Starlit Adventures

بازی اندروید Starlit Adventures v3.6.5 ماجرا‌های ستاره پر نور + مود

با بازی اندروید Starlit Adventures می توانید زیبایی و جذابیت را در محیطی فانتزی و با مزه تجربه کنید. این بازی از آن دسته بازی های ساده و زیبایی خواهد بود که نمی توانید به راحتی از آن جدا شوید. با ما با معرفی بازی Starlit Adventures همراه باشید. بازی های فانتزی از اوایل دوران بازی های کامپیوتری و همینطور بازی های دنیای اندروید طرفداران زیادی داشته است. بازی هایی …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۵-۲۵ 1080 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با بازی اندروید Starlit Adventures می توانید زیبایی و جذابیت را در محیطی فانتزی و با مزه تجربه کنید. این بازی از آن دسته بازی های ساده و زیبایی خواهد بود که نمی توانید به راحتی از آن جدا شوید. با ما با معرفی بازی Starlit Adventures همراه باشید.

بازی های فانتزی از اوایل دوران بازی های کامپیوتری و همینطور بازی های دنیای اندروید طرفداران زیادی داشته است. بازی هایی که از محیط های رنگارنگ بهره می برند. علاوه بر این گیم پلی بیشتر این بازی ها شامل بالا و پایین پریدن بوده و همین سادگی گیم پلی باعث جذب میلیون ها طرفدار به این سبک بازی می باشد.

 بازی Starlit Adventures  نیز دقیقا از همین روال پیروی می کند، در این بازی نیز شاهد همان صحنه های شاد و جذاب خواهید بود، در کنار اینکه از گیم پلی ساده ای نیز بهره می برد. ناگفته نماند در بعضی از مراحل شما با صحنه های اکشن و زیبایی مواجه می شوید که می توان این را بازی را جزو بازی های اکشن نیز دانست.

از آنجا که در این بازی در هر مرحله با چالش های مختلفی مواجه می شوید، سبک این بازی را می توان منحصر به فرد دانست. در بعضی مراحل سبک و داستان این بازی شبیه بازی Hop Swap می باشد که در سادگی و زیبایی شباهت زیادی نیز به هم دارند.

بازی Starlit Adventures را استودیوی بازی سازی Games_Lab ساخته است. این استودیو را می توان یکی از پر کار ترین و پر محصول ترین استودیو ها در بازار اندروید دانست. این استودیو سابقه ی ساخت بازی های موفق زیادی در کارنامه ی خود دارد. علاوه بر این ها بیشتر سابقه ی استودیوی Games_Lab به بازی ها کارتونی و فانتزی جذاب بر می گردد.

 

Starlit Adventures

داستان بازی Starlit Adventures

این بازی از داستانی زیبا بهره می برد و از آن دسته بازی هایی نمی باشد که داستانی ندارند، بلکه داستان این بازی مانند یک کتاب داستان مهیج می باشد. همانطور که از اسم این بازی مشخص است، این بازی باید ربطی به ستاره ها داشته باشد، بله درست حدس زدید.

یک غول به نام Nuru تمامی ستاره ها را از آسمان دزدیده و آن ها را در زیر زمین حفر کرده است. شما باید با شخصیت های دوست داشتنی خود به مبارزه با او بپردازید. شما در این بازی دو شخصیت دارد. یکی به نام Bo که یک آدمک بسیار با مزه است که سوار بر یک حیوان می باشد. البته کمی بی انصافی می باشد که به موجود دوست داشتنی که روی بینی خود یک ستاره دارد و Kikki نام دارد، اسم حیوان بگذارید. او همیار خوبی برای سوارکار خود می باشد. توجه داشته باشید که هر کدام از این شخصیت ها ویژگی خاص خود را دارند.

شما باید با استفاده از این دو شخصیت جالب با چالش های مختلف رو به رو شوید و مراحل را رد کنید تا بتوانید تک تک ستاره ها را از غول شخصیت منفی این داستان پس بگیرید.

گیم پلی بازی Starlit Adventures

همانطور که انتظار می رفت، گیم پلی این بازی باید حول ۲ نقش اصلی این بازی بچرخد. همچنین از سبک این بازی می تواند حدس زد که بیشتر گیم پلی را حرکات ساده تشکیل می دهند. یکی از نکات جالب این بازی این است که در این بازی شما به سمت پایین حرکت کنید. در بیشتر بازی ها دیده بودیم که باید به بالا می رفتیم و هرچه بالا تر می رفتیم، امتیاز ما بیشتر نیز می شد. در بازی Starlit Adventures دقیقا باید بر عکس حرکت کنید. هر چه پایین تر بروید، امتیاز بیشتری می گیرید.

شخصیت Bo کمتر می تواند به بالا بپرد، بنابراین شما باید کندن به سمت پایین را شروع کنید. هر چه بیشتر پایین بروید، امتیاز های بیشتری جمع خواهید کرد و همچنین می توان کلید هایی جمع کنید که به کمک آن ها می توانید جعبه گنج ها را باز کنید. بنابراین حرکات اصلی شما در این بازی، کندن، افتادن و پرش روی سر دشمنان می باشد.

با رفتن به مراحل بعد، حالتی به نام Infinite Tower برای شما باز می شود که در این حالت هر چه بیشتر پایین بروید و حذف نشوید، امتیاز بیشتری کسب خواهید کرد.

امکانات ویژه ی بازی Starlit Adventures

دو شخصیت این بازی لباس های متفاوتی دارند که می توانید با آن ها ظاهر شخصیت خود را تغییر دهید البته تمامی لباس ها آزاد نیست و برای آزاد کردن بعضی از آن ها باید از امتیازات خود استفاده کنید.

نکته ی جالب این قسمت در اینجاست که با هر لباس می توانید با روش های مختلف مرحله را به پایان برسانید. به عنوان مثال با یک لباس می توانید با نیروی برق دشمنان خود را بکشید و با دیگری با جذب مواد آهنی و پرتاب آنان به دشمنان می توانید آن ها را نابود کنید.

 بازی Starlit Adventures یک بازی بسیار مفرح و جالب می باشد که می تواند شما را ساعت ها مشغول خود کند. گیم پلی زیبا و ساده و صحنه هایی با مزه از نکات مثبت این بازی می باشد. شما می توانید بازی اندروید Starlit Adventures را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Starlit Adventures :

  • کنترل راحت و آسان
  • گیم پلی زیبا و جذاب
  • صحنه هایی با گرافیکی شاد
  • بیش از 60 مرحله ی متفاوت
  • داستان و شخصیت هایی زیبا و با مزه

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Starlit Adventures :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Starlit Adventures
بازی اندروید Starlit Adventures
بازی اندروید Starlit Adventures

دانلود باکس Download Box

نسخه 3.6.5 حجم 99 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده