Spider-Man Unlimited

بازی اندروید MARVEL Spider-Man Unlimited v4.2.0e مرد عنکبوتی نامحدود + دیتا

می‌توان گفت تمامی بازیکنان و کاربران اینترنتی و علاقه‌مندان به فیلم و گیم با شخصیت های مارول از جمله مرد عنکبوتی آشنا هستند. در بازی Spider-Man Unlimited قصد داریم شما را به یک مرد عنکبوتی قهرمان تبدیل کنیم که قصد نجات دادن مردم و شهر از دست افراد شوم و پست دارد.همانطور که گفته شد در بازی Spider-Man Unlimited شما تبدیل به یک مرد عنکبوتی خواهید شد و باید بتوانید که …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۲-۰۷ 3421 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

می‌توان گفت تمامی بازیکنان و کاربران اینترنتی و علاقه‌مندان به فیلم و گیم با شخصیت های مارول از جمله مرد عنکبوتی آشنا هستند. در بازی Spider-Man Unlimited قصد داریم شما را به یک مرد عنکبوتی قهرمان تبدیل کنیم که قصد نجات دادن مردم و شهر از دست افراد شوم و پست دارد.همانطور که گفته شد در بازی Spider-Man Unlimited شما تبدیل به یک مرد عنکبوتی خواهید شد و باید بتوانید که در برابر خطرات و افراد شیطانی از شهر دفاع کنید. همانطور که از نام بازی مشخص است (مرد عنکبوتی نامحدود) شما قادر به نامحدود سازی عنکبوتی های خود هستید به این معنی که می‌توانید ارتشی از مردان عنکبوتی داشته باشید و راحت تر به پیروزی دست یابید.

بازی Spider-Man Unlimited به صورت آفلاین است و نیازی به اتصال اینترنتی ندارد. فقط در ابتدای بازی باید با استفاده از اینترنت دیتای بازی را دانلود کنید تا بازی اجرا شود.

بازی Spider-Man Unlimited یک گیم آفلاین در سبک اکشن با رده سنی +۱۲ می‌باشد. این بازی توسط شرکت معروف و پرطفدار Gameloft برای نسخه های اندرویدی تولید و منتشر شده است. از دیگر بازی های محبوب این شرکت می‌توان به Paddington™ Run: Endlessly fun adventures و Modern Combat Versus: New Online Multiplayer اشاره کرد. دانلود بازی Spider-Man Unlimited در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ میلیون نسخه و امتیاز آن در گوگل پلی ۴٫۲ از ۵ می‌باشد.

Spider-Man Unlimited

بازی Spider-Man Unlimited

در بازی مرد عنکبوتی نامحدود همانطور که شما قدرت ساخت ارتشی از عنکبوتی ها را دارید دشمنان شما هم با استفاده از همین تکنولوژی اما با سطح بالاتر و بهتر قادر به ساخت و تولید دشمنان فراوان و کپی های آنان می‌باشند. تعداد شخصیت هایی که می‌توانید در بازی از آن ها تکثیر کنید حداکثر ۱۰۰ عدد است که شامل مرد های عنکبوتی خوب و بد یا قرمز و سیاه می‌باشد. هر کدام از این عنکبوت ها قدرت خاص خود را دارند که باید بتوانید برای هر ماموریت عنکبوتی مناسب را انتخاب و اعزام کنید تا در آن ماموریت به موفقیت کامل دست پیدا کنید.

از ویژگی های خوب این بازی می‌توان به وجود ماموریت های مهیج و فراوان آن اشاره کرد که تعداد آن ها به ۲۵ عدد تا به آخرین آپدیت می‌رسد. اگر به سبک بازی های اکشن علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی WWE Mayhem و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید MARVEL Spider-Man Unlimited :

  • کاملا آفلاین
  • قابلیت کمک گرفتن از انتقام جویان
  • قابلیت افزایش توانایی های هر عنکبوتی
  • قابلیت باز کردن حداکثر 200 عنکبوتی
  • وجود بیش از 25 مرحله مهیج

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید MARVEL Spider-Man Unlimited :

  • سنگ های بی نهایت را از دست Thanos خارج کنید و جهان را نجات دهید!
  • بازی های جدید داستان های الهام گرفته از فیلم "Avengers: Infinity War" فیلم.
  • باز کردن عنکبوت آهن (جنگ بی نهایت ) - آخرین کت و شلوار تونی استارک.
  • جمع آوری 8 قهرمان جدید از کتاب های مختلف کمدی مرد عنکبوتی - از جمله طرفداران Venomverse!
  • اضافه شدن عنکبوتی های خون آشام
  • امکان باز کردن بعضی از امکانات با استفاده از امتیازات و سطوح
  • اضافه شدن قابلیت بهبود قهرمان ها
  • باز کردن لباس های جدید

پیش نمایش

بازی اندروید MARVEL Spider-Man Unlimited
بازی اندروید MARVEL Spider-Man Unlimited
بازی اندروید MARVEL Spider-Man Unlimited
بازی اندروید MARVEL Spider-Man Unlimited

دانلود باکس Download Box

نسخه v4.2.0e حجم 58 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده