Stack

بازی اندروید Stack v2.1 ثبت رکورد استک

بازی اندروید Stack مسلما می توان حسابی ذهن شما را با ساختمان سازی به چالش بکشد. این بازی را می توان بازسازی یکی از خاطره انگیز ترین بازی های چندین سال پیش دانست. بازی ساختمان سازی روی تلفن های همراه نوکیا با سیستم عامل جاوا را به یاد دارید؟ بازی ای که در آن شما می بایست با بلوک های ساختمانی کوچک یک برج می ساختید. حتما بعضی از شما …

آفلاین ۱۳۹۵-۱۰-۲۵ 2724 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

بازی اندروید Stack مسلما می توان حسابی ذهن شما را با ساختمان سازی به چالش بکشد. این بازی را می توان بازسازی یکی از خاطره انگیز ترین بازی های چندین سال پیش دانست.

بازی ساختمان سازی روی تلفن های همراه نوکیا با سیستم عامل جاوا را به یاد دارید؟ بازی ای که در آن شما می بایست با بلوک های ساختمانی کوچک یک برج می ساختید. حتما بعضی از شما مقداری از وقتتان را با آن بازی گذرانده اید. بازی ای که انتهایی نداشت و تا جایی که شما می توانستید، بازی ادامه پیدا می کرد.

بازی اندروید Stack  نیز دقیقا همین طور می باشد ولی محیط و گرافیک بازی کاملا مدرن تر شده است. در این بازی نیز شما باید با استفاده از تیکه های ساختمانی یک برج بسازید. محیط بازی کاملا از گرافیکی مدرن و در عین حال ساده ای بهره می برد. رنگ های زیبا موجود در صحنه های بازی باعث می شود، چشم های شما کمتر خسته شوند.

شما در بازی Stack  آنقدر پیش می روید تا آخر خودتان بازنده بازی شوید و چیزی به نام مرحله ی آخر در این بازی وجود ندارد. بنابراین این بازی قابلیت آن را دارد که جزو آن دسته از بازی هایی شود که برای همیشه روی تلفن همراه شما باقی می ماند.

بازی Stack را استودیوی بازی سازی فوق معروف ketchapp ساخته است. حتما شما نیز با این استودیو آشنا هستید. این روز ها همه جا به طوری نام این استودیو شنیده می شود. استودیو بازی سازی Ketchapp با ساخت بازی هایی خاص و البته زیبا توانسته این روز ها فراگیر شود و خود را میان استودیو های برتر بازی سازی قرار دهد.

همانطور که گفته شد، استودیو Ketchapp توانسته بازی های خاصی بسازد که به خوبی کاربران را به چالش می کشند. بازی Stack نیز دقیقا همچین قصدی دارد. از دیگر بازی های معروف این استودیو می توان به بازی های Skyward و Ketchapp Basketball  و Swing  و ZigZag  و Ketchapp Summer Sports اشاره کرد، البته بازی های موفق این استودیو کم نیستند و بازی های موفق دیگری نیز توسط این استودیو ساخته شده است.

Stack

سبک بازی Stack

همانطور که گفته شد، این بازی انتهایی ندارد و بازی تا جایی ادامه پیدا خواهد کرد که شما در آن بازنده شوید. از این رو می توان این بازی را در سبک رانر (Runner) قرار داد. هر چه قدر شما بتوانید بلوک های ساختمانی بیشتری را روی هم بگذارید، برج بلند تری خواهید ساخت و امتیاز شما به ازاء بلوک ها ساختمانی بیشتر، بالاتر می رود.

سبک بیشتر بازی های استودیوی Ketchapp چالش برانگیز می باشند. کاربران در ابتدا فکر می کنند که بازی چه قدر ساده به نظر می آید، اما بعد از کمی بازی کردن متوجه می شوند که بازی آنقدر ها هم ساده نیست و احتیاج به تمرکز زیادی دارد. بازی Stack نیز دقیقا همینطور می باشد. در این بازی نیز تمرکز زیادی لازم است، هر چند که هدف شما ساده به نظر می رسد.

شما باید در این بازی آنقدر تمرکز داشته باشید تا بتوانید با زمان بندی ها مناسب بلوک های ساختمانی را روی هم قرار دهید. البته آنقدر ها هم سخت نگیرید، روال بازی همان بازی های ساختمان سازی گذشته و نوستالژی می باشد که ظاهری مدرن و زیبا به خود گرفته است. با کمی بازی کردن می توانید بیشتر در بازی پیش بروید. البته نا گفته نماند، از باخت ها و ثبت رکورد های کم خسته نشوید، شما هم می توانید رکورد های بالایی بزنید.

گیم پلی بازی Stack

در بازی Stack ،در ابتدا یک بلوک ساختمانی بزرگ مربعی شکل روی زمین قرار دارد، بلوک بعدی نیز دقیقا همین طور می باشد. شما باید با زمان بندی مناسب و با ضربه روی صفحه آن را دقیقا روی بلوک قبلی قرار دهید. اگر بتوانید این کار را به درستی و با دقت انجام دهید، واژه ی Exact به نمایش گذاشته می شود. اگر نتوانید دقیقا آن را روی جای قبلی بگذارید، کار شما سخت خواهد شد.

اگر بلوک فعلی خود را نتوانید دقیقا روی قبلی بگذارید و قسمتی از آن از بلوک قبلی رد شود، قسمت اضافی که روی بلوک قبلی نیست، به طور خودکار برش خواهد خورد و بلوک شما کوچک می شود. البته بلوک بعدی شما نیز دقیقا به اندازه بلوک قبلی می باشد، پس هر چه قدر بلوک فعلی شما برش بخورد، بلوک بعدی شما نیز کوچک تر می شود.

مسلما بلوک های شما در حین بازی کوچک  و کوچک تر می شوند ولی تا جایی که  بتوانید بلوک ها را روی هم قرار بدهید، بلوک های بعدی در اختیار شما قرار خواهند گرفت. بنابراین با کوچک شدن بلوک ها زیاد نترسید و تا جایی که می توانید ادامه دهید.

بازی Stack  را می توان یک بازی با سبک قدیمی ولی در محیطی بسیار زیبا  در نظر گرفت. این بازی مسلما شما را مدت زیادی درگیر خود خواهد کرد و از این بازی فکری لذت خواهید برد. شما می توانید بازی اندروید Stack را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Stack :

  • گرافیکی ساده و چشم نواز
  • سبکی اعتیاد آور
  • گیم پلی ساده و روان

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Stack :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Stack
بازی اندروید Stack
بازی اندروید Stack

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.1 حجم 27 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده