Space Marshals 2

بازی اندروید Space Marshals 2 v1.5.9 مارشال فضایی ۲

بازی اندروید Space Marshals 2 یک بازی علمی تخیلی در سبک شوتر و مخفی کاری و ماجراجویی از استودیو Pixelbite می باشد. و در آن شما در نقش یک گاوچران پلیس به جنگ با دشمنان منطقه خود در فضا می پردازید بازی اندروید Space Marshals 2 بازی ماجراجویانه با مضامین فضایی و علمی تخیلی می باشد. که داستان یک مارشال گاوچران را که به دنبال دشمنان فضایی خود می رود را به نمایش …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۶-۱۲ 1424 بار بدون دیدگاه عماد

بازی اندروید Space Marshals 2 یک بازی علمی تخیلی در سبک شوتر و مخفی کاری و ماجراجویی از استودیو Pixelbite می باشد. و در آن شما در نقش یک گاوچران پلیس به جنگ با دشمنان منطقه خود در فضا می پردازید

بازی اندروید Space Marshals 2 بازی ماجراجویانه با مضامین فضایی و علمی تخیلی می باشد. که داستان یک مارشال گاوچران را که به دنبال دشمنان فضایی خود می رود را به نمایش می گذارد. بازی Space Marshals 2 یک بازی در سبک شوتر با مضمون مخفی کاری و پیش زمینه علمی تحیلی و جنایی می باشد. اینبار شما را در نقش یک صیاد زندانیان فراری و تبهکار به مهلکه خطرناک دعوت می کند؛ که به لطف مراحل طولانی و گیم پلی روان خود به موفقیت قابل قبولی در سرگرم نگه داشتن مخاطب رسیده است.

 

گیم پلی بازی Space Marshals 2

نقطه قوت بازی تاکتیکی بودن آن و جلوگیری از یک روند کشتن و جلو رفتن است. بازی بدل از یک تیراندازی پرآشوب شما را به هوشمند بودن در حرکات جست و خیر کردن و مخفی کاری دعوت می کند. گیم پلی هیجانی همچنان و به ضرورت در مواقع وخیم قابل دسترس است اما چیزی که بازی را از دیگر بازی های مشابه متمایز می کند اهمیت نحوه پیشبرد مراحل و وجود استرس هوشیاری دشمنان می باشد که با مخفی کاری و جست و خیز کردن بین و سرتاسر نقشه عظیم بازی قابل درک می باشد. همه و همه در کنار یک محتوای داستانی مهیج و جذاب شما را بیشتر به طی کردن این چالش وسترن فضایی شوق می دهد.

 

گیم پلی تاکتیکی

بازی اندروید Space Marshals 2 یک گیم پلی تاکتیکی و شوتر کنترلی همانند بازی اندروید Modern Combat 5 دارد که با دو جویستیک معمول یکی برای کنترل حرکات شخصیت و دیگری برای نشانه گیری اسلحه مارشال و تیر اندازی طراحی شده است. با وجود پیروی از سبک شوتر بازی موبایلی مارشال فضایی ۲ دارای یک گیم پلی روان و قابل فهم می باشد که در دقایق ابتدای بازی با بازیکن سازگار و قابل کنترل می شود.

قابلیت مخفی کاری

همه چیز در این بازی می تواند از خود حساسیت خاص به خود را نشان دهد. دشمنان شما نسبت به قابلیت های خود در برخورد با شما پاسخ های متفاوتی را می دهند و شما نیز باید در برابر هر چالش تاکتیک منحصر به فردی را اعمال کنید. اصل کار شما تلاش حداکثری برای شناسایی نشدن در طی پیمودن مراحل می باشد. دشمنان با توجه به قابلتیه اهی خود به میزان توانایی خود با یک حرکتن و یک لحظه غفلت می توانند شما را شناسایی و با فرخوانی دوستانشان شر شما را کم کنند! شما بای با پرش و پنهان شد در پشت اشیاء آهسته و به صورت مخفی کاری مانند شبحی کم کم تعداد دشمنانتان را کم کنید تا توانایی رویارویی را با تبهکاران داشته باشید.

هر چیز نمایانی که در محیط بازی قرار داده شده می تواند وسیله ای برای پناه گیری شما باشد. کافی است در هر لحظه که حواس دشمنانتان به جایی دیگر مشغول است با لمس کردن اشیائ مارشال دلاور خود را به سوی آن شیء کشانده تا در پشت آن پنهان شود و آهسته آهسته به سوی دشمنان بازی حرکت کند.

 

بازی Space Marshals 2

Space Marshals 2

 

محتویات بازی Space Marshals 2

بازی مارشال فضایی ۲ از ۲۰ مرحله داستانی با چالش های محتلف و متنوع بهره می برد. مارشال و قهرمان این بازی قابلیت استفاده از انواع اسلحه ها را دارد و می توان انواع زره و تفنگ و وسیله هجومی را در بازی دید که تا دو سلاح سنگین را می توان به صورت همزمان با خود حمل کرد علاوه بر سلاح سنگین بمب و دیگر وسایل کوچک نیز به گیم پلی هجومی بازی تنوع خاصی بخشیده است.

ویژگی این بازی ماجراجویانه بودن آن است که به شما این امکان را می دهد تا با گشت و گذار در محیط مراحل بازی اشیاء و جوائز متفاوتی را مانند اسلحه، کلاه و سپر کشف و ضبط کنید. جای جای نقشه مراحل این بازی حاوی نکات اسرار آمیز و اسلحه و مهمات متفاوت می باشد که کمی حس کنجکاوی می تواند مهمات و پول بسیاری را عایدتان کند.

هر آنچه که در این بازی اندرویدی شوتر در دسترس است قابل ارتقا می باشد. رفته رفته با طی کردن مراحل چالش های سخت تری را در پیش خواهید داشت و ارتقا توانایی ها و کشف مهمات و اسلحه های جدید کمک شایانی به پیشبرد مراحل می کند. تنوع بازی در چینش دشمنانتان به چشم می خورد در طول بازی با  انواع سرباز و تبهکار، برج های نظامی و فرماندهان به عنوان تهدید های اصلی رو به رو می شوید که هر کدام ویژگی های به خصوص خود را دارند.

 

ویژگی های صوتی و بصری بازی Space Marshals 2

محیط بازی مارشال فضایی با وجود اینکه برای موبایل توسعه داده شده وسیع و پر جزئیات است. گاهی وسعت این بازی ممکن است کمی گیج کننده باشد؛ اما همیشه چیزی برای کشف کردن در مراحل بازی وجود دارد. دوربین نمای بازی را از جهت مایل به بالا نشنا می دهد که به شما امکان مدیریت بهتر مارشال را می دهد. بازی از نظر گرافیکی کاملا قابل قبول و به صورت HD ارائه شده است. نقطه قوت بازی در طراحی نورپردازی قوی و روشن و بافت ها یرانرژی می باشد که جذابیت بازی را دوچندان کرده است. در کنار گرافیک مثال زدنی بازی صداگذاری برای هر کدام از حرکات مارشال و دشمنان تعیین شده و هماهنگ زیبایی را در بین حرکات با موسیقی و صداگذاری بازی می بینیم

 

نکات و آموزش گیم پلی بازی Space Marshals 2

 • به سوی NPC های با رنگ های خارجی نارنجی شلیک نکنید آن ها با شما کاری ندارند مگر اینکه شما ابتدا به سمت آن ها حمله کنید.
 • اگر نگهبان و دشمنان از مکان خود حرکت نمی کنند و مانع پیشبرد شما می شوند. پرتاب کردن سنگ برای جلب توجه نگهبانان به محل سنگ می تواند کار ساز باشد.
 • گاهی حمله نکردن و گذشتن بهتر از آتیش کشیدن به سوی دشمنان می باشد؛ شما می توانید در صورت نگه داشتن ماشه شلیک آن را با کشیدن جویستیک به سمت پایین و رها کردن آن لغو کنید.

بازی Space Marshals 2 یک بازی سرگرم کننده همانند بازی اندروید Dead Among Us می باشد؛ که به لطف گرافیک با جزئیات و مراحل طولانی و گیم پلی شوتر و  مخفی کارانه خود و همچنین محتوای داستانی غنی می تواند شما را تا ساعت ها سرگرم نگه دارد. هم اکنون می توانید این بازی شوتر و مخفی کاری را به صورت رایگان از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Space Marshals 2 :

 • بیش از 20 مرحله مهیج و متفاوت
 • کنترلر گیم پلی جویستیکی روان
 • محیط های مختلف بازی با جزئیات بالا
 • پشتیبانی از کنترل کننده گیم پد
 • دارای بخش آرچیومنت در گوگل پلی
 • بیش از 70 نوع مهمات و اسلحه در بازی
 • امکان ارتقا قابلیت های مختلف اسلحه و توانایی ها
 • امکان خرید کلاه و اسلحه و شخصی سازی مارشال

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Space Marshals 2 :

 • بهینه سازی فایل دیتا

پیش نمایش

بازی اندروید Space Marshals 2
بازی اندروید Space Marshals 2

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.5.9 حجم 25 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده