SR: Racing

بازی اندروید SR: Racing v1.33 مسابقات خیابانی

بازی ریسینگ SR: Racing از عناوین اندرویدی مهیج بوده که توسط استودیو توانمند WildLabs توسعه یافته و برای سیستم عامل اندروید یا همان دستگاه های اندرویدی انتشار پیدا کرده است. این عنوان شباهتی به دیگر بازیها ریسینگی چون آسفالت، نید فور اسپید و برخی دیگر داشته که با مراحلی چالش برانگیز باید به شکست حریف خود بپردازید و در پیست مسابقه پیروز شوید. البته باید در SR: Racing مهارت خود را در …

۱۳۹۷-۰۲-۰۷ 1537 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

بازی ریسینگ SR: Racing از عناوین اندرویدی مهیج بوده که توسط استودیو توانمند WildLabs توسعه یافته و برای سیستم عامل اندروید یا همان دستگاه های اندرویدی انتشار پیدا کرده است. این عنوان شباهتی به دیگر بازیها ریسینگی چون آسفالت، نید فور اسپید و برخی دیگر داشته که با مراحلی چالش برانگیز باید به شکست حریف خود بپردازید و در پیست مسابقه پیروز شوید. البته باید در SR: Racing مهارت خود را در رانندگی نشان دهید و با انجام چند مرحله تمرینی قطعا با گیم پلی بازی آشنایی بیشتری پیدا خواهید.

با گذشت مدتی زمانی قطعا در زمینه عنوان مسابقه ماشین خیابانی با بازی مهیجی رو به رو خواهید شد. بیشتر بازیهای مسابقه ای از جمله عناوین ریسینگ اتومبیلرانی هیجان بسیاری را در بازیکنان به وجود می آورد و همین امر موجب شده تا بازی ریسینگ مسابقات خیابانی به یکی از بازیهای مطلوب تبدیل شود.  WildLabs این عنوان را به شکل رایگان در گوگل پلی منتشر کرده و همچنین تاکنون بیش از ۱ میلیون بار دانلود شده که رقم بزرگی محسوب می شود و تجربه خوبی را در زمینه ریسینگ به بازیکنان ارائه می دهد. WildLabs یکی از استودیوهای مطرح توسعه دهنده بازیهای موبایلی بوده و حال نوبت به مسابقات خیابانی رسیده است.

SR: Racing

بازی ریسینگ SR: Racing

گیم پلی مهیج  SR: Racing لحظات شادی را برای شما رقم می زند و گذشته از آن با گرافیک کیفیت بالا می تواند شما را مجذوب خود کند. اعتیاد پیدا کردن به  SR: Racing جای تعجبی ندارد زیرا گیم پلی که برای آن در نظر گرفته شده موجب می شود همیشه بخواهید تجربه بازی با این عنوان را پیدا کنید. بنابراین باید  مسابقات ماشین خیابانی را یکی از عناوین اندروید قابل توجه دانست. کسب امتیاز ۴٫۰ از ۵ نشان می دهد استودیو WildLabs در توسعه این بازی موفق بوده و توانسته عنوانی لذت بخش را توسعه دهد.


ویژگی های کلیدی SR: Racing :

  • مراحل چالش برانگیز برای رقابت با حریف
  • گرافیک باکیفیت HD
  • گیم پلی مهیج با چالش های متنوع
  • مدل های مختلفی از خودروها

تغییرات نسخه جدید SR: Racing :

  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

SR: Racing
SR: Racing
SR: Racing
SR: Racing

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.33 حجم 37 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده