنوع با آن ها مقابله کنید و آثار را بدست آورید.همانطور …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۱-۰۹ 197 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

در بازی Stormblades به عنوان یک جنگجو شما وظیفه نجات آثاری بسیار ارزشمند را دارید که در سراسر دنیا در مکان های خطرناک پخش شده اند و توسط نیرو هایی بسیار قوی و مجهز که جسه ای چند برابر شما دارند محافظت می‌شوند. شما به عنوان یک بازیکن سوم شخص باید بتوانید با استفاده از سلاح های قدرتمند و متنوع با آن ها مقابله کنید و آثار را بدست آورید.همانطور که گفته شد در بازی Stormblades شما در نقش یک جنگجو باید برای دست آوردن آثار و همینطور محافظت کردن از آن ها در مقابل هیولا ها و یا نیرو های دیگر مبارزه کنید. در بازی به مکان هایی که تا به حال به خواب هم ندیده اید و ناشناخته هستند سفر کنید تا راز های آن ها را کشف کنید.

بازی Stormblades به صورت آفلاین و آنلاین است و نیازی به اتصال اینترنتی ندارد. به این معنی که شما قادر به بازی کردن بدون هیچ محدودیتی هستید.

بازی Stormblades یک گیم در سبک اکشن سوم شخص با رده سنی +۷ می‌باشد. این بازی توسط شرکت Kiloo برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. از دیگر بازی های ساخته شده توسط این شرکت می‌توان به Jelly Copter اشاره کرد. دانلود بازی Stormblades در گوگل پلی و سایت یزد اپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۱ تا ۵ میلیون نسخه و امتیاز گرفته شده آن در گوگل پلی ۴٫۱ از ۵٫۰ می‌باشد.

Stormblades

بازی اکشن Stormblades

در بازی تیغه طوفان شما قادر به ارتقاء تجهیزات خود مانند شمیشیر مبارزه ای خود هستید و یا می‌توانید شمشیری دیگر برای خود بخرید و انتخاب کنید که برای مقابله با انواع اهداف مناسب باشد. نیروی هایی که شما باید با آن ها مبارزه کنید سربازان و یا قهرمانان افسانه ای هستند که برای محافظت از آثاری در مکانی قرار داده شده اند اما شما باید بتوانید که با استفاده از مهارت های رزمی و فکری خود آن هارا در مبارزه شکست دهید و صاحب راز های مکان های مختلف و آثار آن ها شوید.

از ویژگی های خوب این بازی می‌توان به مبارزه با حالت های مختلف در حین حرکت تنها با لمسی ساده اشاره کرد که کاربری را برای بازیکن بسیار ساده کرده است. اگر به سبک بازی های اکشن علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Armored Squad: Mechs vs Robots و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Stormblades :

  • قابلیت مبارزه با حالت های مختلف در حین حرکت
  • قابلیت ارتقاء تجهیزات و سلاح ها به همراه قدرت های کاراکتر
  • قابلیت انتخاب راه نبرد
  • وجود مکان های ناشناخته برای کشف

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Stormblades :

  • رفع اشکالات جزئی و بهینه سازی بازی

پیش نمایش

بازی اندروید Stormblades
بازی اندروید Stormblades
بازی اندروید Stormblades
بازی اندروید Stormblades

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.4.10 حجم 92 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده