stop background app

توقف اجرای ناخواسته ی برنامه ها در پس زمینه stop background app

بسیاری از برنامه های اندرویدی در کنار خدماتی که به ما ارائه می دهند گاهی با عملیات های ناخواسته خود موجب آزار کاربر می شود به گمان بسیاری از کاربران اندروید یک برنامه اندرویدی پس از بستن توسط کاربر متوقف می شود. اما باید بدانیم بسیاری از اپلیکیشن های اندرویدی حتی پس از بسته شدن به فعالیت خود ادامه می دهند حتی ساده تر ین برنامه ها از این قائده مستثنی …

۱۳۹۵-۰۲-۲۶ 8797 بار ۱ دیدگاه عماد

بسیاری از برنامه های اندرویدی در کنار خدماتی که به ما ارائه می دهند گاهی با عملیات های ناخواسته خود موجب آزار کاربر می شود به گمان بسیاری از کاربران اندروید یک برنامه اندرویدی پس از بستن توسط کاربر متوقف می شود. اما باید بدانیم بسیاری از اپلیکیشن های اندرویدی حتی پس از بسته شدن به فعالیت خود ادامه می دهند حتی ساده تر ین برنامه ها از این قائده مستثنی نیستند.اجرایی که موجب می شود قسمت بالایی از باتری گوشی شما ناخواسته هدر رود. اجرای بی رویه برنامه های اندرویدی در پس زمینه باعث اشغال شدن حافظه ی رم گوشی شده  و مهم تر از همه اگر به مصرف بی حساب اینترنت همراه خود شک دارید بهتر است ابتدا انگشت اتهام خود را به سمت برنامه های سمج بکشانید. برای توقف برنامه های نا خواسته stop background app با یزد اپلیکیشن همراه باشید.

 

توقف اجرای ناخواسته ی برنامه ها در پس زمینه ( stop background app ) با Greenify 

greenify

راه حل اول برای توقف برنامه هاینا خواسته stop background app شاید حذف برنامه های غیرضروری باشد با ما بسیاری از برنامه های اندرویدی نیاز روزانه ما می باشند و حذف این برنامه ها کارگشای کار نیست راه حل اصلی استفاده از اپلیکیشن Greenify است. با استفاده از Greenify شما می توانید برنامه های اندروید خود را در زمانی که نیاز ندارید به طور کامل متوقف کنید این قابلیت در تنظیمات، بخش برنامه ها- توقف اجباری- موجود است اما پیدا کردن برنامه های اجرا شده در پس زمینه و توقف آن ها کاری زمان بر است. Greenify به طور خودکار برنامه های غیرضروری را شناسایی می کند و می بندد و به طور کلی از شر برنامه پس از بستن رها شوید.

312

با استفاده  از Greenify می توانید برنامه هایی که فکر می کنید مضر هستند را انتخاب و بستن خودکار یا دستی برعهده Greenify قرار دهید خوبی این برنامه عدم بستن برنامه هایی است که درحال انجام عملیات می باشند تا مطمئن شوید تنها برنامه های غیرضروری متوقف می شود می توانید میانبر بستن خودکار برنامه ها را در دسکتاپ ایجاد تا با یک تاچ تمامی برنامه ها بسته شود یا در بخش تنظیمات Greenify  تنظیم کنید که عملیات بستن برنامه ها پس از قفل و خاموش کردن صفحه نمایش انجام شود. انتخاب شخصی و دستی برنامه ها نیز در این برنامه موجود است.

ویژگی که Greenify  را محبوب کرده عدم نیاز به روت بودن گوشی می باشد گرچه روت شدن گوشی شما تسلط بیشتری را به برنامه می دهد اما اگر گوشی شما روت نشده لازم است یک بار در بخش دسترسی، کلید دسترسی Greenify را فعال کنید این برنامه کاربردی به شما می گوید که کدام برنامه ها از اینترنت استفاده می کنند و یکی از بهترین برنامه ها در مدیریت اپلیکیشن می باشد.

اطلاعات بیشتر و دانلود برنامه Greenify (stop background app) از یزد اپلیکیشن

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۱ دیدگاه تایید شده

  • ff.g.j.m 0 - پاسخ

    این برنامه مرورگر خود گوشی و برنامه هایی که سرخود دانلود یا باز میکنه رو حذف میکنه