Stickman Destruction 3 Heroes

بازی اندروید Stickman Destruction 3 Heroes v1.06 نابودی استیکمن ها

در بازی Stickman Destruction 3 Heroes شما در نقش یک Stickman هستید که باید در ابتدای بازی متناسب با سطح خود یک مرحله را انتخاب کنید و همینطور یک وسیله نقلیه را تا با آن مسیر مرحله را بپمایید. در طی مسیر موانع زیادی در مقابل شما حظور پیدا خواهند کرد تا نگذارند شما به آخر مرحله برسید.از موانعی که در بازی Stickman Destruction 3 Heroes در مقابل شما حظور خواهند …

آفلاین ۱۳۹۶-۱۰-۱۰ 583 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

در بازی Stickman Destruction 3 Heroes شما در نقش یک Stickman هستید که باید در ابتدای بازی متناسب با سطح خود یک مرحله را انتخاب کنید و همینطور یک وسیله نقلیه را تا با آن مسیر مرحله را بپمایید. در طی مسیر موانع زیادی در مقابل شما حظور پیدا خواهند کرد تا نگذارند شما به آخر مرحله برسید.از موانعی که در بازی Stickman Destruction 3 Heroes در مقابل شما حظور خواهند داشت می‌توان چاله های موجود در راه و یا موانع راهنمایی رانندگی و Stickman های دیگر را نام برد که همگی تصمیم گرفته و متحد شده اند تا به شما اجازه ندهند به مقصد خود برسید. شما هم باید با احتیاط فراروان از چاله ها و موانع رانندگی عبور کنید و در مواقع لازم به مبارزه با Stickman های دیگر مبارزه کنید و آن هارا شکست دهید.

بازی Stickman Destruction 3 Heroes یک گیم در سبک شبیه ساز و اکشن با درجه سنی می‌باشد که توسط شرکت Merkury Games برای نسخه های اندروید تولید شده و منتشر گشته است. دانلود بازی Stickman Destruction 3 Heroes در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان قابل دریافت می‌باشد. آمار دانلود و نصب بازی بین ۱ تا ۵ میلیون نسخه و امتیاز در گوگل پلی ۴٫۱ از ۵ می‌باشد.

Stickman Destruction 3 Heroes

گیم پلی Stickman Destruction 3 Heroes

در بازی Stickman Destruction 3 Heroes شما در گوشی موبایل خود یک شخص دیگر خواهید شد و باید با آن شخصیت مچ و هماهنگ باشید تا در بازی به مشکل بر نخورید. بازی به صورت لمس ساده صفحه نمایش گوشی اجرا می‌شود و نیازی به هیچ کنترل دیگری ندارید و نخواهید داشت. از ویژگی های خوب این بازی می‌توان به چند عدد از آن ها اشاره کرد به عنوان مثال یکی قابلیت باز شدن کاراکتر ها و آپدیت کاراکتر های قدیمی و جدید با رد کردن مراحل بیشتر به صورت صحیح و درست که لازمه کار شما می‌باشد. از ویژگی های دیگر می‌توان به وجود نقشه ها و وسایل نقلیه مختلف و زیاد دیگر اشاره کرد. همینطور این بازی دارای گرافیک و فیزیک داستانی خوبی می‌باشد.

اگر به سبک بازی Stickman Destruction 3 Heroes علاقه دارید بهتر است که بازی … را نیز تجربه کنید و با کلیک بر روی آن، آن را نیز دانلود کنید و لذت ببرید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Stickman Destruction 3 Heroes :

  • وجود مراحل زیاد و متفاوت
  • وجود کاراکتر های زیاد
  • قابلیت ارتقاء کاراکتر ها
  • و...

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Stickman Destruction 3 Heroes :

  • رفع مشکلات جزئی
  • رفع بیشتر تبلیغات ها

پیش نمایش

بازی اندروید Stickman Destruction 3 Heroes
بازی اندروید Stickman Destruction 3 Heroes
بازی اندروید Stickman Destruction 3 Heroes
بازی اندروید Stickman Destruction 3 Heroes
بازی اندروید Stickman Destruction 3 Heroes

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.6 حجم 32 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده