Steampunk Syndicate

بازی اندروید Steampunk Syndicate v2.1.57 سندیکای عصر بخار

در بازی Steampunk Syndicate به عنوان محافظ یک شهر بزرگ به نام شهر سندیکای ایفای نقش کنید. تروریستان و غارتگران زیادی شهر ها را فتح کرده اند و این بار قرعه به شهر شما رسیده است. شما به عنوان رئیس کل محافظان این شهر باید بتوانید با استفاده از سلاح های مختلف و قهرمانان داستانی بازی در مقابله شورشی ها باستید و آن ها را نابود کنید.همانطور که گفته شد …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۳-۱۸ 283 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

در بازی Steampunk Syndicate به عنوان محافظ یک شهر بزرگ به نام شهر سندیکای ایفای نقش کنید. تروریستان و غارتگران زیادی شهر ها را فتح کرده اند و این بار قرعه به شهر شما رسیده است. شما به عنوان رئیس کل محافظان این شهر باید بتوانید با استفاده از سلاح های مختلف و قهرمانان داستانی بازی در مقابله شورشی ها باستید و آن ها را نابود کنید.همانطور که گفته شد در بازی Steampunk Syndicate شما در نقش یک فرمانده وظیفه حفظ شهر از دست غارتگران را دارید. برای این کار نیازمند هوش زیاد و سلاح های مختلف و قوی هستید هوش و فکر برای قرار دادن سلاح ها در موقعیت های مناسب برای نابودی اهداف و داشتن تجهیزات دفاعی قوی و مدرن و همیشه مجهز برای دفاع هرچه بهتر از شهر که ضروری است.

بازی Steampunk Syndicate به صورت کاملا آفلاین است و نیازی به اتصال اینترنتی ندارد. به این معنی شما قادر به بازی کردن بدون محدودیت خواهید بود.

بازی Steampunk Syndicate یک گیم در سبک استراژیک با رده سنی +۷ می‌باشد. این بازی توسط شرکت stereo7 games برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. از دیگر بازی های تولید شده توسط این شرکت می‌توان به Syndicate 5: Brand New Colossus اشاره کرد. دانلود بازی Steampunk Syndicate در گوگل پلی و سایت یزد اپلیکشین به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بیش از ۱ میلیون نسخه و امتیاز گرفته شده آن در گوگل پلی ۴٫۳ از ۵٫۰ می‌باشد.

Steampunk Syndicate

بازی استراژیک Steampunk Syndicate

در این گیم شما قادر به ارتقاء تمامی تجهیزات نظامی دفاعی می‌باشید که با انجام این کار پیروی در نبرد را برای خود آسان تر خواهید کرد زیرا با داشتن تجهیزات بروز دشمن با بیشترین تلفات ضربه خواهد دید و شکست می‌خورد. میدان های نبرد در تمامی بخش های شهر سندیکای به وقوع می‌پیوندد از داخل شهر تا بیرون از شهر که منظره های زیبایی به حساب می‌آیند و هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند.

از ویژگی های خوب این بازی می‌توان به ارتقاء تجهیزات دفاعی اشاره کرد که شما را هر لحظه قدرتمند تر از قبل خواهد کرد. اگر به سبک بازی های استراژیک علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Last Empire – War Z: Strategy و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Steampunk Syndicate :

  • کاملا آفلاین
  • قابلیت ارتقاء تمامی تجهیزات دفاعی و حجومی
  • قابلیت نبرد در بخش های مختلف شهر

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Steampunk Syndicate :

  • رفع مشکلات جزئی
  • حذف شدن سوخت

پیش نمایش

بازی اندروید Steampunk Syndicate
بازی اندروید Steampunk Syndicate
بازی اندروید Steampunk Syndicate
بازی اندروید Steampunk Syndicate

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.1.57 حجم 89 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده