Stack Bloxx: Tower Stacking

بازی اندروید Stack Bloxx: Tower Stacking v1.2.0 چینش برج با بلوک

بازی جدید استودیوی Best 2D Shooting Games، فضایی فراهم کرده تا بتوانید ضرب المثل “خشت اول چون نهد معمار کج، تا ثریا می رود دیوار کج” را به معنای واقعی لمس کنید. Stack Bloxx: Tower Stacking یک چالش برج سازی است؛ رقابتی که بی انتها است و برنده آن کسی است که ارتفاع برجش از همه بلندتر شده باشد. البته این بازی اولین بازی ساخته شده ای کمپانی در سبک برج …

۱۳۹۷-۰۱-۱۷ 496 بار بدون دیدگاه مجید نوایی

بازی جدید استودیوی Best 2D Shooting Games، فضایی فراهم کرده تا بتوانید ضرب المثل “خشت اول چون نهد معمار کج، تا ثریا می رود دیوار کج” را به معنای واقعی لمس کنید. Stack Bloxx: Tower Stacking یک چالش برج سازی است؛ رقابتی که بی انتها است و برنده آن کسی است که ارتفاع برجش از همه بلندتر شده باشد. البته این بازی اولین بازی ساخته شده ای کمپانی در سبک برج سازی است و اگر طرفدار محصولات این استودیوی خلاق باشید، حتما Stack را بازی کرده اید؛ عنوانی که در آن می توانستید ارتفاع برج هایتان را از جو زمین هم بگذرانید و یک برج بسیار بلند را بسازید.

 Stack Bloxx: Tower Stacking هم از همان مکانیزمی که در بازی Stack دیده بودیم پیروی می‌کند، البته با مقداری تفاوت که زیاد به چشم کاربران نمی‌آید. در بازی Stack Bloxx: Tower Stacking بلوک های مکعبی از جهت‌های مختلف به سمت مرکز برج حرکت می کنند. وقتی که هر بلوک به مرکز برج رسید، شما باید به صفحه نمایشگر موبایل ضربه بزنید تا هر بلوک در جای درستش قرار گیرد و یک برج کامل و بند ساخته شود. اما بازی از جایی چالش برانگیز می‌شود که شما باید سرعت و دقت خود را در طول زمان بازی به مرور بالا ببرید تا بتوانید بلوک‌ها را دقیق‌تر بر روی برج پیاده کنید، البته ممکن است در چند دور اول زیاد رکورد نزنید اما پس از گذشت زمان قلق کار دست‌تان می‌آید و می‌فهمید که باید چه کاری را انجام دهید.

 

Stack Bloxx: Tower Stacking

 

در Stack Bloxx: Tower Stacking عجله نکنید!

تا جایی که می‌توانید نهایت دقت خود را برای قرار دادن هر بلوک بر روی برج به کار ببرید تا یک برج بی‌نقص و کامل را درست کنید، هرچه تعداد خطا‌های شما در گذاشتن بلوک‌ها بیشتر باشد، به مرور زمان از حجم بلوک‌ها کاسته می‌شود تا جایی که قادر به قرار دادن بلوک بر روی برج نباشید و شکست را بپذیرید. بازی Stack Bloxx: Tower Stacking در مدت زمان کوتاهی توانسته است امتیاز نسبتا خوبی را در گوگل پلی به دست آورد، بنابراین پیشنهاد می شود دانلود و نصب این بازی اعتیاد آور را از دست ندهید و رکورد‌های خود را با دوستانتان مقایسه کرده و به رقابت بپردازید. این بازی جذاب را هم اکنون می‌تواین داز وبسایت یزد اپلیکیشن به صورت مستقیم و برای اولین بار در ایران دانلود کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Stack Bloxx: Tower Stacking چینش برج با بلوک :

  • صداگذاری مهیج و عالی
  • امکان مشاهده رکورد سایر افراد
  • امکان به اشتراک گذاری رکورد ثبت شده
  • افزایش سطخپح دقت شما
  • گرافیک و گیم پلی فوق العاده

پیش نمایش

بازی اندروید Stack Bloxx: Tower Stacking چینش برج با بلوک
بازی اندروید Stack Bloxx: Tower Stacking چینش برج با بلوک
بازی اندروید Stack Bloxx: Tower Stacking چینش برج با بلوک

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.2.0 حجم 22 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده