Star Wars: Galaxy of Heroes

بازی اندروید Star Wars: Galaxy of Heroes v0.11.309129 جنگ ستارگان قهرمانان کهکشان

حتما بیشتر شما کاربران عزیز با سری فیلم های سینمایی جنگ ستارگان و تمامی داستان و افراد آن آشنا هستید. و حتما بیشتر شما با آن خاطره دارید و یا عاشق این سری هستید. همانطور که می‌دانید داستان بازی Star Wars: Galaxy of Heroes مبارزه بین خیر و شر است که در هر طرف نیرو ها و امکانات مخصوصی وجود دارند.همانطور که گفته شد داستان بازی Star Wars: Galaxy of Heroes …

آفلاین ۱۳۹۶-۱۲-۲۰ 628 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

حتما بیشتر شما کاربران عزیز با سری فیلم های سینمایی جنگ ستارگان و تمامی داستان و افراد آن آشنا هستید. و حتما بیشتر شما با آن خاطره دارید و یا عاشق این سری هستید. همانطور که می‌دانید داستان بازی Star Wars: Galaxy of Heroes مبارزه بین خیر و شر است که در هر طرف نیرو ها و امکانات مخصوصی وجود دارند.همانطور که گفته شد داستان بازی Star Wars: Galaxy of Heroes در مورد مبارزه بین خیر و شر می‌باشد. نیرو های پلید و شر یا همان امپراطوری قصد دارند که تمامی کهکشان را در اختیار خود و مردم را به عنوان برده خود بگیرند. اما در آن سوی کهکشان نیرو های خوب یا همان مقاومت نیز وجود دارند که شامل ده ها جنگجو جدای و قهرمانان دیگر هستند.

بازی Star Wars: Galaxy of Heroes یک گیم آفلاین در سبک نقش آفرینی با درجه سنی +۱۲ می‌باشد. این بازی توسط شرکت محبوب ELECTRONIC ARTS برای نسخه های اندورید تولید شده و منتشر گشته است. دانلود بازی Star Wars: Galaxy of Heroes در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۱۰ تا ۵۰ میلیون نسخه و امتیاز گرفته شده آن در گوگل پلی ۴٫۵ از ۵ می‌باشد.

 

Star Wars: Galaxy of Heroes

گیم پلی Star Wars: Galaxy of Heroes

در بازی Star Wars: Galaxy of Heroes شما حق انتخاب از بین نیرو های خوب و بد را دارید باید بدانید که هر کدام از این نیرو ها دارای سربازان و نیرو های ویژه خود می‌باشند و انتخاب آن سلیقه ای بشمار می‌رود. اگر شما گروه خوب یا مقاومت را انتخاب کنید نیرو های جدای را در خدمت خود خواهید داشت که موجوداتی دارای شمشیر نوری و قدرتی به نام نیرو هستند. ولی اگر گروه امپراطوری را انتخاب کنید سرباز های پیشرفته و چند لُرد سیت را در اختیار خواهید داشت.

در بازی امکان افزایش سطح هر مبارز وجود دارد که برای این کار باید در هر نبرد آن مبارز را با خود ببرید و توانایی های آن را در میدان نبرد نشان دهید بعد از هر پیروزی در نبرد ها شما قادر به انتخاب یک قهرمان جدید نیز خواهید بود. اگر به سبک بازی های نقش آفرینی علاقه دارید بهتر است که بازی Assassin’s Creed: Rebellion را نیز دانلود و تجربه کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Star Wars™: Galaxy of Heroes :

  • قابلیت بالا بردن سطح هر مبارز
  • قابلیت انتخاب نیرو های شر و خیر
  • قابلیت باز کردن نیرو های جدید

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Star Wars™: Galaxy of Heroes :

  • رفع اشکالات جزئی
  • اضافه شدن کاراکتر های سری آخرین جدای

پیش نمایش

بازی اندروید Star Wars™: Galaxy of Heroes
بازی اندروید Star Wars™: Galaxy of Heroes
بازی اندروید Star Wars™: Galaxy of Heroes
بازی اندروید Star Wars™: Galaxy of Heroes

دانلود باکس Download Box

نسخه v0.11.309129 حجم 60 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده