Standoff Multiplayer

بازی اندروید Standoff Multiplayer v1.22.0 بازی چند نفره بن بست

اگر به بازی های سبک کالاف دیوتی و یا کانتر علاقه دارید بهترین گزینه همانند آن ها در اندروید بازی Standoff Multiplayer می‌باشد. در این بازی شما در نقش یک سرباز هستید که باید با استفاده از سلاح هایی که در دسترستان است به کشت و کشتار بازیکنان دیگر از سراسر جهان بپردازید تا وقتی که دیگر هیچ دشمنی در مقابل شما وجود نداشته باشد.همانطور که گفته شد در بازی …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۲-۳۰ 305 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

اگر به بازی های سبک کالاف دیوتی و یا کانتر علاقه دارید بهترین گزینه همانند آن ها در اندروید بازی Standoff Multiplayer می‌باشد. در این بازی شما در نقش یک سرباز هستید که باید با استفاده از سلاح هایی که در دسترستان است به کشت و کشتار بازیکنان دیگر از سراسر جهان بپردازید تا وقتی که دیگر هیچ دشمنی در مقابل شما وجود نداشته باشد.همانطور که گفته شد در بازی Standoff Multiplayer شما در نقش سرباز وظیفه ای هستید که تنها وظیفه شما کشتن می‌باشد. بازیکنانی که در بازی حضور دارند درست همانند شما بازیکن واقعی هستند پس در نتیجه قدرتی مانند قدرت شما دارند و نباید آن ها را دست کم بگیرید. اصل مهمی که در این گیم باید مورد متوجه قرار گیرد دقت بالا در حین تیراندازی می‌باشد که اگر با دقت به هدف تیراندازی کنید بدون شک پیروز خواهید شد.

بازی Standoff Multiplayer به صورت کاملا آنلاین است و نیازمند اتصال به نت می‌باشد. به این معنی که برای بازی کردن حتما باید به نت متصل باشید در غیر این صورت قادر به بازی کردن نخواهید بود.

بازی Standoff Multiplayer یک گیم آنلاین در سبک اکشن با رده سنی +۱۷ می‌باشد. این بازی توسط شرکت Axlebolt برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. از دیگر بازی های ساخته شده توسط این شرکت می‌توان به Standoff 2 اشاره کرد. دانلود بازی Standoff Multiplayer در گوگل پلی و سایت یزد اپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بیش از ۱۰ میلیون بار و امتیاز بدست آورده توسط کاربران در گوگل پلی ۴٫۴ از ۵٫۰ می‌باشد.

Standoff Multiplayer

بازی اکشن اندروید Standoff Multiplayer

در این بازی بازیکن بر اساس امتیازی که دارد درجه دریافت می‌کند که در ابتدا درجه کاراکتر شما سرباز صفر است و باید در دوره های آموزشی شرکت کند تا به میدان های نبرد ملحق شود. بعد از گذراندن آموزش های سخت و دشوار شما تبدیل به یک سرباز حرفه ای خواهید شد که تنها علاقه اش ریختن خون دشمنان می‌باشد و همینطور درجه شما با هر بار پیروزی در نبرد ها بهتر خواهد شد تا آخرین درجه که فرمانده یا همان ژنرال می‌باشد ارتقاء پیدا می‌کنید. اگر به سبک بازی های اکشن علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازیHAWK – Force of an Arcade Shooter و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Standoff Multiplayer :

  • کاملا آنلاین
  • قابلیت بازی کردن با دوستان
  • وجود ده ها سلاح سرد و گرم
  • وجود 2 گروه تروریست و پلیس

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Standoff Multiplayer :

  • کاهش مصرف اینرنت

پیش نمایش

بازی اندروید Standoff Multiplayer
بازی اندروید Standoff Multiplayer
بازی اندروید Standoff Multiplayer
بازی اندروید Standoff Multiplayer

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.22 حجم 28 | 125 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده