SpongeBob Moves In

بازی اندروید SpongeBob Moves In v4.37.00 استراتژیک باب اسفنجی

SpongeBob Moves In یک بازی شبیه سازی و ماجراجویانه می باشد. شما در بازی باب اسفنجی باید هنر پخت و پز خود را به نمایش بگذارید و همچنین ماموریت های خود را کامل کنید. باب اسفنجی معروف را که حتما همه میشناسین دیگه. همون اسفنج زرد رنگ با شلوار مکعبی و قیافه بامزش که از بزرگ و کوچیک همه دوستش دارند. باب اسفنجی محصول کمپانی نیکلودین است که پخش آن …

۱۳۹۶-۰۹-۰۴ 1957 بار بدون دیدگاه امین

SpongeBob Moves In یک بازی شبیه سازی و ماجراجویانه می باشد. شما در بازی باب اسفنجی باید هنر پخت و پز خود را به نمایش بگذارید و همچنین ماموریت های خود را کامل کنید. باب اسفنجی معروف را که حتما همه میشناسین دیگه. همون اسفنج زرد رنگ با شلوار مکعبی و قیافه بامزش که از بزرگ و کوچیک همه دوستش دارند. باب اسفنجی محصول کمپانی نیکلودین است که پخش آن از سال ۱۹۹۹ شروع شده و تاکنون ادامه دارد. باب اسفنجی که در یک فروشگاه تهیه مواد غذایی همبرگر سرخ کن است و به کار نسبتاً ساده و یکنواخت خود بسیار علاقه‌مند است. اگر به شخصیت باب اسفنجی علاقه مند هستید می توانید بازی های شبیه سازی شده دیگر نظیر Ninja Turtles: Legends را تجربه کنید.

SpongeBob Moves In

بازی اندروید SpongeBob Moves In

در محیط کار و زندگی خود با یک اختاپوس که دارای شخصیتی خودخواه است و یک ستاره دریایی به نام پاتریک که هیچگونه هوش و استعدادی ندارد در ارتباط است. تفریحات مورد علاقهٔ باب اسفنجی شکار عروس دریایی و حباب بازی است. او در یک آناناس زندگی می‌کند. بازی اندروید spongebob move in یک بازی شهرسازی به سبک باب اسفنجی، با تمام کاراکترها و شخصیت های موجود در مجموعه کارتونی، از رستوران آقای خرچنگ تا خانه آناناسی باب اسفنجی گرفته تا شخصیت هایی چون سندی و پلانکتون و پاتریک، همه و همه به همان شکل در بازی SpongeBob Moves In طراحی شده اند و شما میتوانید به صورت آزادنه شهر مورد نظر خود را در زیر دریا بسازید.

میتوانید سنگی که پاتریک زیر آن زندگی می کند را پیدا کنید و یا در رستوران آقای خرچنگ کار کنید و غذاهای متنوع درست کنید و پول و سکه به دست آورید. هم چنین می توانید کاراکتر ها و ساختمان های جدید را باز کنید و شخصیت های دیگری چون پاتریک و سندی و … نیز بازی کردن را تجربه کنید. بازی اندروید SpongeBob Moves In یک بازی مهیج به سبک استراتژیکی و شهرسازی می باشد که شما را برای ساعت ها سرگرم می کند و با شخصیت پردازی به صورت کاملا هماهنگ با نسخه کارتونی ،می تواند شما را وارد دنیای باب اسفنجی کند و با شخصیت های آن شما را همراه سازد. این بازی زیبا را به تمامی سنین پیشنهاد می کنیم.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید باب اسفنجی :

  • ساخت تعداد زیاد لباس
  • ساخت خانه ها و مکان ها مانند رستوران و خانه آناناسی و ...
  • امکان کار کردن در رستوران Krusty Krab و تهیه غذا و کسب پول و سکه
  • امکان بازی با سایر کاراکترها همچون پاتریک و سندی و ....
  • صداپیشگان کاملا هماهنگ با نسخه کارتونی
  • ساختمان ها و دکوراسیون با طراحی زیبا

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید باب اسفنجی :

  • امکان پخت و پز بر اساس مهارت شما
  • آیتم های جدید
  • رفع مشکلات و باگ ها

پیش نمایش

بازی اندروید باب اسفنجی
بازی اندروید باب اسفنجی
بازی اندروید باب اسفنجی

دانلود باکس Download Box

نسخه v4.37.00 حجم 19 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده