بازی اندروید Star Vikings Forever v1.0.20 وایکینگ های ستاره

در بازی وایکینگ های ستاره شما باید به کمک تیمی از وایکینگ ها بپردازید که با سفینه ای در فضا مشغول حل معماها برای گذر از هر چالشی هستند. شما باید به این تیم کمک کنید تا بتوانند از هر ملحه گذشته و به مراحل دیگر رفته و در نهایت موفق به پایان بازی باشند. بازی Star Vikings Forever یک عنوان معمایی از استودیو Akupara Games محسوب شده که با قیمت …

۱۳۹۶-۰۹-۲۸ 336 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

در بازی وایکینگ های ستاره شما باید به کمک تیمی از وایکینگ ها بپردازید که با سفینه ای در فضا مشغول حل معماها برای گذر از هر چالشی هستند. شما باید به این تیم کمک کنید تا بتوانند از هر ملحه گذشته و به مراحل دیگر رفته و در نهایت موفق به پایان بازی باشند.

بازی Star Vikings Forever یک عنوان معمایی از استودیو Akupara Games محسوب شده که با قیمت ۳ دلار در گوگل پلی منتشر شده و بازیکنان می توانند با مراجعه به این فروشگاه بازی را دریافت کرده و اجرا کنند.

البته هر عنوانی چه موبایلی یا کامپیوتری دارای مراحل چالش برانگیز است و  Star Vikings Forever نیز یکی از این دسته بازیها معمایی محسوب می شود که طرفداران کمی نداشته و تاکنون توانسته بیش از چندین هزارا بار دانلود شده و به امتیاز بیش از ۴٫۵ از ۵ دسترسی پیدا کند. کسب امتیاز بالا نشان می دهد استودیو Akupara Games توانسته در توسعه این بازی موفق عمل کرده و گیم پلی مهیج و جالب توجهی را برای بازیکنان رقم زند.  شما باید در این بازی به تکمیل ماموریت ها پرداخته تا مجوزی برای ورود به مراحل بعدی را پیدا کنید. البته آیتم هایی در این بین نیز پس از هر پیروزی به شما داده خواهد شد تا تیم وایکینگی بتواند به حل معماها بپردازد.

 

Star Vikings Forever

بازی پازلی Star Vikings Forever

دشمنان مختلفی را در Star Vikings Forever می توان مشاهده کرد که هر یک طراحی متفاوتی دارند. البته شخصیت های رنگارنگی می توان شاهد بود که بر کیفیت گرافیکی آن می افزاید. پازل یا همان معماهای در نظر گرفته شده بسیار چالش برانگیز و دشوار هستند از این رو برای حل هر یک آنها مدت زمانی را سپری کرد تا در صورت داشتن مهارت بتوان به عبور از آن پرداخت.

از این رو عبور از معماها امر آسانی نیست. استودیو Akupara Games در این بازی شش طبقه مختلفی در نظر گرفته که مهارت منحصربفردی را در برمی گیرد. البته ویژگی های این بازی مختلف است که می توانید با تجربه آن شاهد باشید.


ویژگی های کلیدی بازی Star Vikings Forever :

  • 8 ساعت حالت داستان
  • شامل آیتم ها و اقلام ویژه برای به دست آوردن بوسترهای اضافی
  • وجود انواع شخصیت های رنگارنگ
  • رقابت با دوستان خود برای کسب امتیازات بالا
  • وجود 6 طبقه مختلف هرکدام با مهارت های منحصر به فرد
  • وجود انواع پازل ها و ماموریت های منحصر به فرد براساس کار گروهی

تغییرات نسخه جدید بازی Star Vikings Forever :

  • بهبود کیفیت بازی متناسب با استانداردهای گوگل

پیش نمایش

بازی Star Vikings Forever
بازی Star Vikings Forever
بازی Star Vikings Forever
بازی Star Vikings Forever

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.20 حجم 64 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده