Spartan Wars: Blood and Fire

بازی اندروید Spartan Wars: Blood and Fire v1.7.7 جنگ های اسپارتان: خون و آتش

در بازی Spartan Wars: Blood and Fire به عنوان یک پادشاه اسپارتان ایفای نقش کنید. شما در این بازی در نقش یک فرمانروای کشور وظیفه هایی دارید که حتما با آن ها آشنا هستید بعضی از این وظایف تامین مردم از تمامی جهات (امنیت، مسکن و…)، ایجاد ارتشی قوی برای حراصت از کشور و همینطور اضافه کردن وسعت پادشاهی و… هستند.همانطور که گفته شد در بازی Spartan Wars: Blood and Fire شما …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۱-۰۷ 760 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

در بازی Spartan Wars: Blood and Fire به عنوان یک پادشاه اسپارتان ایفای نقش کنید. شما در این بازی در نقش یک فرمانروای کشور وظیفه هایی دارید که حتما با آن ها آشنا هستید بعضی از این وظایف تامین مردم از تمامی جهات (امنیت، مسکن و…)، ایجاد ارتشی قوی برای حراصت از کشور و همینطور اضافه کردن وسعت پادشاهی و… هستند.همانطور که گفته شد در بازی Spartan Wars: Blood and Fire شما در نقش یک پادشاه بزرگ از اسپارتان هستید که باید بتوانید به نحو احسنت به وظایف پادشاهی خود عمل کنید تا مردم شما کشوری آرام و قدرتمند داشته باشند. برای این کار شما باید با استفاده از منابعی که در ابتدای بازی در اختیار دارید  قلمرو ای بزرگ متشکل از ساختمان ها، دژ ها و دیوار های مستحکم و بزرگ بسازید تا سربازان شما در بالای آن ها از حجوم دشمنان به کشور دفاع کنند.

بازی Spartan Wars: Blood and Fire به صورت کاملا آنلاین است و برای بازی کردن نیاز به اتصال اینترنتی دارد. به این معنی که برای بازی کردن باید همیشه به نت متصل باشید در غیر این صورت قادر به بازی کردن نخواهید بود.

بازی Spartan Wars: Blood and Fire یک گیم در سبک استراژیک با رده سنی +۱۲ می‌باشد. این بازی توسط شرکت Spartan Wars: Blood and Fire برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. دانلود بازی Spartan Wars: Blood and Fire در گوگل پلی و سایت یزد اپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۱۰ تا ۵۰ میلیون نسخه و امتیاز آن در گوگل پلی ۴٫۱ از ۵٫۰ می‌باشد.

Spartan Wars: Blood and Fire

بازی استراژیک Spartan Wars: Blood and Fire

در بازی جنگ های اسپارتان که به صورت آنلاین و چند نفره است شما باید بتوانید که کشور خود را در سریع ترین زمان ممکن گسترش دهید زیرا بازیکنان دیگر هم در حال کار کردن هستند و ممکن است با بهتر شدن از کشورتان به شما حمله کنند و منابع شما را غارت و به تاراج ببرند. برای جلوگیری از حمله دشمن به شما بهتر است که زمان بسیار زیادی را در بازی آنلاین باشید و اجازه حمله را به آن ها ندهید و در مواقعی که دشمنی ضعیف و اما با منابع خوب پیدا کردید بهترین زمان برای حمله به آن می‌باشد تا بتوانید منابع خود را تامین کنید.

از ویژگی های خوب این بازی می‌توان به ایجاد اتحاد در آن اشاره کرد که می‌تواند شما و متحدانتان را در گسترش کشور یاری کند. اگر به سبک بازی های استراژیک علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازیGladiator Heroes: Clan War Games و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی ّبازی اندروید Spartan Wars: Blood and Fire :

  • کاملا آنلاین
  • قابلیت ساخت ارتش و ساختمان های متنوع
  • قابلیت ارتقاء تمامی بخش ها
  • قابلیت ایجاد اتحاد با دوستان

تغییرات نسخه جدید ّبازی اندروید Spartan Wars: Blood and Fire :

  • رفع مشکلات جزئی

پیش نمایش

ّبازی اندروید Spartan Wars: Blood and Fire
ّبازی اندروید Spartan Wars: Blood and Fire
ّبازی اندروید Spartan Wars: Blood and Fire
ّبازی اندروید Spartan Wars: Blood and Fire

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.7.7 حجم 82 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده