بازی اندروید Special Forces Group 2 v3.3 گروه نیروهای ویژه ۲

بازی Special Forces Group 2 یک عنوان مهیج و سرگرم کننده در سبک اکشن شوتر بوده که توسط استودیو Forge Games توسعه پیدا کرده است. این بازی در کنار سیستم عامل های دیگر برای اندروید به رایگان در گوگل پلی منتشر شد و برخلاف برخی عناوین که با هزینه منتشر می شوند، این بازی به رایگان دردسترس قرار گرفت.   گیم پلی Special Forces Group 2 با کیفیت گرافیکی بالا  …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۴-۰۸ 1201 بار بدون دیدگاه جهانبخش

بازی Special Forces Group 2 یک عنوان مهیج و سرگرم کننده در سبک اکشن شوتر بوده که توسط استودیو Forge Games توسعه پیدا کرده است. این بازی در کنار سیستم عامل های دیگر برای اندروید به رایگان در گوگل پلی منتشر شد و برخلاف برخی عناوین که با هزینه منتشر می شوند، این بازی به رایگان دردسترس قرار گرفت.

 

گیم پلی Special Forces Group 2

با کیفیت گرافیکی بالا  و ساختاری مهیج، باید بازی گروه نیروهای ویژه ۲ را لذت بخش دانست زیرا مراحل گیم پلی پر از کشتاری را برای کاربر به دنبال داشته و برای رسیدن به هدف باید از میان دشمنان بسیاری بگذرید و آنها را نابود سازید. سبک این بازی و گیم پلی آن را می توان نزدیک به بازی اندروید Modern Strike Online دانست که در آن می توانید با دوستان خود یک گروه نظامی تشکیل دهید و در ۳ حالت مبارزه در این تشکیلات ایفای نقش کنید.

حجم دشمنان در بازی گروه نیروهای ویژه ۲ بالاست و از این رو با سبک شوتر می تواند بسیار سرگرم کننده و جالب توجه باشد. در این عنوان حالت های مختلفی قرار داده شده تا کاربر متناسب با نظر خود یکی از حالت ها را در این بازی به کار گیرد و آن را انجام دهد.

Special Forces Group 2

 

بازی Special Forces Group 2 در گوگل پلی توانست امتیاز ۴٫۶ از ۵ را کسب کند و بیش از ۵۰ هزار باری مورد دانلود قرار گرفت که استقبال بالا را نشان می دهد. گفتنیست بیش از ۵ حالت Classic,Resurrection,Capture the Flag,Zombie و Bomb برای این عنوان در نظر گرفته شده تا بازیکنان هر یک از این حالات را تجربه کرده و گیم پلی لذت بخشی داشته باشند. ویژگی هایی که Forge Games برای این بازی در نظر گرفته متعدد بوده و موجب شد تا بازیکنان با عنوانی رو به رو شوند که یک نمونه کامل از بازی موبایلی محسوب می شود. البته عنوان برای سیستم عامل های دیگر نیز منتشر شده و تنها برای اندروید توسعه پیدا نکرد.

با تمام این تفاسیر اگر می خواهید ساعت ها سرگرم انجام بازی موبایلی لذت بخشی باشید قطعا بازی گروه نیروهای ویژه ۲ یکی از آنها محسوب می شود.


ویژگی های کلیدی Special Forces Group 2 :

  • گرافیک HD و باکیفیت
  • حالت مختلف بازی
  • سلاح های مختلف
  • مراحل چالش برانگیز و متعدد
  • عنوانی شوتر و اکشن
  • دارای بخش آنلاین و چند نفره

تغییرات نسخه جدید Special Forces Group 2 :

  • اضافه شدن نقشه جدید
  • اضافه شدن پوسته برای Karambit
  • تغییر و بهینه سازی شکل دست ها
  • رفع اشکالات جزئی

پیش نمایش

Special Forces Group 2
Special Forces Group 2
Special Forces Group 2
Special Forces Group 2

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.3 حجم 29 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده